gebe
  1. Monera

Monera Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Melekler de ağlar mı? Ağlar(mış)...

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Melekler de ağlar mı? Ağlar(mış)...

çok güzelmiş... emeğğine sağlık

3. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Çok güzel canım. Eline emeğine sağlık..

4. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bnDe çok beğienİDm emeğine sağLık :)

5. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

paylaşım için saol

6. Monera

Monera Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Rica Ederim..

Melekler de ağlar mı? Ağlar(mış)... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balıklarda Ağlar

Balıklarda Ağlar

Aslında denizler mavidir bilir misin ya da biraz yeşil... Griye bulanmış sulara , siyaha bulaşmış derinliklere deniz demeye dilim varmıyor benim. Varnalının kızıyım ben. Geldiğim yer Suyun öte yakası. Kanım ayak uyduramıyor kasvetine Anadolu'nun. Hüzün kokusu alıyorum buram buram dağlarda uçuşan martılardan.Düşlerimdeki bembeyaz martılar; dünya barışının beyaz güvercinlerine inat, huzurla...
  2. Ağ

Balık vs. ağı bunlarla geçimini temin eden kişi için rızka, diğerleri için hileli bir işe sürüklenmeye yahut hileli bir yöntemle insanları zarara uğratmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Balık Ağı, Faka Basmak.)Bazı sorun ve sahtekarlıkla karşı karşıya kalacaksınız demektir. Bazı sorun ve sahtekarlıkla karşı karşıya kalacaksınız demektir.Birtakım sorun ve sahtekarlıklarla karşı karşıya...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Melekler Ağlar

Mahsun Kırmızıgül - Melekler Ağlar

Ne güneş ne ateş beni sen yaktın Ne hasret ne gurbet beni sen vurdun Hem yazım hem kışım baharım oldun Duysa nasıl sevdiğimi melekler ağlar Sensiz geçen akşamlarda geceler ağlar Pusu kurmuş yalnızlıklar saatler ağlar Bilsen nasıl özlemişim gökkubbe ağlar Duysa nasıl sevdiğimi melekler ağlar Ne yere ne göğe ismini yazdım Senin ismini canım kalbime yazdım Sen günüm sen gecem sabahım oldun...
  4. Kalem ağlar mı hiç

Kalem ağlar mı hiç

Ağlamaklı halde kağıda gözyaşlarını boşalttı bir mendil misali… kağıt bomboş temiz ve umut dolu yarınlarda güzel sözlerin taşınacağı bir heybe olmanın hayaliyle meşgulken ağır bir aşk acısı yüklü sözcüklerin altında kalakalmıştı. kalem’in gözyaşlarını, içinde hissederek acısını paylaşmaya başlamışken yazmaya başladığım aşkın acısına mağlup olarak hayatına bir çöptenikesinde buruşturulmuş bir...
  5. Erkekler de Bal Gibi Ağlar !

Erkekler de Bal Gibi Ağlar !

Bu konu ağlayan erkeklerin resimleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Nilüfer her ne kadar ''Erkekler ağlamaz, sil gözyaşlarını..'' dese de erkekler de bal gibi ağlar. Onların da duyguları, zaafiyetleri olduğuna göre bu gayet doğal bir durum. Ancak ne yazık ki toplumumuzda ki '' Ne ağlıyorsun kadın gibi ! '' lafını yemekten korkan erkekler hislerini göstermemek, acılarını...

Sayfayı Paylaş