gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Melekler Doğduğunuz Yermi Doyduğunuz yermi ?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Bu konuda belki değişik fikirler ön plana çıkabilir, hepimiz hem fikir olamayabiliriz.Kimimiz doğduğumuz yerle özdeşmişisizdir,başka yerde yapamayız...Kimimiz de tamamen duygusal hahaha doyduğumuz yer çok daha önemlidir.Düşünüyorumda istanbuldan başka bi yerde ben yapamam.İnanırmısınız İstanbulun Anadolu Yakasında doğdum şu anda Avrupa Yakadsında oturuyorum Halen alışamadım Yaklaşık 13yıl oldu halen gönlüm Anadolu Yakası :D:D bAŞKA BİR ŞEHİR DÜŞÜNEMİYORUM aMA HAYAT BELKİDE MECBURİYETLERİMİZ OLUR...

smiley, TİTAN ve MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Eşim ve çocuklarım neredeyse benim yerim onların yanıdır. Doğduğum yer farketmiyor ben kimin yanın da mutlu isem isterse dünyanın bir ucu olduktan sonra önemi yok :)

canelif, SEROŞ, ARZUZU ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Eşim ve çocuklarımla nerede huzurluysam orası benim cennetimdir :D:D Ama gönlüm hep Ege'de orası da ayrı bir konu :D:D Ama doğduğum yer Ege'de değil :D:D

SEROŞ, MaWiM, ARZUZU ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    simdiye kadar dogdugum ve doydugum yer ayni idi almanyaydi ve baska yere gitmeyi bile hayal edemezdim. simdi ise Eskisehir doydugum yer oldu kisa süreligine ve ilerde tekrar ora olacak.. bu bilemiyorum, daha tam alisamadim türkiyeye bu sorunun cevabini ben sana bir yil sonra vereyim arzuzu hahaha bekle azcik hahaha

canelif ve ARZUZU bunu beğendi.
  5. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    25 senem bursada geçti.orda doğdum büyüdüm.hep bursanın merkezinde oturdum.şuan evliyim ve 2 senedir istanbuldayım.alıştım mı evet mecbur.bursa burnumda tütsede yapacak bişey yok.eşimin görevi nedeniyle sonra da doğuya gidicez.o benim için daha üzücü ama eşim ve kızımla hayat neredeyse bende oradayım :)

canelif, ARZUZU ve TİTAN bunu beğendi.
  6. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    smicim beklemezmiyim aşkolsun bi sen sonra aynı soruyu sorcam sana 23 mart 2014 hahaha türkiyeye alışırsın biz seni vermeyiz....

7. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    benim için doğduğum yer Ankarammmm tabiki 23 yılım geçti annem babam kardeşlerim en yakın dostlarım herkes orda herkesi bırakıp sevdiğim insan için antalyaya geldim alışamadım sevemedim ama eşim için mecburum yinede nerde hayırlı olacaks orasıdır

canelif ve ARZUZU bunu beğendi.
  8. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    insallah arzucum esim bir rahat biraksa alisirim belki... simdide tayinini ankaraya cikartmak istiyor inan kafam karisti artik

ARZUZU bunu beğendi.
  9. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    doyduğum tebisi hatta hani hep derlerya ben öldümü memlekete gömün diye ben demiyom onu ben öldümmü en yakın mezarlık nereyse insnaın çok geçtiği oraya gömün gittin ne gerek var diryken yolculuğu svemezdim ölümün gezmeye çıkmasına yazık rabbim herşeyin hayırlısını versin insna nerde huzurlu mutluysa orasıdır yeri :)

ARZUZU bunu beğendi.
  10. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Insan herseye alisiyo bence. Kolay degil sil bastan bir düzen kurmak ama kader kismet. Yurt disinda ülkemden uzakta yasayan birisi olarak ehh doydugumuz yer dicem tabi :)

11. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    aynen canim,18 sene ankara,simdi 8 yil bitti almanya.insanin doydugu yer kesinlikle,bide cocuklarim nerdeyse ben orda.

Melekler Doğduğunuz Yermi Doyduğunuz yermi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu şekerleri yermisiniz?

Bu şekerleri yermisiniz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. jelibon yermisiniz?

jelibon yermisiniz?

hamilelikte jelibon
  3. yermisin yemezmisin ?

yermisin yemezmisin ?

hamileler kokoreç yiyebilirmi altakine yemek soruyoruz yermi yemez mi ? evet ben başlıyorum... makarna ? :D :26:
  4. tırnaklarınız yermisiniz

tırnaklarınız yermisiniz

Arkadaslar aramizda bakalim kac kisi tirnak yiyor
  5. Sabunlarım var yermisiniz?

Sabunlarım var yermisiniz?

Hanımmmmm sabunlarım war.. sabuncuuuuuuu :):f040:

Sayfayı Paylaş