Melekler duanız kabul olmadı....

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
Melekler duanız kabul olmadı....
Biten bir aşkın ardından ne yazılır ne söylenir ki...benim söyleyemediğim...
En önemlisi bu kadar kolaymı olur çekip gitmek,bitirmek..Canımı yakmak.nıye yakdın ki canımı o kadar mı çok kötülük yapdım...ALLAHIM o kadarmı kötü kul oldumda sana bana böyle acı yaşatıyorsun...Şimdi bunu okuyub boş bır hıkaye gıbı geçiştiriceksınız ama ben bunu yazana kadar öldüm...
Sevgi bu kadar kolaymı harcanır ''ben sana layık deyılım denıbde bıtırılır'' ..ama bitiyomuş işte bende olduğu gibi....
Onu tanıdığım günden bu yana hayatım deyişdi..seviyorum hiç kimseyi böyle sevmemişdim...uğrunda ağladığım tek insandı...ılk günden kendimize bir şarkı seçmişdik...bir tek oydu vazgeçemediğim ama o vazgeçmeye hazırmış hep..şimdi o yok haytımda dualarım kabul olmadı ben onsuz naparım şimdi ölürüm....artık yaşamak için sebebim yokki...
Kaza geçirmişdi dualar etdım yanında olmasam bıle burda bıle yazdım meleklerın duaları kabul olurya sızde meleksınız dua edın canıma kavuşayım ama olmadı melekler nıye duanız kabul olmadı???? Herkes kavuşursunuz dedi ama biz ayrıldık o kadar basit olduki ayrılık anı ben bile inanamadım...kalbim çok acıyor dursun artık istıyorum gücüm bitdi...ben onun için ölmeye hazırdım ama o benim için yaşamaya bile hazır deyilmiş...
Şimdi ben yaşamıma son versem günahmı olur zaten yaşamıyorum ki öldüm...ölümüm o kadar basit olduki sana layık deyılım...3 kelıme benim ölümüm oldu kim bana layık peki geceler uykusuz kalıb,allahdan dıledığım,canımdaki cansın dediğim insan layık deyılmıydı....peki kim bana layık kim????????????
Yorgun uykusuz gecelerımın hesabını kim vereck peki,akan gözyaşlarımı kim geri getirecek peki...hayat bitdi artık benim için bu günden bitdi.....gitdi ve bende bitdim,şimdi aklımda sadece bizim şarkının sözleri kaldı....
SENSIZ NECE GÜLER YARIN
HESRETDEN ÜZÜLER YARIN
SENSİZLİYE DÖZMÜR QELBİM
DEMİRSENMİ ÖLER YARIN

SENDEN İNSAF DİLER YRIN
GÖZ YAŞIN KİM SİLER YARIN
HEÇ OLMASA KENARDAN BAX
GÖR BİR ÇEKİR NELER YARIN
Öldüm be sevdiyim deymedi gözyaşlarım boşa akmış deymezmiş...İsmin dudaklarımdan bir daha söylenmeyecek...Mutlu ol mutlu et dedımya sana ben mutsuzken sen nasıl mutlu olucaksın be...Ya sevdim mükafatım bumu oldu...yınede MUTLU OL...sana kıyamam sen dünyanın bütün güzelliklerine layıksın...Git be sende git dönme ama bidaha dönme kara gözlüm....
Hani ölüm ayıracakdı bizi sen mi öldün yoksa benmi...Benden çok seveni bulacakmısınki,sana benden çok yananı...Ey ALLAHIM sen şahitsin nasıl sevdim..nıye böyle oldu?...ALLAHIM nolur bitir bu acıyı dayanamıyorum,nolur bitir..Böyle sevibde ayrılmak çok acıtıyor be...Kara gözlüm sana yanmakdan başka ne yapdmki ben..Böylemıydı andımız hani hiç ayrılmayacakdık hani?..
Bitdim gece gözlüm eserıne bak övün kendinle,müjdeler olsun sana bitdim sonunda bende bitdim.......

canım çok üzüldüm gerçekten kavuşacağınıza inanmıştım:uhu:
ne diyeceğimi ne teseli vereceğimi bilmiyorum
ama o seni kaybettiği için yansın bitanem belli ki çok iyi temiz kalpli birisin inş Allahım karşına sana layık senin gibi temiz kalpli birini çıkarır kendini üzme :uhu:
dualarım seninle canım:kiss:

aynı duyguları birtek ben yaşamıyormuşum üzülme giden kaybeder hoşçakal demek giden için kolayda kalan için hoş ve mutlu olmak o kadar zor yaşadıklarını anlıyorum isyan etme herşey duaya bağlı allahım hayırlı olanı versin hakkında hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşım üzülme hiçbiri için değmez onlar yaşarken biz niye kendimizi öldürüyoruz ki ölme inadına yaşa.felsefem bu bundan sonra birazda onlar ölsün.

Ilk olarak Gecmis olsun tatlim...

Insallah ilk ve sonkez böyle aci bir tecrübe edinmissindir...

Ben diger arkadaslarimiz gibi, giden kaybetmistir demiyecegim neyazikki canim.
Bu cok sacma!!!

Giden asla kaybeden olmaz, o kararini vermistir. belkide onu karsilayacak kollar vardir...

Ama aciyi herzaman arda kalan ceker, YESILCAM FILMLERI HARIC.

Yani demem o'ki canim : acini en iyi sekilde yasa, agla, bagir, cagir....vs
Bu kötü tecrübeyi unutmak icin ise cabalama, olmayacak cünkü, ama acin hafifleyecektir, emin ol :tik:

Elbette kolay olmayacak, ama sunuda unutmaki, hayatta ebedi olan birsey yoktur.

Ayrilik acisini ilk sen degilsin tadan. Neyazikki sonda olmayacaksin...

En kisa zamanda yarali yüregini onarilmasi dilegiyle....

Saglicakla kal :kiss:

Ne demek canim, burda beraber güleriz, ama acilarimiza yine beraber paylasiriz...

Asil sana tskler , bizimle paylastigin icin acini...

Biz ztn arkadasiz cnm, Sanal arkadasligi olsa bile. real hayattakilerden daha saglam oluyor bile bazisi :)

Ama senden bir ricam var, aklina sakin ölümü getirme, senin dünyaya gelmene o sebep olmadi, gitmenede o sebep degil.

Simdi acini doya doya yasa canim... Abartmadan ve dozunda :tik:

Iyi haberlerinide okumayi nasip eder rabbim insallah tatlim :)

:kiss:

Geri