gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Melekler gebe olduğumuzu nasıl anlarız kanda ne zaman sonuç verir?

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar gebelik ilişkının kaçıncı gününde kandan yapılan testte kesin belli olur yardımcı olurmusunuz...?merak eden arkadaslarımız var..

2. sahraca

sahraca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende bunu çok merak ediyorum bebek1 :D ilişkiden nekadar sonra farkederiz acaba bilenler yazarsa çok iyi olur :D

hatiss bunu beğendi.
  3. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    aslında herseyden once hısslerınızle anlıyorsunuz
    ben hıcbır test yaptırmadan ben hamıleyım dıye hısetmıstım :)

sahraca ve hatiss bunu beğendi.
  4. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    sahraca ben biraz arastırdım da döllenme olduktan 1 hafta sonra anlaşırmış..adet olmana 1 hafta kalada kanda net sonuç verırmiş.ama tabi en kesin tanı bence adet gecikmesınden sonra yapılan testte olur diye düşünüyom mantıken.:D en iyisi yumurtlama günümüzü bilmek ve ona takiben hareket etmek.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Mayıs 2012
  5. sahraca

sahraca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim gecikmem var şuan 6 gün kadar ama inatla biraz daha beklemek istiyorum burada sizlerle paylaştım bitek bunu bide eşimle zaten eşim tanıyı koydu hamile olduğumu düşünüyo ama inanın kendimi ona endeksleyip yaşayamam herşeyin hayırlısı yani ....

6. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    sahraca bence kandan gebelik testi yaptır canım ya bekleme böle inş.vardır bebeğin..normalde adetinde böle gecıkme olurmuydu ki..eğer ilk defa böle olduysa kesın bişiler vardır canım bekleme bak 6 gün gecıkmıs yane hadi inşş hayırlı haber beklıom senden.

7. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    sahraca bence kandan gebelik testi yaptır canım ya bekleme böle inş.vardır bebeğin..normalde adetinde böle gecıkme olurmuydu ki..eğer ilk defa böle olduysa kesın bişiler vardır canım bekleme bak 6 gün gecıkmıs yane hadi inşş hayırlı haber beklıom senden.

Melekler gebe olduğumuzu nasıl anlarız kanda ne zaman sonuç verir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadın Olduğumuzu Ne Zaman Anlarız?

Kadın Olduğumuzu Ne Zaman Anlarız?

bakire olup olmadığını nasıl anlarız bakire olduğumuzu nasıl anlarız kız olduğumuzu olup olmadığını anlarım *Bir kadın ne zaman anlar hayatını yalnız yaşayabileceğini ve bunun bir kabus olmadığını? *Bir kadın ne zaman anlar yaşı yirmide olsa, bakire de olsa “kız” değil ama genç bir kadın olduğunu; “kız” kelimesinin genç kadınlara toplum içersinde zarar verdiğini? *Bir kadın ne zaman...
  2. Kadın olduğumuzu ne zaman anlarız

Kadın olduğumuzu ne zaman anlarız

Bir kadın ne zaman anlar hayatını yalnız yaşayabileceğini ve bunun bir kabus olmadığını? Bir kadın ne zaman anlar yaşı yirmide olsa, bakire de olsa “kız” değil ama genç bir kadın olduğunu; “kız” kelimesinin genç kadınlara toplum içersinde zarar verdiğini? Bir kadın ne zaman anlar konuşması içinde “abi, …” demese bile söylediklerinin dinlenebileceğini? Bir kadın ne zaman anlar diyet...
  3. Hamilelik Testi Ne Zaman Kesin Sonuç Verir

Hamilelik Testi Ne Zaman Kesin Sonuç Verir

Hamilelik testi yaptıracaksınız ama ne zaman kesin sonuç vereceğini bilmiyorsunuz kızlar. Aslında bu testlerin yapılması için mutlak suretle reglin üzerinden bir hafta yada on gün geçmesi gerekiyor. Amma velakin sizler sabırsızsınız hemen yaptırıyorsunuz değil mi ? Peki bu testi ne zaman yaptıracaksınız kesin sonuç için ? İdrarda gebelik testi ilişkiden hemen sonraki günlerde sonuç veremez....
  4. Gebe Olduğumuzu nasıl anlarız ?

Gebe Olduğumuzu nasıl anlarız ?

Hamile kaldığımızı nasıl anlarız Hamile olduğumu nasıl anlarım Hamile olduğumu ne zaman anlarım Hamileliğin biz kadınlar tarafından hissedilen değişik bulguları vardır meleklerim. Çoğu zaman bunlar regl ağrısı ile karıştırılır. Göğüslerdeki ağrılar, üzerine yatamama durumu, belde şiddetli ağrılar, Uykusuzluk, huysuzluk... Hepside adet olacakmışsınız hissi ile karıştırılır. Bunun net bir...
  5. Gebe olduğumu nasıl anlarım belirtiler nelerdir?

Gebe olduğumu nasıl anlarım belirtiler nelerdir?

hamilemiyim,hamile olduğumu nasıl anlarım ,hamilelik belirtileri,gebelik belirtileri,gebelik nasıl anlaşılır,en erken hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Adetiniz gecikti, hamile olup olmadığınızı merak ediyorsunuz. Henüz test yapmadınız ancak bazı belirtiler hissediyorsunuz ve bunların hamilelik belirtileri olup olmadığını merak ediyorsunuz… Acaba hamile misiniz? Aşağıdaki...

Sayfayı Paylaş