gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Melekler giyim tarzlarınız nelerdir

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Bazılarımız rahatlığını düşünür giyiniğimde rahat olayım der bazılarımızda şık gösterişli şıkır şıkır olmalı salaş giyinmeyi sevmez aslında günlük hayatta hepimiz rahat olmayı severiz yani şöyle de olabilir giyim tarzımız yerine ve zamanına göre değişir ama gördüğüm kadarıyla tamamıyla herzaman şıkır şıkır giyinmeyi sevende çok kişi var topuklu ayakkabı hoş makyaj,aksesuarlar bakalım biizm meleklerizimiz nelerden hoşlanır

MaWiM ve TİTAN bunu beğendi.
  2. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    valla canım ne yakıştıryorsam onu giyrim moda diye bişeye bağlı kalmam asla giyerken de dar olmamasına içimi göstermemsine dikkat ederim ama bende günlükmhaytta kot pantolon yada spor uzun eteler tercihimdir özel bi günde iste elbiseler yada akumaş pantolonlar gömlekrle tercih ederim :)

ÖzGüL bunu beğendi.
  3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    günlük hayatta spor şıklığı benim tarzım ama özel bişeyde varsa kesınlıkle şıkır şıkır olmak tercihim topuklu ayakkabım kesın ayağımda olur.günlük hayatta istesemde şıkır şıkır etek elbise giyinemem çok sıkılırım :)

ARZUZU ve metanoyam bunu beğendi.
  4. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    43
    ben şıkır şıkır giymeyi seviyorum özellikle topuklu ayakkabı vazgecilmezimmm ama pazar günleri iş değişiyor dışarıya cıkacaksak mutlaka esofman giyerim

ARZUZU bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sadece spor ve salaş :D:D

ARZUZU ve ÖzGüL bunu beğendi.
  6. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    en iyisi titanım gerek yok kasmaya hahaha

TİTAN ve ARZUZU bunu beğendi.
  7. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    benımde giyim tarzım ruh halıme ve gittiğim yere gore değişiyor değişken bı ınsanım bı bakmışım tamamen spor bı bakmısım makyajayakkabı şıkır şıkırr :)

8. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ben rahat gıyınmeyı severım cok salas degıl ama spor gıyınırım her zaman ama özel bı yer ıcınde şık kıyafetlrım vardır ama en guzelı tabıkı salas ve rahat gıyınmek :D:D

ARZUZU bunu beğendi.
  9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bu konuda mütavazi olmıcam işte olmıcam hahaha giyim stilim çevremden de çok beğenilir, kendime yakıştırmasını bilirim. Genel de spor ve şık kıyafetleri tercih ederim slim dar bir pantolonu topuklu ayakkabılarla giymeyi severim, özel günler de daha abiye tarzı giyinirim. Kısacası şık giyinmeyi, takmayı takıştırmayı seven biriyim:D:D

ARZUZU bunu beğendi.
  10. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    günlük hayatımda spor giyinmeyi severim altıma bir kot üzerime güzel bir buluz konverslerim:D:D

özel bir yemekte ya bir takım yada şık bir elbise klasik yani:D:D

ne giysem yerine göre yakıştırdığımı düşünüyorum

ARZUZU bunu beğendi.
  11. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    valla ben hep spor takılıorum.arada kokoş olmak istersem yani özel bi yere gideceksek giyerim topuklularımı.onun dışında yaşasın jean ve convers :)

ARZUZU ve ÖzGüL bunu beğendi.
  12. DEVRAN

DEVRAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    arzucummm,aynen benimde ruh halime gore degisiyor ama klasik sik giymeyi seviyorum..topuklu ayakkabi cok seviyorum...ama tabi bazen ruh halime gore degisebiliyorrr.

ARZUZU bunu beğendi.
Melekler giyim tarzlarınız nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emo akımı nedir?özellikleri giyim tarzları nelerdir?

Emo akımı nedir?özellikleri giyim tarzları nelerdir?

almanların giyim tarzı emo akımı almanyanın giyim tarzı almanyanın giyimi giyimleri Galatasaray Lisesi'nin önü, emo'ların toplandığı yerlerin başında. Emo'lar çıktı meydana Herkes bir gruba dahil olarak kendini tanımlama ihtiyacı içinde. Yaşları 14-20 arasında değişen, saçlarını tek gözlerini kapayacak şekilde tarayan, dar pantolonlar giyen emo'lar da aynı dürtüyle hareket ediyor....
  2. giyim tarzınız ne olmalı

giyim tarzınız ne olmalı

giyim tarzınız ne olmalı giyim tarzım nasıl olmalı tarzım ne benim nasıl tarzı testi hadi çözün bakalım gerçekten sizi anlatacak mı? Giyim tarzınız ne olmalı? Giyim tarzınız ne olmalı? :a026::a026::a026::a026:
  3. ne tarz dinler meleklerim

ne tarz dinler meleklerim

CANIM MELEKLERİM NE TARZ MÜZİKLER DİNLERSİNİZ YOKSA TARZIM YOK KULAĞIMA HOŞ GELENİ DİNLERİM Mİ DERSİNİZ ??POP MU?ROCK MU?HİP HOP MU?SLOW MU?RAP Mİ?TÜRKÜ MÜ?.... Ben her tarzı da yerine göre dinlerim meleklerim....
  4. almanyanın giyim tarzları

almanyanın giyim tarzları

almanların giyim tarzı almanyanın giyim tarzı almanyanın tarzları almanya nın nasıldır almanyanın giyim tarzları hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
  5. Giyim Tarzları Nelerdir ?

Giyim Tarzları Nelerdir ?

giyim tarzları giyim tarzı, nasıldır, nedir, kişiliğe göre, değişir mi, hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz İnsanın giyim tarzı, kıyafet seçimi dünya görüşüyle yakından ilgili. Hatta kıyafet tarzından kişilik analizi bile yapılabilir. İnsanlar, düşünceleri, söylemleri kadar olmasa da dış görünümleri ve kıyafetleriyle de karşısındaki insanda iz bırakır. Hele 'imaj her şeydir' kuralının...

Sayfayı Paylaş