Melekler giyim tarzlarınız nelerdir

ARZUZU

Daimi Üye
Üye
Melekler giyim tarzlarınız nelerdir
Bazılarımız rahatlığını düşünür giyiniğimde rahat olayım der bazılarımızda şık gösterişli şıkır şıkır olmalı salaş giyinmeyi sevmez
aslında günlük hayatta hepimiz rahat olmayı severiz yani şöyle de olabilir giyim tarzımız yerine ve zamanına göre değişir ama gördüğüm kadarıyla tamamıyla herzaman şıkır şıkır giyinmeyi sevende çok kişi var topuklu ayakkabı hoş makyaj,aksesuarlar bakalım biizm meleklerizimiz nelerden hoşlanır

valla canım ne yakıştıryorsam onu giyrim moda diye bişeye bağlı kalmam asla giyerken de dar olmamasına içimi göstermemsine dikkat ederim ama bende günlükmhaytta kot pantolon yada spor uzun eteler tercihimdir
özel bi günde iste elbiseler yada akumaş pantolonlar gömlekrle tercih ederim :)

günlük hayatta spor şıklığı benim tarzım ama özel bişeyde varsa kesınlıkle şıkır şıkır olmak tercihim topuklu ayakkabım kesın ayağımda olur.günlük hayatta istesemde şıkır şıkır etek elbise giyinemem çok sıkılırım :)

ben şıkır şıkır giymeyi seviyorum özellikle topuklu ayakkabı vazgecilmezimmm ama pazar günleri iş değişiyor dışarıya cıkacaksak mutlaka esofman giyerim

benımde giyim tarzım ruh halıme ve gittiğim yere gore değişiyor değişken bı ınsanım bı bakmışım tamamen spor bı bakmısım makyajayakkabı şıkır şıkırr :)

ben rahat gıyınmeyı severım cok salas degıl ama spor gıyınırım her zaman ama özel bı yer ıcınde şık kıyafetlrım vardır ama en guzelı tabıkı salas ve rahat gıyınmek :D:D

Bu konuda mütavazi olmıcam işte olmıcam hahaha giyim stilim çevremden de çok beğenilir, kendime yakıştırmasını bilirim. Genel de spor ve şık kıyafetleri tercih ederim slim dar bir pantolonu topuklu ayakkabılarla giymeyi severim, özel günler de daha abiye tarzı giyinirim. Kısacası şık giyinmeyi, takmayı takıştırmayı seven biriyim:D:D

günlük hayatımda spor giyinmeyi severim altıma bir kot üzerime güzel bir buluz konverslerim:D:D

özel bir yemekte ya bir takım yada şık bir elbise klasik yani:D:D

ne giysem yerine göre yakıştırdığımı düşünüyorum

Geri