gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Melekler, Hangi Mesleği Seçmek İsterdiniz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

anket soruları, hangi mesleği seçmek istersiniz, anket sorusu
    Hayat insana hiç ummadığı şeyleri gösterebilir. Yani kimse bu benim başıma gelmez dememeli. Günlük hayatımızda sık sık karşılaştığımız bu durumlardan birisi de mesleklerimiz. Pek çok insan umduğu işi değil bulduğu işi yapıyor. Hayat şartları nedeniyle hayaller rafa kalkabilyor. Geçim deri, kişiye hayallerinin peşinde koşma fırsatını kaybettirebiliyor.

Peki siz hayalinizdeki işi yapıyor musunuz yoksa mecbur olduğunu işi mi yapıyorsunuz? İmkanınız olsaydı hangi mesleği yapmak isterdiniz?..

hangi-meslek.jpg

ÖzGüL, karakuzu ve MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Benim lisanslı bir spor hayatım vardı ve idealimde ki meslek beden eğitimi öğrenmenliğiydi ama kısmet olmadı. Herşeyde bir hayır var derler ya eşimle tanıştım zaten hemen sonra nişanlılık oldu pişmanmıyım tabiki değilim tekrar geçmişe dönsem kariyer yapacağım bir işim bile olsa arkama bile dönüp bakmadan eşimle yoluma devam ederdim;)

3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hep muhsebeci olmak isterdim ki oldum ama baktım çok yorucu bunaltıcı bi meslek ama aklımda hep sanatsal bi mesleğim olsun isterdim

4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Gastronomie okumak isterdim cikabilecegim en üst seviyeye cikip pastalar yapmak isterdim :D

Ya daaKres acmak isterdim ben:)

Bicir Bicir cocuk dolsun ici :D

5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bende doktor olmak ısetredım ama böyle amelıyalara gıren veyaaa ambulan söforu ne bıleyım cok hosuma gıdıyor :) imrenıyorum gorunce

karakuzu bunu beğendi.
  6. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Bende sana gelirdim bağyan dr. bögrüm agriyo bi bakar misiniz mii diye hahaha

7. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    Hemsire olmak isterdim bi iki puanla saglik meslegi kacirdim malesef bide daha kucukken kuafor olmak isterdim saclarla oynamayi bayilirdim cunku :)

8. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bende polis yada hiç yerinde durmayan aktif maceradan macereya koşan bişey olmak isterdim bak astronat ta olur hahaha

Melekler, Hangi Mesleği Seçmek İsterdiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi meslekler kanser yapar?

Hangi meslekler kanser yapar?

Hangi meslekler kanser yapar?Dünya Sağlık Örgütü’ nün istatistiklerine göre her yıl 11 milyon insan kanser oluyor ve bunların 7 milyonu da bu yüzden ölüyor. Kim ne derse desin, çağımızın en önemli hastalığı kanser. Sağlık Bakanlığı Kanserle Savaş Dairesi Başkanı Prof. Dr. Murat Tuncer de ülkemizde yılda 150 bin vatandaşımızın kansere yakalandığını bildiriyor. Gerçi, son yıllarda tanı ve...
  2. Hangi Meslek?

Hangi Meslek?

karadeniz meslekleri ege bölgesinde hangi meslekler var karadeniz bölgesindeki meslekler karadenizdeki ege bölgesinde insanlar hangi mesleklerle uğraşıyor Mekanın en güzel melekleri, Kimler hangi meslekte? Kim hangi mesleği istiyor? Memnun musunuz mesleğinizden? Pişman mısınız yaptığınız tercih yüzünden? Hadi herkes paylaşsın içindekileri, gençlere de bakış açıları olur hem. Henüz...
  3. Çocuğunuzun Hangi Mesleği Seçmesini İstersiniz?

Çocuğunuzun Hangi Mesleği Seçmesini İstersiniz?

Melekler, hepimiz çocuklarımız için hayaller kurarız, henüz çocuk sahibi olmasak bile :) İyi bir eğitim almasını ister, kaliteli okullarda okumasını ve sonra iyi bir mesleği ve işi olmasını dileriz. Elbette çocuğun seçimine karışılmaz, onun hayatı der saygı duyarız ama içimizden de birşeyler geçer. Siz hangi mesleği seçmesini arzu ederdiniz?
  4. Hangi burçlar hangi mesleklere yakın

Hangi burçlar hangi mesleklere yakın

burçlar ve meslekler burçların meslekleri burçlar ve meslekleri kova burcu burclar meslekler Son zamanlarda eleman arayan firmalar pozisyona uygun kişiyi seçerken burçlarına da dikkat etmeye başladı. Son olarak Avusturya'da satış ve yönetim bölümü için eleman arayan bir firma, işe başvuracakların kova, oğlak, boğa, koç ve aslan burcundan olmasını istedi. Gazetelerin hafta sonu nüshalarında...
  5. Dünyanın En Zor Mesleğini Öğrenmek İster misiniz?

Dünyanın En Zor Mesleğini Öğrenmek İster misiniz?

dünyanın en zor mesleği, en zor meslek, dünyadaki en zor meslek Sevgili melekler, muhtemelen Amerika'da gazete ve internet üzerinden sahte bir iş ilanı veriliyor. İlana pek çok kişi müracaat ediyor. Yüzyüze görüşme internet üzerinden yapılıyor ve iş arayanlara işin kapsamı anlatılıyor. Anlatılana göre iş, dünyanın en zor mesleği. Bakın bakalım neymiş dünyanın en zor mesleği :D:D [MEDIA]

Sayfayı Paylaş