gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Melekler Hayatınızda hiç kıl payı kurtuldum dediğiniz anlar oldumu?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Hepimizin hayatında son anda sıyırdığımız bizi teğet geçtiği yada kıl payı kurtulduğumuz anlar olmuştur peki bu anları enaz zararla nasıl kurtulmayı başardık, bu anlarımız neler öykülerimizi yaşanmış olayları sizden de dinleyelim

2. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Olmazmı hiç daha bu sabah rüyamda çimlerde yuvarlanıyodum meğersen yatakta yuvarlanıyormuşum irkilerek uyandım kılpayı yataktan düşmekten kurtuldum;)

ARZUZU ve metanoyam bunu beğendi.
  3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    kıl payı kurtulamadan vee evlendim hahaha bu teğet beni geçmedi :D

cagla4277 bunu beğendi.
Melekler Hayatınızda hiç kıl payı kurtuldum dediğiniz anlar oldumu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel Konuşun Hayatiniz Kurtulsun...

Güzel Konuşun Hayatiniz Kurtulsun...

Güzel ve etkili konuşmayı çoğunlukla eksik tanımlar ve anlarız. Güzel konuşma bir spikerin, bir tiyatro sanatçısının, kendisine verilen metni veya düşünceyi tonlama, vurgu ve benzeri kurallara bağlı kalarak canlandırması şeklinde sanılmaktadır. Oysa bu güzel ve etkili konuşmanın yalnızca bir yönünü oluşturmaktadır. Sadece kulağa hoş gelen duygu ve dileklerin dışa vurumu konuşmanın tamamı değil...
  2. Hayat , Her Toparlandım Dediğimde

Hayat , Her Toparlandım Dediğimde

Hayat , Her Toparlandım Dediğimde Hayat her 'toparlandım' dediğimde seni tükürüyor suratıma! Tarifi mümkün olmayan acı damaklarımı kavuran Saplandı kaldı ellerime altınların Cımbızla çekiyorlar bakışlarını kalbimden! Yakamozlar çöküyor geceme usulca alinti
  3. kül suyu ile istenmeyen kıllarınızdan kurtulun

kül suyu ile istenmeyen kıllarınızdan kurtulun

kıllarınızdan kurtulun "kül suyu" ile istenemeyen kıullarınızdan kurtulabilirsiniz. Hiçbiryerde bulamayacağınız bu bilgileri meleklermekani takipçilerine ithaf ediyorum. kül suyunu hazırlama: *ekmek fırını,lahmacun vs yapan bi yerden belli miktar kül alın(meşe ağacı külü olursa daha makbuldür) *hazırlamada kullanılacak su saf su (distile su) kullanılmalı.eczanelerde satılır. *suya...
  4. İstenmeyen kıllardan kurtulayım derken sağlığınızdan olmayın!

İstenmeyen kıllardan kurtulayım derken sağlığınızdan olmayın!

Lazer epilasyon, vücutta oluşan istenmeyen kıllanmanın önlenmesinde ve giderilmesindeki yöntemlerden biri. Hemen hemen her cilt tipine ve her yaşa göre uygulanabilen lazer epilasyon seans aralıkları ve süresi, uygulandığı bölgeye ve cilt tipine göre değişiklik gösteriyor. Deri Hastalıkları Uzmanı Dr. Figen Akın, lazer epilasyon hakkında şu bilgileri verdi: "Lazer epilasyonda hedef doku,...

Sayfayı Paylaş