MELEKLER!...Hayatınızı iki döneme ayıracak olsanız bu hangi şekilde olurdu

ARZUZU

Daimi Üye
Üye
MELEKLER!...Hayatınızı iki döneme ayıracak olsanız bu hangi şekilde olurdu
Hepimizin hayatında belli evreler vardır bazılarının keşke hiç bitmeseydi dedıklerımız....
Hiç unutamadığımız ömrümüz boynca hayatımızın dönüm noktası diye varsaydığımız zamanlar mutlaka vardır kimimiz evliliğimiz,çocukluğumuz,eşimizi tanıdığımız gün,anne olduğumuz an ve daha neler neler.........sizce?

arzummm ben eşimle tanıştıgım gündü dönüm noktam hayatımın en berbat giden döneminde yeni bir can oldu bana ve hayatımı köklü olarak değiştirdim ayrıca kapandıgım ilk günde benim için bi dönüm noktası oldu hayata başka bi gözle bakmaya başladım

şuan ayırsaydım eğer evlilikten önce ve evlilikten sonra die ayırırdım.ben bile kendimi bi eve bi eşe bukadar bağlayıp sürekli onu mutlu etmek için bişeyler yapıcağımı düşünmezdim.hatta bütün çevrem aynı yaklaşıyo sen ne kadar harika bi ev hanımı oldun valla senden bukadarını beklemezdık diyolar.bende içimden valla bende beklemıyodum ama oldu diyorum hahaha

aynen özgül annem bile benim bi evi geçindirebilceğimi düşünmüyodu ama şimdi onlara bile gerek duymadan her işimi yapıyorum :):)

ben daha ev gecındırmıyorum ama benım esımle ılk tanıstıgım gun ben daha 16 yasındaydım ve ona asık olmustum sevdım onu bır o bıde dogum yaptıgım gun allahım baska degıl herhalde cok degısıktı tam dönum noktasıydı ılk kapandıgım gunde guzeldı amaher sey degıstı

hayatı cok hızlı yasadım ben
:D:D

ben daha ev gecındırmıyorum ama benım esımle ılk tanıstıgım gun ben daha 16 yasındaydım ve ona asık olmustum sevdım onu bır o bıde dogum yaptıgım gun allahım baska degıl herhalde cok degısıktı tam dönum noktasıydı ılk kapandıgım gunde guzeldı amaher sey degıstı

hayatı cok hızlı yasadım ben
:D:D
mavimmmm her anımımızda mutlu olamıyoruz ne yazıkkı emın olkı hersey duzelıcek bugunlerde gerıde kalcakk...senı kimsenin üzmesine izin verme

Ne güzel bir topik olmuş hatta isabetli bir topik çünkü dün gece uzun uzun eşimle birlikte ilk tanıştığımız anları ve sonra ki gelen günlerimizden bahsettik:) Benim için dünyanın n özel günüy dü eşimle tanıştığım gün çünkü Rabbimin de nasip etmesi ile aşık olduğum sevdiğim adamdan alınyazımdan 4 çocuğum oldu her bir çocuğum da eşimin bir parçası, kanı canı, siması var. Onlara baktıkça şükür ediyorum sürekli. Asla pişman olmadığım bu hayatta eşimle hayat arkadaşı olmaktı. Eşimle tanıştığımız o günler muhteşemdi yoklukla savaşırken bizi ayakta tutan umutlarımız ve aşkımız olmuştu hep.

Ne güzel bir topik olmuş hatta isabetli bir topik çünkü dün gece uzun uzun eşimle birlikte ilk tanıştığımız anları ve sonra ki gelen günlerimizden bahsettik:) Benim için dünyanın n özel günüy dü eşimle tanıştığım gün çünkü Rabbimin de nasip etmesi ile aşık olduğum sevdiğim adamdan alınyazımdan 4 çocuğum oldu her bir çocuğum da eşimin bir parçası, kanı canı, siması var. Onlara baktıkça şükür ediyorum sürekli. Asla pişman olmadığım bu hayatta eşimle hayat arkadaşı olmaktı. Eşimle tanıştığımız o günler muhteşemdi yoklukla savaşırken bizi ayakta tutan umutlarımız ve aşkımız olmuştu hep.

mavim gercekten örnek bir aile tablosusunuz ne güzel şimdi ki evlilikler eşler arası diologlar çok farklı,ama ne mutlu size ve pırlanta gibi çocuklarınız..aşkınızın meyveleri diyelimmm en kötü gününüz böyle olsunn diyelim..

şuan ayırsaydım eğer evlilikten önce ve evlilikten sonra die ayırırdım.ben bile kendimi bi eve bi eşe bukadar bağlayıp sürekli onu mutlu etmek için bişeyler yapıcağımı düşünmezdim.hatta bütün çevrem aynı yaklaşıyo sen ne kadar harika bi ev hanımı oldun valla senden bukadarını beklemezdık diyolar.bende içimden valla bende beklemıyodum ama oldu diyorum hahaha

Özgül sanki benim yazacaklarımı yazmışsın. İlk dönüm noktam evliliğim, hiç kimse benim bu kadar sakinleşeceğimi, bir evi ve eşi idare edebileceğimi, durulacağımı, zorluklara göğüs gereb,leceğimi, sabırlı olacağımı düşünemezdi herhalde :D:D Özgür ruhtum ben, aykırı, değişik, inatçı, enerji dolu :D:D Ama nasip kısmet işte, ne çok sevmişim :D:D

Ve tabi ki Allah'ın emaneti evlatlarım, onlar olmasa ben ne yaparım :D:D

Geri