gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

MELEKLER!...Hayatınızı iki döneme ayıracak olsanız bu hangi şekilde olurdu

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Hepimizin hayatında belli evreler vardır bazılarının keşke hiç bitmeseydi dedıklerımız.... Hiç unutamadığımız ömrümüz boynca hayatımızın dönüm noktası diye varsaydığımız zamanlar mutlaka vardır kimimiz evliliğimiz,çocukluğumuz,eşimizi tanıdığımız gün,anne olduğumuz an ve daha neler neler.........sizce?

MaWiM bunu beğendi.
  2. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    arzummm ben eşimle tanıştıgım gündü dönüm noktam hayatımın en berbat giden döneminde yeni bir can oldu bana ve hayatımı köklü olarak değiştirdim ayrıca kapandıgım ilk günde benim için bi dönüm noktası oldu hayata başka bi gözle bakmaya başladım

ARZUZU bunu beğendi.
  3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    şuan ayırsaydım eğer evlilikten önce ve evlilikten sonra die ayırırdım.ben bile kendimi bi eve bi eşe bukadar bağlayıp sürekli onu mutlu etmek için bişeyler yapıcağımı düşünmezdim.hatta bütün çevrem aynı yaklaşıyo sen ne kadar harika bi ev hanımı oldun valla senden bukadarını beklemezdık diyolar.bende içimden valla bende beklemıyodum ama oldu diyorum hahaha

TİTAN, ARZUZU ve metanoyam bunu beğendi.
  4. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    aynen özgül annem bile benim bi evi geçindirebilceğimi düşünmüyodu ama şimdi onlara bile gerek duymadan her işimi yapıyorum :):)

5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ben daha ev gecındırmıyorum ama benım esımle ılk tanıstıgım gun ben daha 16 yasındaydım ve ona asık olmustum sevdım onu bır o bıde dogum yaptıgım gun allahım baska degıl herhalde cok degısıktı tam dönum noktasıydı ılk kapandıgım gunde guzeldı amaher sey degıstı
    hayatı cok hızlı yasadım ben
    :D:D

ARZUZU bunu beğendi.
  6. suzuu

suzuu Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    43
    Kocacim tabki o benm hersem allah basmdan eksk etmesn onu baska ne istm ama hamile kalrsam asil donum nktam.

ARZUZU bunu beğendi.
  7. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    mavimmmm her anımımızda mutlu olamıyoruz ne yazıkkı emın olkı hersey duzelıcek bugunlerde gerıde kalcakk...senı kimsenin üzmesine izin verme

8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ne güzel bir topik olmuş hatta isabetli bir topik çünkü dün gece uzun uzun eşimle birlikte ilk tanıştığımız anları ve sonra ki gelen günlerimizden bahsettik:) Benim için dünyanın n özel günüy dü eşimle tanıştığım gün çünkü Rabbimin de nasip etmesi ile aşık olduğum sevdiğim adamdan alınyazımdan 4 çocuğum oldu her bir çocuğum da eşimin bir parçası, kanı canı, siması var. Onlara baktıkça şükür ediyorum sürekli. Asla pişman olmadığım bu hayatta eşimle hayat arkadaşı olmaktı. Eşimle tanıştığımız o günler muhteşemdi yoklukla savaşırken bizi ayakta tutan umutlarımız ve aşkımız olmuştu hep.

*EYLÜLMEHMETUTKU* ve ARZUZU bunu beğendi.
  9. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    mavim gercekten örnek bir aile tablosusunuz ne güzel şimdi ki evlilikler eşler arası diologlar çok farklı,ama ne mutlu size ve pırlanta gibi çocuklarınız..aşkınızın meyveleri diyelimmm en kötü gününüz böyle olsunn diyelim..

MaWiM bunu beğendi.
  10. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Özgül sanki benim yazacaklarımı yazmışsın. İlk dönüm noktam evliliğim, hiç kimse benim bu kadar sakinleşeceğimi, bir evi ve eşi idare edebileceğimi, durulacağımı, zorluklara göğüs gereb,leceğimi, sabırlı olacağımı düşünemezdi herhalde :D:D Özgür ruhtum ben, aykırı, değişik, inatçı, enerji dolu :D:D Ama nasip kısmet işte, ne çok sevmişim :D:D

Ve tabi ki Allah'ın emaneti evlatlarım, onlar olmasa ben ne yaparım :D:D

siyahinci50, ARZUZU ve ÖzGüL bunu beğendi.
  11. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    hayatımdaki dönüm noktam annem ile ananemi kaybettiğimde başladı.12 yaşında annesiz kalmak büyüttü beni.hayata sımsıkı tutundum ve bugünlere geldim çok şükür.o zamanlar evde babam kardeşim ve ananeme bakan küçük kadınken şuanda anneyim.büyümüşüm farketmeden :) sonra eşimi tatilde tanımış olmak.ben dinlenmeye gidiyorum derken hayat arkadaşımı tanımaya gitmişim meğer :) o kadar açık giyinen deli bir ruhum vardıki eşimden sonra hersey değişti.kendi isteğimle kapandım.dünyam değişti eşimin sayesinde.onu çooook sevmişim :) ve hamile kaldığımı öğrendiğim anda ki heyecanım ile doğum yaparken ki acılarımı unutmam imkansız :) diğer hayatımsa rabbimin bana olan emaneti canım kızım :)

ARZUZU ve ÖzGüL bunu beğendi.
  12. Feblayt

Feblayt Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    benim hayatimdaki donum noktam edebiyat fakultesine degilde iktisat fakultesinen yerlestirildigim gun degisti asla kapanmam derdim kapandim okumaktan vazgectim neredeyse 1 ay hic yerimden kalkmadim donmus gibiydim ama sonra farkli kitaplar okudum hic okumam dedigim bi yazarin kitabiyla hayata dondum okula devamettim artik o femminst kiz tam olarak sosyalist karakter ben bianda baska biri oldum hatta beni basimda esarpla goren arkadaslarim inanamamisti universte kapisinda guvenlikle kavga ettim esarbim icin yani ben istedigim olmadiginda isyanetmek yerine duruldum ve nereye yonelicemi sectim tabi esimle tanistigim gunse ben ben oldum aslinda o yonelis eksikti esimle tamamlandi biz ikizsit hemde iki eksik parcaymisiz ve anladimki benim sakin bi yanimda varmis sabrimda varmis ben dayananmam dedigim seylere daynabilirmisim ben kendimden cok birinin isteklerinide dusunurmusum ve beni hayatta babamdan baska bi erekekte cok sevebilirmis bunu ogrendim es olmanin aile olmanin agirligini ogrendim bana kimse karisamaz derken hayatimda her yaptigimin haberini verirmisim demekki ben ailem hep derdi seninle evlenen yandi sen dedigim dediksin sen sIKINtiya gelemezsin istedigin olmazssa ortaligi yikarsin demekki insan degisirmis ben evlenince bunu ogrendim

ARZUZU ve hilal yildiz bunu beğendi.
  13. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ben esimle tannistigim zaman dan itibaren öncesi sonrasi diye ayirirdim.cocukluk yillarimi silerdim ,yasamadigim genckizlik zamanlarimida silerdim malesef.....

ARZUZU bunu beğendi.
  14. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    bende 17 ve 21 yas arası sılerdımm dediğn gibi elifcım cocukluğum ve esımı tanıdığım donem bambaskaydı.........

15. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    malesef canim aci da olsa gercekler...ben suan cocuklarima bisey derken 2 kez düsünüyorum,annem veya babam gibi olmamak icin....

ARZUZU bunu beğendi.
MELEKLER!...Hayatınızı iki döneme ayıracak olsanız bu hangi şekilde olurdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. keşke hayat bu kadar kolay olsa!!!

keşke hayat bu kadar kolay olsa!!!

* Sabah jimnastigimizi yapmak için "Çalistir" komutuna tiklamak yetse... * Isten güçten bunaldigimizda ESC'ye basarak herseyden kaçabilsek, biraz rahatladiktan sonra "Herhangi bir tusa basarak" geri dönebilsek... * "EKLE/KALDIR"a girerek görmek istedigimiz herkesi hayatimiza dahil etsek, sevmedigimiz insanlari sonsuza kadar hayatimizdan çikarabilsek... *...
  2. hayatın roman olsa adı ne olurdu??

hayatın roman olsa adı ne olurdu??

hayat Bu hayatı siz yaşadınız? Siz yaşıyorsunuz ?Siz yaşayacaksınız? meleklerim... peki hayatınızı roman yapmaya karar verdiniz diyelim ismini ne koyardınız? Hayatınızın roman olarak isimlerini bekliyoruz : )
  3. Melekler Burçlar Aşık Olunca ne olur buyrun

Melekler Burçlar Aşık Olunca ne olur buyrun

Burçlar Aşık Olunca Burclar Asik Olursa Neler Olur Burçlar aşıok olunca neler oluyormuş diye merak mı ediyorsunuz, o halde bir kendi aşk hayatınıza bakın, bir de aşık oldupğunuz kişinin burç aşkına bakın :D Arap çorbası gibi bir anlatım olmadı, öyle geldi gibi ama olmadı diyor ve burçların aşk halleriyle sizi başbaşa bırakıyoruz Melek'ler KOÇ AŞIK OLUNCA NELER OLUR Oyununuzu iyi...
  4. Kadir Gecesinde Hangi Dualar Kabul Olur haydi gelin öğrenelim melekler

Kadir Gecesinde Hangi Dualar Kabul Olur haydi gelin öğrenelim melekler

Kadir Gecesinde Kabul Olan Dualar Kadir Gecesinde Edilecek Dualar Geçtiğimiz günlerde sizler ile http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/225824-kadir-gecesi-kutlamasi-icin-cep-telefonu-mesajlari-2012-a.html smsleri paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi de Kadir Gecesi duaları hakkında bilgi edinmek isteyen tüm arkadaşlarımız için, Kadir Gecesinde kabul olan dualar hakkında...

Sayfayı Paylaş