gebe
  1. bircehavva

bircehavva Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

melekler herkese tavsiye ediyorum özellikle hamiş olmak isteyenlere

Konu, 'Gebelik' kısmında bircehavva tarafından paylaşıldı.

[TD="width: 11"][​IMG][/TD] [TD="width: 648"][TABLE] <TBODY>[TR]
    [TD="width: 100%"]
    [TABLE]
    <TBODY>[TR]
    [TD="class: bod, align: left"]2012 İlkbahar KBT & Ruhsal ve Bedensel Arınma Tarihleri Açıklandı
    [/TD]
    [/TR]
    </TBODY>[/TABLE]

[TABLE]
    <TBODY>[TR]
    [TD="width: 196"][TABLE]
    <TBODY>[TR]
    [TD][TABLE]
    <TBODY>[TR]
    [TD="class: bod, bgcolor: #fbfbfc"][​IMG][/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="class: bod, bgcolor: #ffffff"]Sağlıklı bir yaşama adım atmak için Afyon Sandıklı Termal Park Otel'in düzenlediği, İlkbahar Kozmik Beden Temizliği & Detoks kamplarının ilki 01 Nisan - 08 Nisan 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek. Ruhsal ve bedensel arınma metotlarının Ahmet Maranki danışmanlığında, uzman doktorlar ve KOBIK ekibi tarafından uygulandığı kamplarımız nisan ve mayıs aylarında
    [/TD]
    [/TR]
    </TBODY>[/TABLE]
    [/TD]
    [/TR]
    </TBODY>[/TABLE]

[/TD]
    [/TR]
    </TBODY>[/TABLE]
    [/TD]
    [/TR]
    </TBODY>[/TABLE]
    [/TD]

melekler herkese tavsiye ediyorum özellikle hamiş olmak isteyenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamiş olmak isteyenler inşallah bir çare olur..

Hamiş olmak isteyenler inşallah bir çare olur..

bal tarçın çörekotu bal çörekotu tarçın çörek otu karışımı çörek otu karışımı Hamiş kalmak için: KARANFİL: HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRIR. HER GÜN YEMEKLERDEN SONRA ALINAN BİR KARANFİL HEM AĞZINIZIN HOŞ KOKMASINA HEM DE HORMONLARINIZIN ÇALIŞMASINA YARAR. HAMİLELİKTE RAHİMİ KUVVETLENDİRİR. NORMAL DOĞUM YAPACAK OLANLAR, DOĞUMA BİR AY KALA HER GÜN BİR ÇAY BARDAĞI SICAK SUYA 1 KARANFİLİ 5 DAKİKA...
  2. Hamiş melek olmak isteyen üyelerimiz!

Hamiş melek olmak isteyen üyelerimiz!

Sevgili meleklerimiz eğer bebek bekliyorsanız ve hamileyseniz buraya bunu belirterek bizlerle paylaştığınız takdirde sizlere özel yani hamiş üyelerimize özel rütbe başlığını vererek renginiz değişiyor ve forumda hamiş melek olduğunuz bu şekilde daha bir belli oluyor.Eğer sizde hamişseniz ve hamiş melek rütbe başlığını almak istiyorsanız nicklerinizi bu başlık altından buraya yazarsanız ilk...
  3. Hamiş Melekler Doğumda Eşinin Yanında Olmasını isteyenler Buraya

Hamiş Melekler Doğumda Eşinin Yanında Olmasını isteyenler Buraya

doğumda eşe izin,doğumda eş izni, Melekler doğum biliyorum çok stresli bir süreç heyecanla birlikte korkular da yaşanabilir.Ve en büyük destek böle bir durumda yanımızda eşimizin olmasıdır.Çoğu kadın belkide bunu istiyordur ama istemeyenlerde vardır aranızda..Bazen eşlerimiz böyle bir durumu kaldıramayacağından doğumda bulunmak istemeyebilir.Mesala benim eşim diyor ki sen eğer gebe kalır da...
  4. Ankara'da Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Ediyorsunuz Melekler ?

Ankara'da Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Ediyorsunuz Melekler ?

Anne olmayı heyecanla bekleyen meleklerimiz için, Ankara'da doğum yapmış olan meleklerimizde, hangi hastaneleri tavsiye ettikleri hakkında bilgi almak istiyoruz. Hangi hastaneleri doğum için tavsiye edersiniz? Neden? Fiyatları nasıl ? Tecrübelerimizi paylaşarak, etrafımıza faydalı olalım :tik:
  5. Kızlar Tavsiye Ediyorum

Kızlar Tavsiye Ediyorum

Dün instagramda bakınırken gördüm boybeyi sevgililer günü için çekiliş hazırlamış altın kolye hediyesi var aşkla ilgili fotoğraf ekleyip ‪#‎loveboybeyi‬ hashtagi ile paylaşıp çekilişe katılıyorsun. İnşallah ben kazanırım o kolyeyi istiyorum :)))

Sayfayı Paylaş