Melekler Kaç Haftalık Hamilesiniz ve Kaç Kilo Aldınız ?

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Bu konu; annelerin haftalara göre kilo takibi hakkında bilgi vermektedir.

Sevgili gebe meleklerimiz, bu sayfamızdan haftalara göre kaç kilo aldığınızı paylaşıp, kilo alımınızı bu sayfamızdan kontrol edebilir, diğer gebelerle kilolarınız konusunda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Aman ha dikkat edin, nasılsa gebeyim diye elinize ne geçerse yemeyin. Doktorunuzun sözünden dışarı çıkmayın. :tik:

Evet kimler ne kadarlık gebe ve kaçar kiloda ?

GüneşVeAy bunu beğendi.
  2. tekqerceqiim

tekqerceqiim Aktif Üye

Ben 34üncü haftadayim ve 17 kilo aldimmm ........

yakışıklım ve TİTAN bunu beğendi.
  3. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye

14 haftalık ikiz hamişim 6 kilo verip 3 kilo adım

4. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye

34+6 olduk bugün tartıldım sağlık ocağında 10 kilo almışım :)

yakışıklım, TİTAN ve a.özlem bunu beğendi.
  5. EBRULİM

EBRULİM Forum Okuru

14 haftalık hamişim .. 6 kılo verdım ve dun tartıldım geri almısımm kıloları :)

6. yakışıklım

yakışıklım Daimi Üye

27+4 günlük hamileyim ve 7 kilo verdim şimdi verdiğim kiloyu alabildim ancak...:D

TİTAN bunu beğendi.
  7. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

31+4 deyim 13 kiloyu devirdim.ama öncesinde daha kötüymüşüm demekki herkes ha şöööle toplanmışın iyi olmuş diyolar.

8. Mevlana

Mevlana Daimi Üye

19.haftadayim 3 kilo aldim:)

9. HoshKız

HoshKız Üye

13 haftalıkım 3uz hamıleyım 2 kilo aldım:)

yakışıklım bunu beğendi.
  10. tuqqce

tuqqce Daimi Üye

10+2 hamileyim 2 kilo almisim hicbirsey yiyemedigim halde :D

TİTAN bunu beğendi.
  11. HaLe8110

HaLe8110 Hamiş Melek

32 haftalık hamıleyım 5 kilo aldım

guzmelegi ve TİTAN bunu beğendi.
  12. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

8 haftalık hamileyim 2 kilo aldım hiç bişe yemediğim halde :S

tuqqce ve TİTAN bunu beğendi.
  13. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye

9+2 yim ama bende kilo almadım çünkü yediklerim çıkıyo :)) kilo kaybetmediğim sürece de sorun yokmuş :D

TİTAN bunu beğendi.
  14. babush

babush Hamiş Melek

Hanımlar Merhaba
    Aranıza yeni katıldım. 18+4 hamileyim ve 5 kilo aldım :S
    Bu arada hamile günlüğümü yazdığım bir blog'um var..

Yönetimin notu: Link vermek yasaktır..

15. tossamavisi

tossamavisi Forum Okuru

32+4 hamileyim 18 kilo aldım

Melekler Kaç Haftalık Hamilesiniz ve Kaç Kilo Aldınız ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte kaç kilo alınmalı?

20 haftalık bebek kaç gram olmalı 32 haftalık gebelik kaç aylık 32 bebek kilo olmalı kilodur kilosu Birçok kadının kilo sorunu hamilelikte aldığı kiloları doğum sonrası verememekten kaynaklanır. Halk arasında sen iki canlısın daha çok yemelisin gibi yanlış inanışlarla alınan kilolar daha sonra anneyi depresyona sokabiliyor ne yazıkki. Peki gebelikte ideal kilo nedir kaç kilo almak sağlıkdır?...
  2. Kaç kilo normal?

normal kilo hamilelikte 24 cü hafta 24 haftalık gebelikte kaç kilo alınmalı Çok tartışılan bir konudur bu meleklerim kaç kilo alınması gerek ,doğru olan nedir anne adayları için güzel bilinçlendirme buyrun. Hamilelik süresince, 10-16 kilo alınması idealken, anne adayının yetersiz veya gereksiz kilo alması, hastalık ve riskleri beraberinde getiriyor. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi...
  3. Kaç Haftalık Hamileyim?

ne kadarlık gebeyim hesapla ne kadarlık hamileyim hesapla hamileyim gebeyim kaç haftalık kaç haftalık hamileyim, doğum tarihi, ne kadarlık hamileyim, hamilelik hesaplama, gebelik takvimi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Hamilesiniz,çok mutlusunuz.Acaba kaç haftalıksınız?Bunu öğrenmek için aşağıda ki linke tıklamanız yeterli.Boşlukları doldurun kaç haftalık gebesiniz...
  4. Hamilelikte kaç kilo aldınız??

Slm hamişler ve hamiş kalmak isteyenler..Ben 5.ay'ı mı doldurmak üzereyim 21.haftamzdayz (hamd olsun) 49 kilo hamile kaldım şuan 53, 53.5 arasnda gidip geliyorum.Merak ettiğim diğer hamişlerin kilo durumu..Şuan kaçncı haftadasnz kaç kilo aldnz ya da bnm hafta'mda kaç kiloydunuz??Yemekten asla ksmıyorum canım ne istiyosa yiyorum çukulata istiyosam hiç affetmen götürrüm.2 günde 1 lt süt biter...
  5. Hamileliğinizde kaç kilo aldınız melekler ?

Melekler, gebeliğiniz boyunca aldığınız kilolar çok önemli. Hepsi çocuğa gider düşüncesiylşe bulduğunuzu yutmanız ne kadar yanlışsa, aman dikkat edeyim diye az kilo almanız da bir o kadar yanlış. Önemli olan sağlıklı beslenmek. Eee gebeliğinizde kaç kilo aldınız. Ben ikinci oğlumu net hatırlıyorum, 61 kiloyla başlamış tam 12 kilo alarak 73 ile doğuma girmiştim. Ya siz ?

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. 22 haftalık gebelik melekler mekanı

,
  2. 32.haftada kaç kilo alınmalı

,
  3. 17 haftalik hamileyken kac kilo aldiniz

,
  4. 32 haftalik hamileyim hiç kilo almadim,
  5. ikiz gebelikte bebekler kacar kilo dogar,
  6. 12 haftalık hamileler kaç kilo aldınız,
  7. 23 haftalık gebelik kaç kilo aldınız,