gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Melekler kendinizi tek kelimeyle tanımlayın

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Kendimizi tek kelimeyle anlatmak istesek hangi terim bizi anlatır.hepimizin kendimizle özleşen,belirgin özellikleri vardır genelleme yaparsak bizi çözümleyen tek sözcük desek sizler neler söylersiniz......

cagla4277 ve ESİNKADİR bunu beğendi.
  2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    özgür ve heyecan olurdu benim tek tanımım heralde.hep uç noktalarda yaşamıya seviyorum.bişeyi yapıyosam tam yapmıyosam hiç.seviyosam sınır yok sevmıyosam hayatımda yeri yok.adrenalin tutkum var heyacanlı yaşamayı seviyorum :)

cagla4277 ve ARZUZU bunu beğendi.
  3. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    kendimi anlatmam gerekirse sıcak kanlı,geveze,heyecanlı,çokk duygusal=) tabiki birde inatçı

ARZUZU bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Anlatılmaz yaşanırım ancak:D:D Beni tanımak için yüreğime dokunmanız yeterli zaten o yürek kendiliğinden akar sevdikleri için:)

cagla4277, TİTAN ve ARZUZU bunu beğendi.
  5. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    ben tek kelimeyle bombayım tutmayı bilmeniz lazım tutmatı becerirseniz zarar vermem ama düşürseniz patlarım.....

cagla4277 ve ARZUZU bunu beğendi.
  6. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
    çok neşeli, sevecen, yardımseverim ama kızdımmı da sakin atın çiftesi berk olurmuş hesabı oluyor :D

cagla4277 bunu beğendi.
  7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
Melekler kendinizi tek kelimeyle tanımlayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tek Kelimeyle Aşk

Tek Kelimeyle Aşk

tek kelimeyle aşk sözleri tek kelimeyle aşk kelimelik sözleri sözü kelime AŞK sizin için ne anlam ifade ediyor? Herkes sadece TEK kelime ile ifade etsin. Fikri değişen gelip başka bir ifade de yazabilir tabi daha sonra :)
  2. tek kelimeyle muhteşemler

tek kelimeyle muhteşemler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Tek Kelimeyle 'Siz'

Tek Kelimeyle 'Siz'

Koç burcu: istiyorum Boğa burcu:sahibim İkizler burcu: düşünüyorum Yengeç burcu: hissediyorum Aslan burcu: fethederim Başak burcu: incelerim Terazi burcu: dengelerim Akrep burcu arzularım Yay burcu: inaniyorum Oğlak burcu: yaparim Kova burcu: biliyorum Balık burcu: seviyorum
  4. tek bir kelimeyle kendinizi tanımlayın

tek bir kelimeyle kendinizi tanımlayın

kendinizi tanımlayın yalnızca "bir kelime" ile kendinizi anlatın....bize... ??? *bir kelime forumda açıklayabilir noktalama işaretlerinden faydalabilirsiniz..* --------------------------------------------- duygusal asosyal dürüst samimi asabi veya.......... veya..... sükûti

Sayfayı Paylaş