gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Melekler korusun dizi oyuncuları

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

melekler korusun oyuncuları isimleri melekler korusun oyuncuları oyuncularının isimleri oyuncularının gerçek oyuncular
    melekler korusun dizi 1.jpg

melekler korusun dizi 2.jpg

melekler korusun dizi 3.jpg

melekler korusun dizi 4.jpg

melekler korusun dizi 5.jpg

melekler korusun dizi 6.jpg

melekler korusun dizi 7.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Ağustos 2016
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yok
    çok ama çok şımarıksın...............................

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Melekler Korusun, 2009 yılında Show TV'de yayınlanan dram gençlik dizisi. Özge Özpirinçci, Selin Şekerci, Rojda Demirer, Alper Saldıran, Ömer Köse, Hümeyra Akbay, Cansın Özyosun, Yıldız Kültür ve Taner Barlas'ın oynadığı dizi izleyiciler tarafından beğeniyle izlenmiştir.

Sevgili takipçilerimiz ,

Bir döneme damgasını vuran reytingli dizileri görmek için aşağıdaki linki ziyaret ediniz.

Reytingli Diziler

melekler korusun dizi.jpg

Melekler korusun dizi oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler korusun dizi resimleri

melekler korusun dizi resimleri

melekler korusun oyuncuları isimleri
  2. melekler korusun dizi müziği ben böyleyim_cem özkan

melekler korusun dizi müziği ben böyleyim_cem özkan

Yanlızlığa dalsam da tekbaşıma kalıp yansam da Sözlerim yarım kalsada çünkü ben Benden alıp kaçsan da yalanlarına göz yumsam da Yinede sevgim solmazsa çünkü ben Ben böyleyim Konuşup konuşup dursam da Bir sus pus olsamda bazen surat assam da çünkü ben Hayatından çıksam da sevmiyormuş gibi yapsam da Aslında aşık olsamda çünkü ben Ben böyleyim Sonunda yok olsam Kalbime zincir vursam Yine de...
  3. Sungurlar dizi oyuncuları

Sungurlar dizi oyuncuları

sungurlar dizi oyuncuları,sungurlar dizi kadrosu,sungurlar dizi karakterleri,sungurlar dizisinde kim kimdir Mert Kılıç -Serdar Komutan Dilara Büyükbayraktar -Naza Bora Karakul -Doktor Devran Mehmet Korhan -Fırat Şahin Merve Akaydın Aslı / Eslim Gülşah Küçükyıldız -Havin Merve Anlağan- Meryem Mehmet Küçük- Ferman Onur Emre Teber -Fedai Yıldız Güngör -Gülsüm Emre Taşkıran -Yusuf Zeki...
  4. Bedel Dizi Oyuncuları

Bedel Dizi Oyuncuları

Başrollerini Sedef Avcı, Necip Memili, Berk Erçer'in oynadığı 'Bedel' dizisinin çekimleri İstanbul Çengelköy'de yapılıyor.Bedel dizisinin genel konusu kısaca yakıcı, yok edici bir aşkın üç kahramanı Ali, Begüm ve Vedat'ın hikâyesi... Yıllar önce uğradığı haksızlıkların intikamını almaya yemin etmiş Ali'nin; yaşama duyduğu öfke ve hıncı kumar masalarından çıkaran, içindeki şeytana yenilip...
  5. Kiralık Aşk Dizi Oyuncuları

Kiralık Aşk Dizi Oyuncuları

Kiralık Aşk Oyuncu Kadrosu barış arduç evlilik oyunu dizisi oyuncu kadrosuStar Tv’den bir yaz dizisi atağı daha geldi. Kiralık Aşk dizisi yakında Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Star Tv bu sezon yaz döneminde başlattığı diziler ile sezona girmek istiyor bu nedenle önemli bir yaz sezonu atağı yapacak. Yaz sezonunda başlayacak Çilek Kokusu dizisinin yanında Kiralık Aşk...

Sayfayı Paylaş