gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

melekler korusun dizisinde beğendiğiniz replikler

Konu, 'Biten Diziler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

melekler korusun özgür kıyafetleri melekler korusun özgür replikleri Özgür : Sen Kimsin Kardeşimi?
    İpek : Yok Ben Ev Arkadaşı

Özgür : O Da Güzel Ev Yok Ama Arkadaşı Var.Bugün arkadaşı veren Yarında evi verir

melekler korusun dizisinde beğendiğiniz replikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En beğendiğiniz diziler

En beğendiğiniz diziler

Benim hepsi 1 ve kavak yelleri
  2. Melekler Korusun dizisinin sempatik oyuncusu Selin Şekerci

Melekler Korusun dizisinin sempatik oyuncusu Selin Şekerci

selin şekerci kıyafetleri selin şekerci şekercinin kıyafetleri facebook makyajı Melekler korusun dizisinin sempatik ve soyadı kadar şeker oyuncusu Selin Şekerci nin resimleri buyrun arkadaşlar
  3. Melekler korusun dizisinin imzaları

Melekler korusun dizisinin imzaları

Özellikle gençlerin severek izlediği ekranın reytingli dizilerinden olan Melekler korusun imzaları buyrun arkadaşlar + + + +
  4. Çalıkuşu Dizisinden Replikler

Çalıkuşu Dizisinden Replikler

çalıkuşu dizisi, çalıkuşu dizi replikleri, çalıkuşu dizisi sözleri Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çalıkuşundan en güzel ve anlamlı replikleri sizler için paylaşıyoruz. Feride ve Kamran ın dizide söylediği romantik ve duygusal replikler sizlerle... Sevgimi nasıl göstereceğimi bilmiyordum.Sınıf arkadaşlarım haklıydı. Vahşiydim, yabaniydim.Mademki seni seviyorum, o halde...
  5. Poyraz Karayel Dizisinden Replikler

Poyraz Karayel Dizisinden Replikler

poyraz karayel sözleri, poyraz karayel dizi replikleri, poyraz karayel dizi oyuncuları, poyraz karayel hangi kanalda Kanal d ekranlarının yepyeni dizisi "Poyraz Karayel" izleyicinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Başrollerini Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli'nin oynadığı dizide geçen replikler ise oldukça ilgi görüyor. Sizler için dizide geçen beğenilen replikleri sunuyoruz....

Sayfayı Paylaş