gebe
?

Makyaj yaparken öncelik hangi makyaj ürünüdür

1. kalem/far

16,7%
  2. kapatıcı

16,7%
  3. rimel

16,7%
  4. ruj

16,7%
  5. fondöten/pudra

16,7%
  6. diğer

16,7%
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Melekler makyaj yaparken öncelik hangi makyaj ürünündür

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

MAKYAJ VE BİZ BENCE BİR BÜTÜNÜZ. BANA KATILANLARI ŞİMDİDEN GÖREBİLİYORUMM HERŞEYDE OLDUĞU GİBİ MAKYAJ YAPMANINDA ADIM ADIM KURALARI VAR ÖNCELİK SIRASI VARDIR.İLK ÖNCELİK HANGİ ÜRÜNÜNDÜR.BELKİ YANLIŞ BİLİYORUZ BELKİ DOĞRU BİLİYORUZ PAYLAŞALIM GÖRELİM; [​IMG]

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    ben rujumu yanımdan bile ayırmam ben pek diğerlerini yapmam ama ruj vazgeçilmezim özleliklede kırmızı.....

ARZUZU bunu beğendi.
  3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    makyaj çok yapmam ama genelde rimel sürerim olmazsa olmazım rimeldir :)

ARZUZU bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Soruyu anladığıma göre cevaplayayım :D:D

Makyaj yapmam çok nadirdir, ancak çok güzel makyaj yaparım ve bilirim. Makyaja öncelikle iyi bir nemlendiriciyle başlanır. Yani bu ürünlerden hiçbiriyle değil :D:D

ARZUZU bunu beğendi.
  5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Makyajda ençok dikkat ettiğim püf noktası kalem ve far olur kıyafetime ve göz rengime göre renkleri kullanırım gideceğim mekana göre göz makyajımın sade yada dikkat çekmesini ayarlarım:)

Melekler makyaj yaparken öncelik hangi makyaj ürünündür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göz makyajı yaparken!

göz makyajı yaparken!

Makyajsız bir hayat düşünemiyoruz. Gözler ise yüz makyajında önemli bir yer tutuyor. Göz çevresindeki cildin diğer cilt bölgelerinden farklı, ince bir yapısı var. Göz çevresinde kullanılan bütün ürünler sadece göz çevresindeki cilt için değil, göze kaçma ihtimali yüzünden, göz için de güvenlik standartlarını sağlamalı. Pek çok göz kozmetiğinin üzerinde “hipoalerjenik”, “göz doktoru onaylı”,...
  2. Makyaj Yaparken Aklınızda Bulunsun!

Makyaj Yaparken Aklınızda Bulunsun!

Eğer ince dudaklarınız varsa ya da hangi allıkları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız önerilere göz atın. İnce dudaklar nasıl çarpıcı hale gelir? Ruj seçerken açık tonlardan vazgeçmemeniz dudsaklarınızı daha hoş görünüme kavuşturur. Ayrıca unutmayın; koyu renk ruj, dudaklarınızı olduğundan daha ince gösterir. Kremli ruj ve parlatıcıları tercih etmenizde ve dudak kaleminizin dudak renginizden...
  3. Bronz Makyajı nası yaparım

Bronz Makyajı nası yaparım

Bronz Makyaj Tek bir adımda güneşin altın rengini yüzünüze ve vücudunuza taşıyan fondöten ve pudralar, kolay*ca kalıcı bir bronzluk sağlayan hızlı bronzlaştıncılar ve son dokunuş için pırıltılı kremler. En yeni kozmetik ürünleri, bronziuk hayalinizi güneşin za*rarlı ışınlarına maruz kalmadan da gerçekleştirmeniz için adeta ambalajda sunuluyor. Bronz bir tenin güzelliği tartışılamaz… Hele...
  4. Yaz makyajını nasıl yaparsınız

Yaz makyajını nasıl yaparsınız

2009 Yaz Makyaj Modası Yazın kıyafetlerine uygun makyaj trendlerini öğrenmek ister misininz? Bu yıl doğalla, neon arasında harmanlanmış bir yaz geçireceğiz. Yazın çiçekli, uçucu romantik kıyafetlerine uygun olarak, gözlerin çok ince nüanslarla ortaya çıkarıldığı ve alabidiğince elmacık kemiklerin vurgulandığı romantik hatta süzülmüş bir görünüm içinde olmak yazın başlıca trendi. Parlak...
  5. Akneli yüze makyaj yaparken.....

Akneli yüze makyaj yaparken.....

sivilceli yüze makyaj Akneli ciltler biraz daha fazla özene ve zamana ihtiyaç duyar meleklerim bunu hepimiz çok iyi biliriz çünkü küçük bir akne bütün yüzümüzü kaplayacak durumuna gelebilir. Kötü hijyenik şartlar ve kirlilik, aknelerini artırır meleklerim.... Uzmanların önerisi, deri temizliğine özen göstermeniz. Bazı makyaj ürünleri akneyi kötüleştirebilir. Bu nedenle yağsız...

Sayfayı Paylaş