Melekler Mekanı En Şık Meleğini Seçiyoruz Sonucu

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Melekler Mekanı En Şık Meleğini Seçiyoruz Sonucu
Geçtiğimiz hafta sizlerin oyuna sunduğumuz yarışmamız bugün itibari ile bitti melekler :D:D ama işlerimin yoğunluğundan ben siteye geç geldiğim için oy vermeyi unuttum :utan: :D:D şimdi gelelim birinci açıklamayaaa :D:D

3. Resim ile 14 oy alarak Birinciliğe kapan sevgili arkadaşımız Gamselim ::first: :cheer2::horn:

kendisineee 10.000 rep ve Meleklermekanının En şık Meleği ünvanı gururla sunuyorummm :789:
4. resim-15f.jpg

5. Resim ile 13 oy ile İkinciliği alan arkadaşımız ise sevgili Mercimek
:first::cheer2:

kendisine gururla 5.000 repi sunuyorum melekler :789:

1. resim-18f.jpg

4. Resim ile 6 oy ile yarışmamızın üçüncüsü Sevgili Ülker:first: :cheer2:

Kendisine gururla 2.000 rep veriyorum :789:

3. resim-245.jpg

ve diğer Sevgili arkadaşlarımız 5 oy ile Sesil, 4 oy ile Ebe Melek, 4 oy ile LaViNyaM' a ise Adminlerimin bana verdiği yetkiye dayanarak 1.000 er rep veriyorum ::A:A

yanlız bu yarışmanın ikincisine kesinlikle adayım şimdiden duyrulur :789:

:18::küstüm:biz yarışmaya kızımla katılmıştık kzım size küstü :küstüm: neyse arkadaşlarımı tebrik ediyorum ve çok şık olduklarını bildirmek istiyorum....

insan bir oyla ikinci olunca çok üzülüyo aslında :D:D ama olsun hayırlısı buymuş katılmak çok heyecanlı ve güzeldi meleklerimm :)

yalnız adım eksik yazılmış oraya ben "mercimek tanemm" :)

ben beklemiyordum ya acıkcası bakınca resimlere birde kimsem olmadıgından giyinemedim elbiseyi başka resimlede istemedim ama tşk ederim cok şaşırdım acıkcası :)

Geri