gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

melekler mekanı farkı ile duman senden daha güzel şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bu ara bu şarkı dilimden düşmüyor çok süper. Her ne kadar duman grubunu çok sevmesemde belli başlı şarkılarını severim. Bu şarkı da onların arasına girdi. Sabahtan beri bu şarkıyı dinliyorum:D:D:D size de öneririm:) Kimseyi görmedim ben
    Senden daha güzel
    Kimseyi tanımadım ben
    Senden daha özel
    Kimselere de bakmadım
    Aklımdan geçer
    Kimseyi tanımadım ben
    Senden daha güzel

Sana nerden rastladım
    Oldum derbeder
    Kendimi sana sakladım
    Senden daha güzel
    Kimseleri de takmadım
    Ölsem değişmem
    Kimseyi tanımadım ben
    Senden daha güzel

melekler mekanı farkı ile duman senden daha güzel şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Irmak Ünal resimleri melekler mekanı farkı ile

Irmak Ünal resimleri melekler mekanı farkı ile

ırmak ünal irmak unal ırmak ünal ayak irmak
  2. Melekler mekanı farkı ile MSN nickleri

Melekler mekanı farkı ile MSN nickleri

mekan nickleri içinde melek geçen sözler melekler mekanı nickler melekler mekanı farkı ile msn nickleri gełeиe "мeяħαвα" gıđeиe "ełωeđα" šeωšeчđıи вeиı gıđeмezđıи вeиđeи αšłα ...! υиυтαмαđıм šαимα ¢øκтαи υиυттυм κøяκмα .!!! αđıиı "šeяefšız" вıяακтıм вıяακ ħeρ öчłe καłšıи !!! đöиšeи ρıšмαи øłšαи чαłναяšαи šαимακı α¢ıчıρтα чυzυиe вακα¢αм вακšαиα gıđıø...
  3. Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri

Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri

Bora Duran Duman Duman sözleri Bora Duran Duman Duman şarkı sözü "Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan" diyen Bora Duman'ın en sevdiğim parçası olan Duman Duman şarkısının sözlerini, yüreğine dayan diyen herkes için paylaşıyor ve yüreğinin dayanma gücü tükenen herkese armağan ediyorum Melek'ler. Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri: Her mevsim aşk yaşanmıyor...
  4. Beste Kökdemir Senden Daha Güzel Şarkı Sözü istiyorum

Beste Kökdemir Senden Daha Güzel Şarkı Sözü istiyorum

Selam millet mümkünse bana Beste Kökdemir Senden Daha Güzel Şarkı Sözü yazar mısınız yazarsanız şayet şimdiden Beste Kökdemir Senden Daha Güzel Şarkı Sözleri için çok mersi
  5. İşte Gençleştiren Maske Melekler Mekanı Farkıyla Burada...

İşte Gençleştiren Maske Melekler Mekanı Farkıyla Burada...

Gençleştiren Maske Gençleştiren Maske Tarifi Her kadın genç kalmak ister..Bunun için de her duyduğunu cildine uygulamaya kalkar...Ama cildimiz önemlidir ve hassastır..Her maske cildimize iyi gelmeyebilir onun için önce cilt uzmanlarından cilt tipinizi cildinizin eksik olan yanlarını öğrenin sonrasında maske uygulayın... Gençleştiren 'yaş maya maskesi' Dünyaca ünlü kimya mühendisi...

Sayfayı Paylaş