gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Melekler mekanı farkı ile MSN nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

mekan nickleri içinde melek geçen sözler melekler mekanı nickler melekler mekanı farkı ile msn nickleri gełeиe "мeяħαвα" gıđeиe "ełωeđα"
    šeωšeчđıи вeиı gıđeмezđıи вeиđeи αšłα ...!

υиυтαмαđıм šαимα ¢øκтαи υиυттυм κøяκмα .!!!

αđıиı "šeяefšız" вıяακтıм вıяακ ħeρ öчłe καłšıи !!!

đöиšeи ρıšмαи øłšαи чαłναяšαи šαимακı α¢ıчıρтα чυzυиe вακα¢αм

вακšαиα gıđıø "šeиı šeνıøяυм" đıчeи ıиšαи ...!

вєη ∂єgєяšιzє ∂єgєя νєямιšιм

šeиđeчđı вüтüи ħαтα "šeяefšızłıκ" šøи мøđα

--» ¢αиıи ¢eħeииeмe«-
    Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, Kalbimi, Ümit Etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

Seni Sevdiğim kadar ibadet etseydim ; cennette köşküm olurdu...

Rüzgarın kemanini çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun...

Tek başıma değilim ben ve ümitsiz aşkım var

Eğer aşkta güzel bir an varsa oda başkalarını baştan çıkartan o yüreğin benim için kan ağladığı zamandır.

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. hepsi göklerdeydi parlıyordu. ama ben seni güneşi seçtim. bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana,uzakta olduğun için tutkunum sana! hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum...

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...

Önce düştüğümde kalkmayı,sonra aleve dokunduğumda acıyı,sevmeyi öğrendim,sevilmeyi. her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim
    öYLe MasuM DurduğuMa KanMa SakıN ŞafaK 295 oLsaDa "FiRaRıM" YakıN..!

FarkımıZ TarzımıZ BiziM FİRARİ oLmamıZ Ya KaN KustururuZ Ya Da TaM SustururuZ ßu HususTa Né KuraL NéDé KraL TanırıZ..!

ßiZ Bu aLémDé ÇaydanlıĞa KaN KoyaR ßıçakLa KarıştırırıZ DosT DériZ CaN VéririZ aNcaK DosT uNutunCa öLürüZ...

SİGARANIN UCUNDA AŞKIN TÜT£R BU AŞK ANCAK MAHŞ£RD£ BİT£R £Ğ£R B£ND£N BAŞKASINI S£V£RS£N S£VDİĞİNİN KOLLARINDA G£B£R...

DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..!

KolaY oLmıcaK SeNi uNutmaK... ßelKi GeCe GündüZ aĞlıcaM... Ne oLurSa oLsuN ßirtaneM, SensiZ YaşamaYa aLışcaM...

ßiR GüN TitreyereK uYanırsaN ßiL Ki ResmiNi öPtüğüM GündüR.. aMa ßiR GüN SebebsiZ YeRe GözyaşlarıN aKarSa, ßiL Ki öLdüğüM GündüR..

Ağlamak için gözden yaşlar mı akmalı…?Dudaklar gülerken gözler ağlayamaz mı…?Sevmek için mutlaka gözler mi bakmalı…?Şiirin bir ruh insanı bağlayamaz mı…?Gülü soldurmak için dalından mı koparmalı…?Gonca bir gül dalındayken solmaz mı…?Hırsızlık yalnız para-pul çalmak mı…?Saadet çalan müthiş bir hırsız olmaz mı…?İnsanı öldürmek için silah,hançer mi kullanılmalı…?Gözler sağ,saçlar silah,gülüş hançer olmaz mı…?

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN...

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar....
    Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis...

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM...

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin...

h£R LaFa V€RİLéCéK BİR CEVABIM VAR BİR LAFA BAKARIM LAfmı DİE BİRDE SÖYLEYENE BAKARM ADAM MI DİE....

YEMİNİM YEMİN DAMARLARIMDAKİ KAN CANIM OLSUN SENDEN BAŞKASINI SEVER
    SEN BENİM ADIMI BİLE ANAMAZSIN BIRAK DOST KALMAYI SEN BENİM DÜŞMANIM DAHİ OLAMAZSIN...

KIRIYORSA SÖZLERİM SUSARIM KONUŞMAM...RAHATSIZ EDİYORSA VARLIĞIM ÖLÜRÜM Bİ DAHA KARŞINA ÇIKMAM.REAHATSIZ EDEN SEVGİM İSE ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM.......

Yine de ben toparLadım yerden kaLbimin kırıkLarını.. Sırf ayakLarına batmasın diye

Sattım a$kı Sende kaLsın, taLißim Çok Sen yaLansIn. . İstyorsa öLe oLsun ßir Dudak ver Üstü Kalsın.

Önceden sen gidince ardıma bakar aglardım şimdi ardıma bile bakamam önceden senin için dünyalrı yakardım şimdi şefersizim bir çakmak bile cakmam...

Kimine göre kralız, Kimine göre yalan,Herkes rahat olsun biz adam gibi ADAMIZ.

Acımı kalbime gömerim bir daha kazımam.. seni bir kalemde silerim bir daha yazmam!!!

Duruyorsak sebebı war susuyorsak nedenı war herkez rahat olsun herseyın bı zamanı Var...!!
    ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKAR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz... TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!

Sevmek için sevilmek sana aşık olmak için aptal olmak gerekir...
    koca sehirde bir basınayımm....yha ölüm kurtaracak beniii...
    ydaaa senn!!!her defasında ucurmun kenarında buluyorum kndimiii...
    intihar mı amacım,yoksa kayboluş mu?kurtulmak mı
    istiorumm,yok olmak mı?acıyan bir tarafım yok artık
    benmm..acılar bileeee dost olmus bana...körelmiş ruhumm...
    haz duyamıorm sevgden yada nefrettenn...bos kaldı içimm..
    hc br duygyla savas veremiormmmmm...yerim yokkk...
    dar geliorr hayatt...içimdeee penceleştmmmm bir ruhummm
    ve kaybolmak isteyen bir bedenim var artık benimmm....

Keşke demekten hep nefret ettim ben! Bu hayat denen
    boşlukta her keşke dediğimde bir parçyasak daha koptu sanki...
    Bazen düşünüyorum da acaba kaç yanlışım kaç doğrumu yasakürüyor?
    Yoksa yitik doğrularla mı yaşıyorum? Yitik hayaller peşinde miyim?
    Kendi yalanlarında kaybolan insanların,timsah gözyaşları
    parçalıyor içimi! Onların göz yaşlarında boğuluyorum. Bir
    mum gibi eriyorum, acılarımın karşısında... Ölmeden mezara
    gömülüyorum sanki,yüzümdeki o sahte maskenin kirlerden
    arınmasını bekleyen bir zavallı gibiyim! Kaybedenlerden olmak
    istemiyorum ama içimden bir his o yolda olduğumu söylüyor.
    Her gece acılarım ve ardında getirdiği göz yaşları süslüyor yatağımı.
    Bir ses çağırıyor beni, kutsal bir kiliseye doğru yol alıyorum sanki…
    Kim olduğunu bilmediğim biri var karşımda,kulağıma eğilip ürpertici
    bir sesle,kanatlarımın takılma zamanı geldiğini söylüyor.
    Ben de ona’’ Tutamadığım göz yaşlarım mısın yoksa içimi
    eriten acılarım mısın?’’ diye soruyorum ve gözlerime bakıp’’
    Sen kaybedenlerdensin çünkü ben senin ölüm meleğinim’’ diyor.
    Ürperiyorum, içimde tarifi olmayan bir acı beliriyor ve daha
    fazla kelimeleri süsleyemiyorum,sessizce lanetlenmiş ruhumu
    ona teslim ediyorum. Belki de bu benim için mutlu bir son
    oluyor ve ölüm meleğim beni sonsuza dek bu hayattan çekip alıyor.

вeniiм кαLвiiмde ѕeniin iiѕмiin уαzιуσя..нeя αтιѕιndα iiçiiм уαnιуσя..вυ уüяeк αятιк ѕenѕiiz σLмυуσя«

««BeNi kayBetmeYi Ba$aRaNı,kaZanMak İçİn asLa uĞra$mAm»»
    DüN CanıM oLan buGün düşmaNıM oLmaZ bEnim,yaşananLarın hatırı hep sakLı kaLır,hatırLarı hep sorulur,seLamLarı hep aLınır,siLdikLerim vardır birde...Onlar yanlışLarım ve pişmanLıklarımdır.Adları anıLmaz,hatırları sorulmaz sadece bedduaLarımdır.VicdanLa birLikte şereFTe ararım sevdikLerimdE,her zamaN doĞru deĞiLdir eLbEt seÇimLerim.zaman geLir ŞEREFSİZLERİde sewerim ..

߀ηd€ ya iŁkŁ€r ya$aηır ya da yaşaηabiŁ€c€kl€riη eη §oηu iηsaη ya hayraη oŁur baηa ya da dü$maη ya hiç yokmuşum gibi d€wam €d€r ya da bi aη biŁ€ çıkmam akŁıηdan...
    Eğer bir Türk askeri sizi
    gördüğü zaman durmadan ateş ediyorsa bilinki o acemidir kurşununun
    bitmesini bekleyin, bittiği zaman gidin kafasına sıkın.
    Eğer sadece sizi gördüğü zaman ateş ediyor saklandığınız zaman duruyorsa o bir komandodur, kaçın ve canınızı kurtarın.
    Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilinki o bordo berelidir merak etmeyin o sizi bulur.

Bak Dostum Yasamayı Öğren Ellerinle Tut Gözlerinle Gör Hayatınla Savas !...
    Eğri Olsam Yay Gibi Elde Tutarlar Beni. Doğru Olsam Ok Gibi Yaban'a Atarlar Beni..

Belki sisLi 1 kıs gecesi Belki soguk 1 Sohbahar ceSedimi buLacakLar camurLar araSinda 1eLinde reSmin 1eLinde Silahi var diyecekLer Ama Sen inanmayacakSin Sonra kalkip bana geLeceksin eqiLip SariLacaksin O Soguk Vücuduma iSte o An 1 fiSilti DuyacakSin DudakLarimdan '''ELveda''

= DuvaRda çérçévéydi yaşaNan anıLar,

...Bir téBésSüm éTsé göz doLar,
    ...TaşaR suLar ve ruHumu séL baSar....
    Vé kaLbimdé biR küçük çoCuk yaşar...!!

√ вσşℓυктα кαувσℓαη єηкαѕ мιѕαℓιуιм...
    кαηαтℓαяı кıяıℓмış кüçüк кєℓєвєğιη gözℓєяιη∂єη ∂αмℓαттığı кαηℓı уαşℓαя
    qιßι
    єѕιя мι ∂üşтüм ؟
    вıяαкıρ gιтмєℓι мιуιм вυ вєηℓιктєη,υzαкℓαяα؟
    кüçüк кız αятıк çσк уσяυℓ∂υ....
    уαşαмαк α¢ı çєкмєктєη ιвαяєт..
    тєк тαвαη¢α нαℓιηє ηє σℓ∂υ...؟
    кιм уιηє zαя тυттυ ؟
    нαηgι нιℓє кυя∂υ ؟
    ηєуѕє zαтєη кαяıη¢αℓı göѕтєяιуσ∂υ
    вυ σуυη ѕση вυℓ∂υ....√

Hadi topLa yüzünü prenses
    ÜzüLme katLa hüznünü KaLdır çekmecene bir
    yerLere sakLa
    Daha ömrünü tüketecek
    yerLere sakLa
    Daha ömrünü tüketecek
    Nice yaraLarın oLacak
    KabukLarı düşecek
    Yeniden kanayacak

BıraKın ! TutmaYın ve iTmeYinn !
    Üstüme qeLmeyin ynLız bIraKn !
    Ama bekLeyin..GitmeYn..
    Ben hiç iYi deiLm

HayaLLer GerçekLeriN YarıSıymı$..SeNde Yarı Yarıya BeNimSin .!.

KmSe KnuşmaSın bu haYatta! herKeS SuSSun ....deriN bi SeSSizliK oLSun .....zamaN Su qibi aKSın.... ömüR btSiN ve ruHum beDenimDeN çıKKSın...SOnsuzLuqa doqru SerbeSt KaLsın..*

# Siah ßeaz ßiRr Hayat Ya$iormM..!! ßndn r3nkLi ifaDeLr ßkLeme...

hırsız olsam zengin olsam
    döner miydin bana?
    mutfakta* patates kızartırdım sana
    çok zamanlar geçti
    döner miydin bana?
    diye sordum ama
    istiyorum sanma

içim acıyoR
    qeceR eLbet
    qeceR de
    anLamsız bi yeRde
    unuttuqumu sanDıqım...
    bi yeRde, yeniden sızLaR
    ama vaRsn sızLasın
    sızLamadımı kocaman seviLmioRqi!!

mutLu ask varsa da mutLu son yoktuR </3

Satın alınmıs veya ezberlenmiş Cümlerle,
    estetik olma kaygısı İçeren
    yapmacık Fikirlerle donatılmış dünya görüşleriniz !
    KomikSiniz :)
    KaRanLıkLaR iÇinde
    kaYboLuP qiTmi$ken haYaTımdan kimene ?

Yıllanmış $arap Gibi Yorgunum..

Aşk bazen yıllanmış bir çınarın
    öksüz kalan son yaprağıdır
    Ürpertir seni yalnızlık.
    Ya vargücünle tutunursun
    ya da yere düşer
    kaybolursun.

AkLımda ç€kip giTmeLer vaR şu günLerde..

"Dünya bir fiLm açıLır perden
    MutLu son da yok kaçar hep senden
    NeFret edersin seyirciLerden
    Sahnesi gercek tek oyun öLümdür!"
    u يέћiя یέиیiź ǻĝℓıצơя..یơќǻќℓǻя طơмطơي sέиi ǻяıצơя..
    ǻيќıмıи ǻ₫ıیıи یέи طέиiм ċǻиıмیıи ќǻطuیuм ơℓмǻ qέℓ צέτέя..

ωυя!! ßέпі ο qõżℓέя o кάșℓάя пέ ίșέ ץάяάя..ѕέω!! ßέпi ßu CάпI uġяuпά ћέßά έтмίșiм..

κuℓάġıмά qέℓiץоя..άтıр тuтuץoяѕuп iℓέяi qέяi кoпușuץoяsuп άℓέץћiмđέ..çøк άץıр!!

Bény färk étmén íçín gozLérínín íçíné bäkmíorúm,
    färk édénLérín yänínä kéndím gídíorúm..

Bütün Ben'lerimi Alıp
    Geçeceğim Karşına
    Teker Teker Sunacağım Sana,
    En Çok Hangisini İstiyorsan
    Önce Onu ßoğacağım
    İplerini Çekeceğim Sonuna Dek...

tanrı DeiLim ama taPanLar war.
    cahiL DeiLim ama sewmeyi biLmeyişLerim war.
    meGaLoMan DeiLim ama BÜYÜLEYİCİ bi béN vaR..

∂υvаяℓая ύzєяімє φєℓ∂ікςє кєи∂імє οи ρаямакℓι вія ѕυяат уаρтιм(иє∂єиѕє)▪

...[İmkansız hayallerden başka tutunacak bir şeyim kalmadı]...

UsanDım Bu HaLimDen..Niye YaşıyoRum Ki?FazLaYım ßu HayaTTa...!

Fahi$e RuhLu hayatta Sap Gibiyim ! +
    u يέћiя یέиیiź ǻĝℓıצơя..یơќǻќℓǻя طơмطơي sέиi ǻяıצơя..
    ǻيќıмıи ǻ₫ıیıи یέи طέиiм ċǻиıмیıи ќǻطuیuм ơℓмǻ qέℓ צέτέя..

ωυя!! ßέпі ο qõżℓέя o кάșℓάя пέ ίșέ ץάяάя..ѕέω!! ßέпi ßu CάпI uġяuпά ћέßά έтмίșiм..

κuℓάġıмά qέℓiץоя..άтıр тuтuץoяѕuп iℓέяi qέяi кoпușuץoяsuп άℓέץћiмđέ..çøк άץıр!!

Bény färk étmén íçín gozLérínín íçíné bäkmíorúm,
    färk édénLérín yänínä kéndím gídíorúm..

Bütün Ben'lerimi Alıp
    Geçeceğim Karşına
    Teker Teker Sunacağım Sana,
    En Çok Hangisini İstiyorsan
    Önce Onu ßoğacağım
    İplerini Çekeceğim Sonuna Dek...

tanrı DeiLim ama taPanLar war.
    cahiL DeiLim ama sewmeyi biLmeyişLerim war.
    meGaLoMan DeiLim ama BÜYÜLEYİCİ bi béN vaR..

∂υvаяℓая ύzєяімє φєℓ∂ікςє кєи∂імє οи ρаямакℓι вія ѕυяат уаρтιм(иє∂єиѕє)▪

...[İmkansız hayallerden başka tutunacak bir şeyim kalmadı]...

UsanDım Bu HaLimDen..Niye YaşıyoRum Ki?FazLaYım ßu HayaTTa...!

Fahi$e RuhLu hayatta Sap Gibiyim ! +

(arkadasının ismi)=»(f)You`ll Always Be My Best Friend!!(f)

√ Unuttum DêMèk ßìLé Hà+îRLâMâK+îR

rock'n coke qibisin Cadır KuraßiLirmiyim + ?

öLürümü Gördüm Dün..Top oynuyordu +_O

βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Zifirî karanlık içinde, fikrim, aydınlık,
    Yaşantım, en hoş aydınlık içinde, karanlık!

Yokluğunun deminde, ayrılığın son perdesindeyim.
    Bitecek birazdan aşk oyunumuz, kapanacak sahnemiz...
    Ve son selam seyircilere...Ardından veda zamanı...
    Üzülme!!!
    Bir daha hiç dönmemek üzere gidiyorum....
    Sevgim Büyüdükçe,
    Ben Küçüldüm Çocuk Oldum. .

Tüm şehir ağladı,sen gittin diye....
    mecburmusun hep en uzağa gitmeye........?

SiLdim Hayatımdaki malları .. | ÖnümüzDeki Kolilere Bakıcaz '^ |

İntihara MéyiLLi DüşüncéLériM ..
    KirLenmiş HayatLarınızLa 'BİZDEN' Uzak Durun..!

ßis ßirßirimis iCin VaRıs

Siziη HαчαL Eттigiηiz Hαчαтı,

................ ЧαşαмαkLα MєşguLuм!!!!
    yaralarımı sarmak isterken karşıma cıktın kapanmaya başlandığını hissetdiğim anda daha beter yaraladın beni şimdi git bişey söleme anlamsız kelimeleri kulanmaya kalkma o kadar küçülme gözümde bari ŞİMDİ SADECE GİT ama benden aldıklarını geri vererek
    ------
    sana bir teşekkür borçluyum.çünkü sen bana aşkı,aşkın yanında da nefreti öğrettin.keşke öğretmeseydin,keşke seni öldü bilseydimde senden nefret etmeseydim.elveda eski aşkım yeni nefretim...
    ------
    Sevdim seni sanma kalbim yetimdir...Ölsemde yalvarmam aşkım asaletimdir.......
    ------
    meçhul olmuş lakabım gittiğinden beri.kaybettim kendimi gel güzel gözlüm.bulayım yine benliğimi...
    ------
    Sevgilim değil ama sevdiğimdin.artık nefret ettiğim bile değilsin.
    ------
    SENİ SEVDİĞİM GÜNE LANET OLSUN... SANA VERDİĞİM DEĞERE YAZIKLAR OLSUN... SENİ TUTAN ELLERİM KIRILSIN... SENİ SEVEN KALBİM DURSUN... SENİ GÖREN GÖZLERİM KÖR OLSUN... EN ÖNEMLİSİ BU HAYATTA SENİ TANIDIM YA BU HAYATA LANET OLSUN... SENDEN NEFREEEET EDİYORUM.........
    -------
    İÇİMDEKİ NEFRETİ KİMSE ALAMAZ İSTERSE ÖLÜM GELSİN HALA SENİ SEVİYORUM ALLAH BELANI VERİN
    -------
    ne sen engin bir deniz nede ben kırık bir tekne yapayanlız dünyanda başka birini bekle ne sana acırım ne kendime sadece birtek kişiye acırım o da yerime geçecek insana
    -------
    Gelme bana canın sağolsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim. bUdA SaNa KaPaK oLsUn..
    -------
    NANKÖRE AŞKI ÖGRETEMEZSİN
    -------
    Cesedimi arap şükrünün karanlık sokaklarında bulmuslar esim dostumdurmamıs gece gündüz aglamıslar Cesedimi su yerıne Rakıyla yıkamıslar..Cenazeme Dua yerıne Ferdi Babadan Okumuslar Ne Müslüm Ne Ferdi Kimse Bilmez derdimi Sen Söyle Güllü Abla ..Nereden SEVDİM O ZALİMİ
    SEVME BİR YALANCIYI, ÇEKERSİN SONRA AŞK ACISINI...
    -------
    bende hakkin kaldiysa eger sevildigin gunlere say
    -------
    kaderimi sen mi çizdinki ölümüm elinden olsun
    -------
    Dünyami kararttin, canimdan can aldin.Askin adi batsin , birak sevdan yüregimde kalsin.Sen orada nefretimle yan
    -------
    NEDEN BUNU BANA YAPTIN NEDEN SENDEN BEKLEMEZDiM SEN DÜNYANIN EN ASAGILIK iNSANISIN Bi DAHA SAKIN KARSIMA ÇIKMA
    -------
    Çiçekler rüzgarın siddeti ile kızlar erkeklerin ihaneti ile solarar........
    -------
    NE AŞKLAR VARDIR KİMBİLİR,YAŞANMAYI BEKLEYEN....NE AŞIKLAR VARDIR KİMBİLİR,YAŞADIKLARINA NEFRET EDEN
    -------
    ÖZÜR DİLERİM SENİ SEVDİGİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM GÖZLERİNE BAKTIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM ELLERİNİ TUTTUĞUM İÇİN ÖZÜR DİLERİM SENİ \'\'ADAM\'\' SANDIĞIM İÇİN
    -------
    BENi ARADIGIN GÜN GÖZLERiN YASLA DOLSUN BENSíZ GECEN GÜNLERiN HARAM OLSUN DEMi$TiN Ki SENi COK AMA COOOOK SEViYORUM EGER BU SÖZÜN YALANSA A$KA LANET OLSUN
    -------
    senin askinada sanada lanet olsun ... karanlik gecemdekii tek mumu söndüren düsmanimsin bir zamanlar askim dedigim seytan............
    --------
    YASAMAK;GÜZEL OLSAYDI,DOGARKEN AGLAMAZDIM
    --------
    artık ne farkeder birgün çıkıp gelsende yanımdan ayrılmayıp hergün beni sevsende yıldızları indirip yoluma gül döksende benim için öldün sen yasiyorum desende
    -------
    SENi SEViYORUM DEDiN iNANDIM SANA TAPIYORUM DEDiN GÜVENDiM SONUNDA ANLADAIM Ki: SENiN GiBi ALÇAK BiRiNi SEVMi$iM

Melekler mekanı farkı ile MSN nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Irmak Ünal resimleri melekler mekanı farkı ile

Irmak Ünal resimleri melekler mekanı farkı ile

ırmak ünal irmak unal ırmak ünal ayak irmak
  2. melekler mekanı farkıyla 2009 yazlık ayakkabı terlik modası

melekler mekanı farkıyla 2009 yazlık ayakkabı terlik modası

yazlık ayakkabılar 2009 yazlık terlikler
  3. melekler mekanı farkı ile duman senden daha güzel şarkı sözü

melekler mekanı farkı ile duman senden daha güzel şarkı sözü

Arkadaşlar bu ara bu şarkı dilimden düşmüyor çok süper. Her ne kadar duman grubunu çok sevmesemde belli başlı şarkılarını severim. Bu şarkı da onların arasına girdi. Sabahtan beri bu şarkıyı dinliyorum:D:D:D size de öneririm:) Kimseyi görmedim ben Senden daha güzel Kimseyi tanımadım ben Senden daha özel Kimselere de bakmadım Aklımdan geçer Kimseyi tanımadım ben Senden daha güzel Sana nerden...
  4. Melekler Mekan'ının Dev Msn Nick Arşivi

Melekler Mekan'ının Dev Msn Nick Arşivi

Sevgili meleklerim, melekler mekanının devasa nick arşivi sizlerle.A'dan Z'ye tüm nickleri burda bulabilirsiniz.Seçin beğenin,isterseniz msnenize ileti isterseniz imzanıza imza olarak ekleyin.Buyrunuz meleklerim,DEV ARŞİVİMİZ sizlerle. :deli: GécéLéri GéLmé JiLéT TuTaRıM,UzaTMa koLunu SanadA aTaRım,Sana KıZar KéndiMi DoğRaRım.DédiM Ya GüLüm ßén PsikoPaTım...!!!:: Esrardır...
  5. İşte Gençleştiren Maske Melekler Mekanı Farkıyla Burada...

İşte Gençleştiren Maske Melekler Mekanı Farkıyla Burada...

Gençleştiren Maske Gençleştiren Maske Tarifi Her kadın genç kalmak ister..Bunun için de her duyduğunu cildine uygulamaya kalkar...Ama cildimiz önemlidir ve hassastır..Her maske cildimize iyi gelmeyebilir onun için önce cilt uzmanlarından cilt tipinizi cildinizin eksik olan yanlarını öğrenin sonrasında maske uygulayın... Gençleştiren 'yaş maya maskesi' Dünyaca ünlü kimya mühendisi...

Sayfayı Paylaş