gebe
  1. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

melekler mekanı ıcın özel

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında ..αѕi_мєℓєk.. tarafından paylaşıldı.

ilk defa yaptım resimlerin ortalarında anlam veremedıgım bır yazı cıkıo :S
    avatardayken cıkarmı bılmıyorum ama denemek ıcın yaptım

melekler mekanı ıcın özel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler mekanı özel haber tarkanın yeni sevgilisi kim............?

melekler mekanı özel haber tarkanın yeni sevgilisi kim............?

tarkanın sevgilisi kim tarkanın yeni sevgilisi kim tarkanin erkek tarkan P { margin: 0px; } Kırım-Kongo kenelerinin yarattığı şok etkisinin ardından magazin dünyası da Kırım’dan gelen bir olayla uğraşıyor… Kırımlı şarkıcı Zarema, müziğiyle ve fiziğiyle çok uğraştı şöhret olabilmek için ama olmadı… Bir türlü istediği şöhreti yakalayamayan Zarema sonunda akıl hocalarının da desteğiyle...
  2. melekler mekanın meleklerine şiirler

melekler mekanın meleklerine şiirler

melekler mekanı şiirler melekler mekanı şiir Editör_Admin PRENSES Sevecensin şensin öyle kalasın Her daim gül yüzün Gülsün Prenses Ne arzu edersen onu bulasın Bütün dileklerin Olsun Prenses Hep doğrudan yana gitsin yolların Dert görmesin marifetli ellerin Her mevsim bahçende açsın güllerin Dört bir yana koku Salsın Prenses Yağmur olsun toprağında taşında Varlık olsun ekmeğinde...
  3. Melekler Mekanı.. MeLekLeri...:)

Melekler Mekanı.. MeLekLeri...:)

RüYaM NeMeSiS *MaWi M.C gurbet kuşu CaRiZmA
  4. Melekler Mekanı

Melekler Mekanı

- Bir yaşam biçimi, - Büyük bir ailenin parçası olma mutluluğunu yaşayabildiğiniz yerin ismini ifade eden iki kelime, - Kadına dair her kavramın bir araya geldiği benzersiz mekan...
  5. HayaL'den Mekanın Meleklerine Birbirinden Özel İmzalar

HayaL'den Mekanın Meleklerine Birbirinden Özel İmzalar

Merhabalar meleklerim ,güzellerim,canlarım ,ciğerlerin sizler için birbirinden güzel MM imzaları yaptım.Beğendiğinizi alın imzanıza koyun.Koyamassanız yardım isteyin ben koyarım sizin yerinize :)

Sayfayı Paylaş