Melekler Mekanİ Magazİn

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
işte kendini avukat diye tanıtan fulyanın gerçek mesleğii

kendisini avukat olaraktanımlayan fulyanın gerçekte biz kozmetik firmasında her 15 dakida bir erkeklerin koltuk altını kokladığı ortaya çıktıı

abowwwwwwwwwwwww diyorum ve çekilen resimleri yayımlıyorummm

Çünkü çalıştığı bir kozmetik firmasında piyasaya sürdükleri ürünlerin etkilerinin ne kadar devam ettiğini anlamaya çalışıyor

ismini vermek istemyen üyemize teşekkür ediyoruz ve bu bilgileri sizlerle paylaşıyoruzz

M.M magazinden ayrılmayın

:hhh: allah seni cemoş çatladım patladım pörtledim gülmekten :hhh: bu ne gıııııııı :hhh: ama fulyanın da bunları görmesini çok isterdim yaaaa magazin haberlerine çıktı ünlü oldu kadın :hhh: allahım öldüm öldüm gülmekten yazamıyomm :hhh:

Moderatör tarafında düzenlendi:
kızz cemoşş hani röpörtaj yapcaktın biz görgü tanıklarıyla :D:D

lavinyam canımm evet ropörtaj olacaktı ama gündem birden bire değiştiyine çok sıcak flaş haberler var gündemimizde bu yüzden fulyaolayı söndü
evet dünkü flaş haberimizi merak eden varmıı

sitenin en ünlü adminiii tongaya nasıl düştü neler hisetti

azz sonraaaaaaaaaa

M.M Magazinden ayrılmayın anajımmm

evet sevgili magazin sevenler dünkü yaşanan flaş haberimizi veriyoruz

evet sitemizin en akıllı enbaşarılı ve karizmatik adminitongaya düştü şimdi bu adminin adını açıklıyoruzz

dün kendi deyimiyle 2 "cadının" oyununa gelen adminimiz RüYaM adminimizzz

şimdi hepinizin vışşş abowwwwww kele hatta anaaaaa dediğini duyar gibiyimm

evet sevgili adminimiz çok fena faka bastııı keklik gibi avlandıı

şimdi sıradaki parçalarımızı RüYaM adminimize armağan ediyorum ve bir daki magazin haberimizde buluşuncaya kadar allasmarladık diyorum

ilk parçamız emelden geliyor bastın faka bastın
2. parçamız ise yöresel bir türkü kekliği düz ovada avlarlar

tekrar görüşmek üzere M.M magazinden ayrılmayın anajımm

Cadolozlarrrrr, nalçakca beni faka bastırıp düz ovada avladınız hahaha Ben bunu yemezdim ama senle güllü yedirdiniz ve üstüne de bir bardak su içirdiniz valla hahaha.

Bende size şu şarkıyı armağan ediyorum:)

Elbet bir gün buluşacağız, bu böyle yarım kalmayacak :A:A

Ne güzel unutmuştum, yine hatırlattın bana. Ay çok utanıyorum karizmam yerlerde hahaha

Hmm şey bende bi hafıza kayıplığı söz konusu, siz kimsiniz, Rüyam kim peki, düz ova nerde, keklik neresinden avlandı hahaha

Cadolozlarrrrr, nalçakca beni faka bastırıp düz ovada avladınız hahaha Ben bunu yemezdim ama senle güllü yedirdiniz ve üstüne de bir bardak su içirdiniz valla hahaha.

Bende size şu şarkıyı armağan ediyorum:)

Elbet bir gün buluşacağız, bu böyle yarım kalmayacak :A:A

Ne güzel unutmuştum, yine hatırlattın bana. Ay çok utanıyorum karizmam yerlerde hahaha

Hmm şey bende bi hafıza kayıplığı söz konusu, siz kimsiniz, Rüyam kim peki, düz ova nerde, keklik neresinden avlandı hahaha

valla yemezdinde işte hain plan en yakın dostundan gelince yedinn aslında ben kendimi çok suçlu his ediyorum hepsi benim suçum seni avlayanda avlatanda benim
nayırrrrrrrrrrr nolamazzzzz ben bu yükün altında daha fazla yaşıyamamm nallahımmmmmmmmmm çok utanıyorumm dostumu sırtından vuran bir alçağım bennnnn:shot::shot:

valla yemezdinde işte hain plan en yakın dostundan gelince yedinn aslında ben kendimi çok suçlu his ediyorum hepsi benim suçum seni avlayanda avlatanda benim
nayırrrrrrrrrrr nolamazzzzz ben bu yükün altında daha fazla yaşıyamamm nallahımmmmmmmmmm çok utanıyorumm dostumu sırtından vuran bir alçağım bennnnn:shot::shot:

Deli deli konuşma kıs :D:D Ha evet işin içinde sen olmasan asla yemezdim ama iki kişiden biri sendin o yüzden yedim gafil avlandım yani hahaha

Kendini suçlu hissetmen için geçerli bişey yok dost... Bende bidene size yaparım ödeşiriz hahaha Şaka bir yanada, kendini suçlu ve kötü hissedersen, üzülürüm... O yüzden bana yedirmenin keyfini çıkart ki, bende rahat rahat yediğime güleyim :D:D

Deli deli konuşma kıs :D:D Ha evet işin içinde sen olmasan asla yemezdim ama iki kişiden biri sendin o yüzden yedim gafil avlandım yani hahaha

Kendini suçlu hissetmen için geçerli bişey yok dost... Bende bidene size yaparım ödeşiriz hahaha Şaka bir yanada, kendini suçlu ve kötü hissedersen, üzülürüm... O yüzden bana yedirmenin keyfini çıkart ki, bende rahat rahat yediğime güleyim :D:D

kendimi suçlu his edersem beni afedecekmisin hahaha valla afedeceksen herşeyi yaparım ama sen kıyma bana cahallığıma verr hahaha ama intikam yenini etme noluyyy tırsıyom bennnn hahaha

merhaba M.M magazin sevelner yine yine ve yeniden flaş bir haberle sizlerleyizzz

evet haber başlığımız şöylee

RüYaM adminin intikamı kötü olduuu
sevgili adminimiz kime ne yaptı? nasıl intikamını aldııı?
azzzz sonraaaaaaaaaaa

bizden ayrılmayın anajımm

evet sevgili magazin sevenler az sonra flaş haber olarak geçtiğimiz olay dün gece chatta meydana gelmiştirr

sitemizin başarılı admini RüYaM admin kendisine sinsiceeee hainceee plan yaparak tongaya düşüren ona keklik muamelesi yapan kişilerden biri olan ( ki diğeri benim çaktırmayın hahaha ) gullu arkadaşımıza intikam soğuk yenen bir yemektirdeki gibi bir plan kurdu ve intikamını aldııııııııııı

vışşş abowwwwwww diyosun demiiiii evet aynen bende dün gece vışş aneyyy dedimmm

bir an chatte soğuk rüzgarlar estiiiii herkes donduuuu gerçekten soğuktu bazı arkadaşlar deli martmı geldi ne dediler bazılarıda kazma kürek yakalım dedilerrr :S
ama soğuk havaaa marttan değildiiii RüYaM adminin gulluye dediklerinden dolyıydıı

RüYaM admin gullu"ye ne dedi de ortam buzz kesti ve gullu arkadaşımız chatti ve siteyi terk ettiii!!!!!!!!!

azzzzzzz sonraaaaaaaaaaaaa

Geri