gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Melekler mekanı saç tasarım merkezi

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kızıl saç renkleri açık kızıl saç rengi Hadi kızlar kendi saç kataloğumuzu kendimiz yapalım nasıl mı?
    Herkes buraya renk model kesim farketmiyor beğendiği saç modellerinden örneklerinden koyarak Meleklermekani saç tasarım merkezimizi oluşturalım bakarsınız koyduğumuz modellerden yada beğenilen renklerden meleklerde faydalanır ve soluğu aynı sonucu modeli almak için kuaförde alırlar:)

Açılışı ben yaparak saç kataloğumuzun ve saç tasarım merkezimizin tüm meleklerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum:D

Dip not: Lütfen resim koyacak arkadaşlar mutlaka resimleri up ettikten sonra ve yorumlu bir şekilde koyarlarsa sevinirim :tik:

Ben ten ve göz rengime uygun olduğunu düşündüğümden dolayı yıllardır açık ton saçları hem seviyor hemde uygulatıyorum

Aslında cesaretim olsa herkesin bana ısrarla kızıla boyat dedikleri rengi uygulatırım ama dedim ya cesaret yok:D kızıl saçlı olanlar bilirler en fazla bakım isteyen ve çok sıklıkla boyatmak zorunda kaldığınız kızıl ve tonlarıdır

Hadi bakalım sizlerdende modeller bekliyorum:)

Melekler mekanı saç tasarım merkezi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İç Mekan Tasarımı Teknisyeni

İç Mekan Tasarımı Teknisyeni

Binaların iç kısımlarının düzenlenmesi için sanat ve teknolojiyi kullanarak teknik çizim yapabilen kişidir. GÖREVLER -Müşterinin istek ve ihtiyaçlarını saptar, -Mekanda yapılabilecek gereken değişiklikleri belirler, -Yapılacak işlerin planını hazırlar veya hazır planı yorumlar ve uygular, -Boş bir mekanın elektrik, su vb. donanım ihtiyacını da belirler, -Mekana uygun türde ve miktarda yapı...
  2. melekler mekanın meleklerine şiirler

melekler mekanın meleklerine şiirler

melekler mekanı şiirler melekler mekanı şiir Editör_Admin PRENSES Sevecensin şensin öyle kalasın Her daim gül yüzün Gülsün Prenses Ne arzu edersen onu bulasın Bütün dileklerin Olsun Prenses Hep doğrudan yana gitsin yolların Dert görmesin marifetli ellerin Her mevsim bahçende açsın güllerin Dört bir yana koku Salsın Prenses Yağmur olsun toprağında taşında Varlık olsun ekmeğinde...
  3. Melekler Mekanı.. MeLekLeri...:)

Melekler Mekanı.. MeLekLeri...:)

RüYaM NeMeSiS *MaWi M.C gurbet kuşu CaRiZmA
  4. Melekler Mekanı

Melekler Mekanı

- Bir yaşam biçimi, - Büyük bir ailenin parçası olma mutluluğunu yaşayabildiğiniz yerin ismini ifade eden iki kelime, - Kadına dair her kavramın bir araya geldiği benzersiz mekan...
  5. Galeri Melekler Mekanı açıldı

Galeri Melekler Mekanı açıldı

Resimlerin Mekanı - Her türlü resim bulabileceğiniz internet sitesi adresinden galerimize göz atabilirsiniz arkadaşlarım. Çok yakın zamanda yüklenilecek harika resimlerle karşınızda olacağız.

Sayfayı Paylaş