gebe
  1. Sali zeynep

Sali zeynep Forum Okuru

Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine

Konu, 'Çöplük' kısmında Sali zeynep tarafından paylaşıldı.

beyza ablam bende kaç defa şahit oldum 4 duvar niçin var gerçekten ahlaksızlık.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Uyarın için teşekkür ederim Beyza adminim... Umarım üyelerimiz bu uyarıyı dikkate alır ve chat ortamın da özel bilgiler dahil mahrem konuları detaylı bir şekil de dile getirmezler. Senin de belirttiğin gibi bizler yönetici olarak burada öncelikle üyelerimiz için huzurlu bir ortam oluşturma adına dikkatli olmaya çalışıyoruz. Fakat ne kadar dikkatli olmaya çalışsak da arada bir bayan kılığında erkek üyeler de içeriye sızabiliyor. Bizler yıllardır burada farklı olaylara şahit olduk ve genellikle bizler, ne yaparlarsa yapsınlar bu tür kişileri yakalayıp siteden banlayıp uzaklaştırdık. Melekler Mekanı ve bünyesin de bulunan sitelerimiz kurumsal sitelerdir. Kalite, dostluk, huzur ve paylaşım adına en iyi ortamı sizlere sunmaktan her zaman gurur duyduk ve sizlerle birlikte duymaya da devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Herşey sizler için bunu sakın unutmayın ve chat ortamında ki uyarıları lütfen yanlış bir şekil de algılayıp agresif davranmayın;) Melekler mekanının güzel melekleri sizleri seviyoruz;)

Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler Mekanı Üyelerine Duyuru

Melekler Mekanı Üyelerine Duyuru

Sevgili Melekler Mekanı üyeleri; Sizlerin de emeği ve paylaşımları ile sitemiz gün geçtikçe daha da büyümekte ve daha kaliteli hale gelmektedir. Bu seviyenin ve kalitenin devamı için verdiğiniz emeklere teşekkür ederiz. Bu büyüme içerisinde dikkat etmemiz gereken bazı hususlar bulunmakta; - Sevgili Melekler lütfen yeni konu açarken o konunun daha önce açılmamış olmasına dikkat edelim,...
  2. Melekler Mekanı üyeleri okul sıralarına ne yazdılar???

Melekler Mekanı üyeleri okul sıralarına ne yazdılar???

ben hep adımı yazardım:D bide o günün tarihini:D
  3. merhaba melekler mekanı üyeleri bende kayıt oldum :)

merhaba melekler mekanı üyeleri bende kayıt oldum :)

selam melekler mekanı üyeleri ve admin aranıza bir ay oldu katılalı ama o kadar yoğunum ki uğrayamadım ayrıca bilgisayarda çok acemi olduğumdan nereye üye olsam neyi nereye yazacağım zorluk çekiyorum çok güzel bilgiler var ve hemen kaydolmuştum emeği geçenlere teşekkürler, ismim leyla istanbul'dan aranızdayım biraz daha aktif olabilsem güzel dostluklar kuracağıma eminim. sevgiler
  4. Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine Önemli Duyurudur

Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine Önemli Duyurudur

Sevgili Melekler mekanı katılımcıları; 2007 den beri Melekler mekanı.com Ailesindenim.O zaman dan bu zamana yetkili kişi olarak görev yaptım.Ve bu görev dönemi boyunca olumlu olumsuz bir çok durumla karşılaştım.Bunlar dan en sık karşılaştığım (karşılaştığımız) durumlardan biri de hanımların çet ortamında mahrem konuları en ince detaylarına kadar dillendirmeleri.Bu konu hakkında ilk...
  5. Melekler Mekanı Üyelerinin Dikkatine !

Melekler Mekanı Üyelerinin Dikkatine !

Sevgili üyelerimiz ; *Melekler Mekanı'nın size daha iyi hizmet vermesi için , forumu kullanma dan önce aşağıda yer alan kurallara uymanızı rica ediyoruz.. *Melekler Mekanı 'nın forum dili Türkçe dir. Forum da, siyasi içerikli,küfürlü, argolu kişiyi küçük düşürücü , renci de edici yazılar yazılamaz.. *Forum yönetimi kişilerin , bir den fazla üyeliğini,bir den fazla kullanıcı ismini tespit...

Sayfayı Paylaş