gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Melekler Mekanı Üyelerine Duyuru

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Sevgili Melekler Mekanı üyeleri; Sizlerin de emeği ve paylaşımları ile sitemiz gün geçtikçe daha da büyümekte ve daha kaliteli hale gelmektedir. Bu seviyenin ve kalitenin devamı için verdiğiniz emeklere teşekkür ederiz.

Bu büyüme içerisinde dikkat etmemiz gereken bazı hususlar bulunmakta;

- Sevgili Melekler lütfen yeni konu açarken o konunun daha önce açılmamış olmasına dikkat edelim, emin değilsek bir dakikamızı ayırıp arama yaptıralım. Aynı içerikli konular kalabalıklığa ve karışıklığa neden oluyorlar.

- Resimlerle ilgili bölümlerde uyarı yazılarıyla verilen kurala dikkat etmeliyiz melekler, tek resimle konu açmıyoruz, en az 4-5 resimle birlikte konular veriyoruz. Özellikle Komedi ve Resim Mekanında.

- Verdiğiniz resimlerin gömülü link'lerini lütfen kaldıralım arkadaşlar, Gelişmiş cevaptan link kaldır butonuyla halledebilirsiniz. Hala link'i olan resimler görürseniz lütfen üye ihbar bölümüne bildiriniz.

- Konulara koyduğumuz resimleri tamamıyla yanyana değil alt alta verirsek görünüm açısından daha estetik olacaktır.

- Konu açarken "TAGS" bölümüne konuyla ilgili anahtar kelimeleri yazmayı unutmayalım melekler ve TAGS bölümüne anahtar kelimeleri yazarken "ı, ç, ş, ğ, ö, ü" Türkçe karakterleri kullanmıyoruz.

- Son olarak konu başlıklarını yazarken yazım hatası yapmamaya dikkat edelim sevgili Melekler...

Paylaşımlarınız, emeğiniz, hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

M.M. Yönetimi
    Bilge

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Melekler Mekanı Üyelerine Duyuru
    kesinlikle katılıyorum Bilgem :nod:

Sevgili M.M melekleri lütfen yukarda Bilge adminim tarafından açılmış konu içeriğine hassasiyet göstermenizi rica ediyorum.

Bilgem izninle bende bişeyler eklemek istiyorum ;)

arkadaşlar biliyorsunuz Vip arkadaşlarımız Vipliğn getirdiği kurallar doğrultusunda günlük konu açım hedefleri var ve görüyoruz ki o sizler için açılan konular bakılmış ama yorumsuz lütfen sizlerden M.M yönetimi olarak rica ediyoruz açılan konulara yorum yapınız emekleri yorumsuz teşekkürsüz bırakmayınız sizler için yapılan emeğe bir tşk o kadarda zor olmasa gerek.

SAYGILAR

M.M yönetimi *****

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

ben her ikinizede katılıyorum sağolun adminlerim ***** ve bilge

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar bu uyarılara ilaveten sitemizde;

- gerek sohbet alanında olsun, gerek konularda olsun başka sitelerin dolaylı veya direkt reklamını yapan link'leri

- üyelerimize pm (özel mesaj) yoluyla gönderilen başka sitelerin/forumların adreslerini veren üyeleri

Mutlaka ve mutlaka fark ettiğiniz anda İhbar bölümüne ve/veya biz admin'lere bildiriniz.

Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

M.M. Yönetimi
    Bilge

Melekler Mekanı Üyelerine Duyuru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler Mekanı üyeleri okul sıralarına ne yazdılar???

Melekler Mekanı üyeleri okul sıralarına ne yazdılar???

ben hep adımı yazardım:D bide o günün tarihini:D
  2. merhaba melekler mekanı üyeleri bende kayıt oldum :)

merhaba melekler mekanı üyeleri bende kayıt oldum :)

selam melekler mekanı üyeleri ve admin aranıza bir ay oldu katılalı ama o kadar yoğunum ki uğrayamadım ayrıca bilgisayarda çok acemi olduğumdan nereye üye olsam neyi nereye yazacağım zorluk çekiyorum çok güzel bilgiler var ve hemen kaydolmuştum emeği geçenlere teşekkürler, ismim leyla istanbul'dan aranızdayım biraz daha aktif olabilsem güzel dostluklar kuracağıma eminim. sevgiler
  3. Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine

Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine

beyza ablam bende kaç defa şahit oldum 4 duvar niçin var gerçekten ahlaksızlık.
  4. Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine Önemli Duyurudur

Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine Önemli Duyurudur

Sevgili Melekler mekanı katılımcıları; 2007 den beri Melekler mekanı.com Ailesindenim.O zaman dan bu zamana yetkili kişi olarak görev yaptım.Ve bu görev dönemi boyunca olumlu olumsuz bir çok durumla karşılaştım.Bunlar dan en sık karşılaştığım (karşılaştığımız) durumlardan biri de hanımların çet ortamında mahrem konuları en ince detaylarına kadar dillendirmeleri.Bu konu hakkında ilk...
  5. Melekler Mekanı Üyelerinin Dikkatine !

Melekler Mekanı Üyelerinin Dikkatine !

Sevgili üyelerimiz ; *Melekler Mekanı'nın size daha iyi hizmet vermesi için , forumu kullanma dan önce aşağıda yer alan kurallara uymanızı rica ediyoruz.. *Melekler Mekanı 'nın forum dili Türkçe dir. Forum da, siyasi içerikli,küfürlü, argolu kişiyi küçük düşürücü , renci de edici yazılar yazılamaz.. *Forum yönetimi kişilerin , bir den fazla üyeliğini,bir den fazla kullanıcı ismini tespit...

Sayfayı Paylaş