gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

melekler mekanında 2 grup bırbırıne gırdı

Konu, 'Çöplük' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

Yine bir son dakika gelismesi ile karsinizdayiz !! az once elimize ulasan son bilgilere gore

melkler mekanında meydana gelen olayda meydan karisti. 2 grup arasinda cikan kavgaya 10 uye [​IMG] 2 mod [​IMG] kimligi belirlenemiyen 4 gizli [​IMG] uye ve 20 de misafir karisti. olaylarin modluk secimin de yasanan oy verme sirasinda cikan bir taritismanin neden oldugu soyleniyor. yaralilar M.M-devlet hastanesine kaldirirken M.M-polisinin olayari cekirdek citleterek izlemeside ayri bi olay oldu [​IMG] [​IMG]

adminler olayi arastirdiklarini beliterek suclularin en kisa surede yakalanacagini bildirdi [​IMG]

kavgadan sonra ortaliga sacilan gereksiz mesaj coklugu dikkat cekti. adminler de temizlik gorevlileri ile temizlik yapmlari ilgin bi goruntu olusturdu. [​IMG]

not: bu goruntuleri M.M-adminler kurulu izin vermedi icin sizinle paylasmiyoruz ama en kisa surede bu yasagi delicez [​IMG]

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Süper olmuş bu ya :) bayıldım ben

+rep :)

3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

4. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Vayyttttt cok güzelmiş bu emegine saglık canım
    +rep tabiki

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    hahahya allah seni napmasın emi delüüü çok süper olmuş ya çatladım okurken parmaklarına sağlık canım sana helalinden rep ahanda rep al tepe tepe kullan dadlummmmmm hahaha:haha:

melekler mekanında 2 grup bırbırıne gırdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler grubu

Melekler grubu

arkadaşlar sizi çok seviyorum lütfen benimle arkadaş olun söz veriyorum sizi hiç üzmiycem alay etmiycem arkadaş oldugumuzda sizde beni hiç üzmeyin umarım bu dilegim gerçekleşir MELEKLER GURUBU SAYGILAR SUNAR DİLEKLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİR GÖZLERİNİZDEN ÖPER MELEKLER GURUBU SİZİ ÇOK SEVİYOR
  2. Melekler Mekanının Melekleri Yaşlanmışlar

Melekler Mekanının Melekleri Yaşlanmışlar

Lamazi La Reina ÇİTOS gurbet kuşu böğürtlen zuzu65 FaLLeN_ANGeL Meleklermekanı kar_tanesi nisan yağmuru uzak mavi fırtına zaga *MeÇHuL* ayışık CaRiZmA gülümseme aSqimSin elmalı kurabiye handanca...
  3. Melekler Mekanında Ufo GörünTülendi.

Melekler Mekanında Ufo GörünTülendi.

Şok Şok Şok Şok SAyın melekler mekanı sakinleri gün geçmiyorki melekler mekanında bir gariplik daha yaşanmasın. Melekler mekanının bazı yerlerinde bir kaç gündür UFo görüntülendi İşteeee bu da diger bir fotoğraf Ve Ufoluları gören melekler hemen bir araya toplanıp konuşmaya başladılar. *Zifiri*=Oda neee !!!! Zaga=Bir Kuş. Lamazi=Hayır hayır bir uçak Elmalı kurabiye=Bir tavıkk.....
  4. Melekler Mekanını Kuran Kim ?

Melekler Mekanını Kuran Kim ?

siteyi kuran kim :D
  5. Melekler mekanının dikkatine

Melekler mekanının dikkatine

komik sözler,komikler,komik sözler,parayla ilgili sözler,fakirlikle ilgili komik sözler Tüm melekler mekanı için gelsin :D:D

Sayfayı Paylaş