Melekler Mekanında Ufo GörünTülendi.

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye

Şok Şok
    Şok

Şok

SAyın melekler mekanı sakinleri gün geçmiyorki melekler mekanında bir gariplik daha yaşanmasın.
    Melekler mekanının bazı yerlerinde bir kaç gündür UFo görüntülendi

İşteeee bu da diger bir fotoğraf
    Ve Ufoluları gören melekler hemen bir araya toplanıp konuşmaya başladılar.

*Zifiri*=Oda neee !!!!
    Zaga=Bir Kuş.
    Lamazi=Hayır hayır bir uçak
    Elmalı kurabiye=Bir tavıkk..
    [COLOR=SeaGreen]Rocco=[COLOR=Black]Yuh ne tavığı bu bir sinek
    [COLOR=DarkRed]Asqımsın=[COLOR=Black]Ne sineki bence bir ufo
    [COLOR=DarkOrange]Mislinay=[COLOR=Black]Ufo mu yok canım benzettin heralde
    [COLOR=DarkOrange]Meçhul=[COLOR=Black]Akrabası mı ki benzetecek evet bu bir ufoooo
    [COLOR=Blue]Hayal=[COLOR=Black]Şimdi bunlar kesin merhaba dünyalı melekler biz dostuz diyecekler bakın görün.Ahada buraya yazıyorum [/COLOR][/COLOR]
    [COLOR=Magenta]Pelinsu=[COLOR=Black]Ahanaaa buraya doğru kaçın kızlar
    [COLOR=Magenta]Moss=[COLOR=Black]ayyy gençliğimin baharında ölücekmiyim yanii
    [COLOR=Magenta]Makber=[COLOR=Black]Kaçın kurtulun kaçınnn
    [COLOR=DarkSlateBlue]Uzaylılar yere inmiştir ve bize doğru hızla yaklaşmaktadırlar.Her ne kadar Türk ismi olsada Murtaza Türkçe biliyor Muhittin hiç çakmıyordu.
    İsimleri [COLOR=Black]Murtaza ile Muhittin dir[COLOR=DarkSlateBlue]

Murtaza=[COLOR=Black][COLOR=Red]Selam ey güzel melek kardeşlerim
    [COLOR=Black]Sadmin=[COLOR=Red]Selam kardeş hayırdır böyle
    [COLOR=DarkSlateBlue]Muhittin=[COLOR=Black]ghkdkfjklhjlghşlgkhg
    [COLOR=Red]*****=[COLOR=Black]Ne demek istiyon lan sen doğru konuş kırmayım kafanı kesin küfür ediyoo
    [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
    [COLOR=SeaGreen][COLOR=Black][COLOR=DarkRed][COLOR=Black][COLOR=DarkOrange][COLOR=Black][COLOR=DarkOrange][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=DarkSlateBlue][COLOR=Black][COLOR=DarkSlateBlue]Murtaza= [COLOR=Black]Muhittin o Türkçeden anlamıyor bakmayın siz ona
    [COLOR=Red]Pasika=[COLOR=Black]bhglknbmknfd.
    [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
    [COLOR=SeaGreen][COLOR=Black][COLOR=DarkRed][COLOR=Black][COLOR=DarkOrange][COLOR=Black][COLOR=DarkOrange][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=DarkSlateBlue][COLOR=Black][COLOR=DarkSlateBlue][COLOR=Black][COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=Red][COLOR=DarkSlateBlue]Muhittin=[COLOR=Black]xfglgkhjkldsflknhljklkm dfjkı
    [COLOR=Red]*****= [COLOR=Black]Vaytttt Pasi kaptın sen bu işi
    [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
    [COLOR=SeaGreen][COLOR=Black][COLOR=DarkRed][COLOR=Black][COLOR=DarkOrange][COLOR=Black][COLOR=DarkOrange][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=DarkSlateBlue][COLOR=Black][COLOR=DarkSlateBlue][COLOR=Black][COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=Red][COLOR=DarkSlateBlue]Muhittin=[COLOR=Black]fgkdflmbfgjksdjklgh
    [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
    [COLOR=SeaGreen][COLOR=Black][COLOR=DarkRed][COLOR=Black][COLOR=DarkOrange][COLOR=Black][COLOR=DarkOrange][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=DarkSlateBlue][COLOR=Black][COLOR=DarkSlateBlue]Murtaza= [COLOR=Black]Muhittin sinirlendi biz dostuz sizinle arakdas olup melek olmak istiyoruz.
    Sadmin=[COLOR=DimGray]Hadi ordan melek olacam ayağına bizi öldüreceksiniz demi yemezlerrr
    [COLOR=Red]Pasika=[COLOR=Black]Bu uzay mekiği sizinmi binebilirmiyim
    [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
    [COLOR=SeaGreen][COLOR=Black][COLOR=DarkRed][COLOR=Black][COLOR=DarkOrange][COLOR=Black][COLOR=DarkOrange][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=DarkSlateBlue][COLOR=Black][COLOR=DarkSlateBlue]Murtaza=[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]Uzay mekğimi yok onun adı Düldül
    [COLOR=SeaGreen][COLOR=Black][COLOR=DarkRed][COLOR=Black][COLOR=DarkOrange][COLOR=Black][COLOR=DarkOrange][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=DarkSlateBlue][COLOR=Black][COLOR=DarkSlateBlue][COLOR=Black][COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=Red][COLOR=DarkSlateBlue][COLOR=Black][COLOR=Red]*****= [COLOR=Black]Hehe düldül mü gel pasi iki turlayıp gelelim kız
    [COLOR=DarkRed]Pasikayla ***** düldül ile turlamaya giderler Bu sırada bizim melekler korkularından ufoluları dövmeye başlarlar dayak yiyen ufolular yazık ne yapaccaklarını bilmez hale gelmişlerdir.Ve olay karakılda son bulur bizim melekleri içeri atarlar ufolular serbest kalır bir daha Türkiye ye gelmeyeceklerini bizi annelerine şikayet edeceklerini söyler ve giderler.
    [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Son düzenleme: 28 Ağustos 2009
  2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye

:haha:ayyy canım yine süpersin yine döktürmüşsün koptum gülmektenn:D:Dhele de pasi ye çok güldüm helal meğersem paside ne cevherler varmış.ufo dili bile biliyor:D
    +rep tabiki güzelime:)emeğine sağlık canımmmm...süpersinn

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Herkes görmüş bi ben görmemişim kocaa ufoyu.Uyuyodum herhalde:)

4. Moss

Moss Yeni Üye

hahahahahahahahaha

Sonra kızlarla toplanır, yuvarlak masa oluşturur, 40 yıl gülerizzzzz :gathering:

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

Ufo dili bile biliyorum valla helal bana :D:D :eferin: meleklerime nasıl geldiklerine pişman etmiş ufocukları :D:D Ellerine hayal gücüne sağlık kartanem +rep

6. fırtına

fırtına Yeni Üye

kar tanem yine döktürmüşsün canım :hhh:

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye

ay süper olmus yaa :D:D:D

koptum :hhh:

masallah pasim sendede ne cevherler varmis :D:D:D

harikaydi cnm +rep :D:D:D

8. zaga

zaga Üye

banada baksen koskocaman ufoya kuş demişim ya,

9. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ufo gelirsem seni uf ederim ooo der, ufo olursun heee :D:D

Hayal gücüne ve parmaklarına sağlık canım :)

10. orkide

orkide Aktif Üye

valla süpermiş koptum ya parmaklarına sağlık canım hahahaha

11. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye

süper....Hayal gücüne sağlık

12. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye

Ayy süper olmuş bu yaaa :D :huhe: Meçhulün cevap süper yaa :D :huhe:
    Teşekkürler canım çok güldüm :D Ufolar bizi annelerimize şikayet etmeseler bari :D :huhe:
    +rep. :)

13. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye

Begenmenize çok sevindim melişler gercekten hayal gücüm geniştir nerden ne çıkaracağımı bilmem kendimi çok övdüm neyse daha farklı asparagas haberlerle yine karsınızda olucam

14. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

:puha: Bir tek ben konuşmamışım heralde ayıp ayıp :D:D:D:D:D

15. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği

:hhh::hhh::hhh::hhh:ayy koptummm yaaa...
    cok güzel olmuş ellerine saglıkk bayıldım...
    harikasın canım...

Melekler Mekanında Ufo GörünTülendi. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. melekler mekanında ne kadar zaman harcıyorsun?

bennnn...kem küm kem..:D:Dvalla elimde olsa burda yatacam ama herşey sizler için meleklerim:D
  2. Melekler mekanında offline oluyorum çünkü..

Melekler mekanında offline oluyorum çünkü.. Nedenini yazın ablalarım
  3. MeLEgiMi MeLeKlEr MeKaNındA:)

:hamileyim:SELAM KIZLAR...... BEN AYŞE 20 YAŞINDAYIM....3.YILIMIZA GİRDİK....EŞİMLE....VE 4 GÜN ÖNCEDE MELEGİMİ ÖĞRENDİM......5 HAFTALIK HAMİLEYİM...:hamileyim::melek:MELEGİM İÇİN ARAŞTIRMA YAPARKEN BULDUM SİTEYİ.... BİZLERİDE ARANIZA ALIN.....TEYZELERİİ:deli::deli::deli:
  4. melekler mekanında 2 grup bırbırıne gırdı

Yine bir son dakika gelismesi ile karsinizdayiz !! az once elimize ulasan son bilgilere gore melkler mekanında meydana gelen olayda meydan karisti. 2 grup arasinda cikan kavgaya 10 uye [IMG] 2 mod [IMG] kimligi belirlenemiyen 4 gizli [IMG] uye ve 20 de misafir karisti. olaylarin modluk secimin de yasanan oy verme sirasinda cikan bir taritismanin neden oldugu soyleniyor. yaralilar...
  5. şok şok şok...melekler mekanında bir şok daha melekler...

Sayın melekler mekanı sitesi sakinleri,gün geçmiyor ki MM sitesi 33.blokta yeni bir olay patlak vermesin.evet melekler 33.blokta ikamet eden ve genelde geceleri ortaya çıkan pelinsu yarasası kayıp olmuştur :ruyam: birkaç gündür sabahları ortaya çıktığı ve diğer dairelere özel msj bırakıp ortadan kaybolduğu site güvenliği **MuTLuLuK** un dikkatinden kaçmamıştır :tsk: ben site güvenlik müdürü ve...
  6. Melekler mekanında kim olmasa buranın tadı çıkmaz :D

evt başlıktanda anlaşıldığı gibi kim olmasa buranın tadı çıkmaz :D tamam site güzelde gözünüz girince bi chat sayfasında birini görmek ister bi bakar dimii :D :D şimdii üzülmeyeyim diye ben okadar kişi arasından beni unutursunuz diye kendimden başlıyorumm hıhhh :D :D :D (ben olmasam sitenin pon pon kızı küçüğü gülüüüüüüü neşesi vıdııı vıdddıı sı olmaz :D aynı bir evde evin neşesi çocuksa...
  7. 30 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanında....

Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sağlık yönünden iyi bir gündesiniz büyük veya küçük ama bir mal...
  8. 2012 Nike Çanta Modelleri Melekler Mekanında....

Nike Çanta Modelleri Nike 2012 Çanta Modelleri Spor giyimin efsane markası Nike, yeniliklerle dolu 40 yılı aşkın sürede spor amaçlı tasarlanan giyim ve aksesuarların nasıl sokak modasının birer parçası haline gelebileceğini gösterdi. Teknik ve tasarım açısından sınırları zorlayan marka, birbirinden renkli ve özel tasarımlarla hayatı renklendirmeye devam ediyor. Sporculara ilham veren, spor...

Sayfayı Paylaş