melekler mekanındaki ilk günüm

renesme

Aktif Üye
Üye
melekler mekanındaki ilk günüm
bende size melekler mekanınna ilk üye olduğum zaman başıma geleleri anlatayım.o zamanlar trajik şimdi ise benim için komik bir anı olarak kaldı.inanırmısınız aklıma geldikçe hala gülüyorum.

googleden aradığım kadınsal bir soruydu .aramak istediğimi yazdım ve benim sorumun cevabı melekler mekanındaydı.siteyi iyice inceledim ve üyelik formunu doldurdum üye oldum.ilk girdiğimde ilgimi chatbox sayfası çekti.ne güzel dedim net üzerinden sanal dedikodu.hoşuma gitti .neyse bir girip merhaba diyelimde bir giriş olsun dedim.merhabalaştık ve bir sohbete daldık ve aniden bir tanesi demezmi sen erkeksin.aman ALLAHIM neye uğradığımı şaşırdım.ne oluyor dedim.kim benmi erkeğim.nerem erkek ya.birde nasıl çıldırdı seni şikayet edicem dedi .ben ne olduğunu anlamadan onunla kısa bir tartışma yaşadık.bir türlü kadın olduğuma ikna olmadı.neyse araya giren ilgililer yardımcı oldu.onlara neler olup bittiğini anlattım.konuşma geçmmişimize baktılar ve karşıdakinin suçlu olduğuna karar verdiler.

bana çok yardımcı oldukları için melekler mekanın tüm emekçilerinden ALLAH razı olsun diyorum.teşekkürlerimi sunuyorum...:sigara:

Geri