Melekler Mekanı'nın Melekleri ve Gelinlikleri

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Melekler Mekanı'nın Melekleri ve Gelinlikleri
en güzel gelinlikler en güzel gelinlik modelleri gelınlık gelınlık resımlerı gelinlik resımleri
Melişler amacım hem gelinlik modellerini sizlere sunmak hemde eğlenceli bir şekile çevirmek..

İşlemeli straplez gelinlik çeşitleri ve kabarık etekli gelinliklerde 2011 in en şık ve bir benzerini bulamayacağınız çok farklı zarif sade gelinlik çeşitleriylede sizleri buluşturmak istedik bayanlar.Modaevi gelinlik tasarımcılarının 2011 ve 2012 yeni sezonları için yepyeni çok şık ve mükemmel gelinlik modelleri,straplez gelinlikler.göğüs dekolteli gelinlik modelleri,kalın askılı gelinlik çeşitleri,ıkili taş işlemeli farklı, işlemeli gelinlik modellerini sizler için hazırladım. Kısacası melişler hayalinizdeki gelinliklerin hepsine yer verdim.
Bi zahmet yok ben beğenmedim benım begendıgım baska gelınlık var .. falan fılan mazeret kabul etmıyorum yolarım kız hepinizi Şuleden başlarımda kelebekten çıkarım:D sevin beğenin giyin :D hahaha
Şulem:D
Kelebekim seviyorum sizi muckk :D
Gelinliklerimiz ve melek gelinlerimiz
gelinlik-2837.jpg
ilki tabiki benim gelinliğim :) ayyhh :)

gelinlik-811-5597.jpg
; elifce

233_b11-7817.jpg
Şulem

gelinlik-resimleri-81-8183.jpg
gamzelim

gelinlik-resimleri-101-8944.jpg
hayal ile rüyam ee

ayrılmaz ikili onlar :)
gelinlik20resimleri2081-1123.jpg
ebişim

alvina-valenta-gelinlik-modelleri1-4803.jpg
..... benim ben

demetrios-gelinlik-modeli1-4509.jpg
Pasime özel..
2010-gelinlik-modelleri-1.jpg
sudem istersen boleralı kullan balım:)

tesettur-gelinlik_resimleri_21-8654.jpg
jnevin

2009_gelinlik_modelleri_31-5231.jpg
kelebeğim:D aslında senı ılklerde yazmıstım resım acmıyınca kesmıstım sonra bıdaha eklememısım canım:S

gelinlik21-1726.jpg
lale

nbc4b1uyt1-7813.jpg
toi ..

n_bvjuy1-7193.jpg
axigirl

mnytr1-9751.jpg
elmalı kurabiş:)

mnuy1-9431.jpg
mawim

mnoc4b1u1-8845.jpg
tuqqce

mnjbhgv1-4017.jpg
arıza

mnc4b1uy1-9423.jpg
refra

mnbyjhg2-3047.jpg
yaren

mnc4b1u61-3439.jpg
zuzum

nbjh1-5046.jpg
lalezar

nbuy1-6503.jpg
seyda

gelinlik-resimleri.jpg
tuqce

gelinlik_modelleri1-9573.jpg
bunlarda melekler mekanının güzel diğer bayanları melekleri..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tsk ederim tatlim ya Kadin cok pis bakiyor, onu görünce gelinlikden sogdum hahahaha

hayal ile rüyam ee ayrılmaz ikili onlar :)

Oyyy ne kadar güzel gelinliklerimiz de böyle ayrıca birarada olmamız ayrı bi güzel. Bütün bu güzellikler için sana Rep to rep diyorum Belen'im.:kiss:

mnoc4b1u1-8845.jpg
tuqce

Teşekkürler meleğim bende böyle bir gelinlik seçtim zaten tarzımı biliyorsun zaten öğrenmeyen kim kaldıki :D Ama lütfen etekleri daha yukardan başlasın litfennnn :D Hayal bişe söyle belene ya sen biliyon benim nasıl sevdikimiiiii :D

hayal ile rüyam ee ayrılmaz ikili onlar :)

Oyyy ne kadar güzel gelinliklerimiz de böyle ayrıca birarada olmamız ayrı bi güzel. Bütün bu güzellikler için sana Rep to rep diyorum Belen'im.:kiss:

Teşekkürler Hayalim :) özellikle aradım böyle ikisi bir arada:D biriniz kreması biriniz şekeri hayatın :)

mnoc4b1u1-8845.jpg
tuqce

Teşekkürler meleğim bende böyle bir gelinlik seçtim zaten tarzımı biliyorsun zaten öğrenmeyen kim kaldıki :D Ama lütfen etekleri daha yukardan başlasın litfennnn :D Hayal bişe söyle belene ya sen biliyon benim nasıl sevdikimiiiii :D

Canım Hayalde bir el atarsa olaya neden olmasın eteklerini hallederiz ozaman :)

Geri