gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Melekler Mesaj Sayınıza Göre Üye adı Altındaki İsimlerinizi Belirleyin :)

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım, evet sitenin kurucusu erkek olabilir ama sahipleri bayan, ben sadece dizayn ediyorum, yakında bulamazsınız beni :) Artı geldiğiniz yerin sahibi olan mustafa bey :) ne yaptığnı veya ne yaşadığınızı bilemiyorum ama, ben her konuda sizlere yardım için burdayım... Herneyse işte size bomba, herkes kendisi yapar ama ben size sormadan kural bile oluşturmam :)

ÜYE ADINIZIN ALTINA NE YAZMASINI İSTİYORSUNUZ

MESAJA GÖRE :

0-99 Konu : .........
    100-200 Konu : .........
    201-500
    501-1000
    1001-2500
    2501-5000

vs vs yani ne görünmesini istiyorsunuz,

tek başlık altından yazarsanız kararı kolay olacaktır,

Kolay gelsin
    M.C

2. kuzum

kuzum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Melekler Mesaj Sayınıza Göre Üye adı Altındaki İsimlerinizi Belirleyin :)
    Mustafa Bey, namı değer Ceyar.:hug: Kısaca Ceyar diyebilirsiniz sizde. Biz öyle diyoruz daaa. Sizin erkek olduğunuzu bilmiyordum. Neyse farketmez.

3. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa bey yani kazen nam-ı diğer jeyyar :bangin: bir sorunum olmadı şükür o benim abim çok severim kendisini yeri başkadır bende Patron seni seviyorum :wave:
    M.C melek falan yazmasa daa hoş olur 100 mesajdan sonra bişiler olsun rütbe rütbe gitsin daha iyi fikirler olabilir...
    Teşekkürler saygılar.

4. fuşya

fuşya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bronz, gümüş, altın, elmas, pırlanta, yakut vs vs olamaz mı ki ? Çok mu materyalist olur:eyebrows: çiçek böcek kalır yoksa geriye.

5. selinn

selinn Forum Okuru

iyi fikir fuşya,ben yakutu alayım:)

Melekler Mesaj Sayınıza Göre Üye adı Altındaki İsimlerinizi Belirleyin :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler alttaki üye alışverişe gidiyor sana ne olsın?

melekler alttaki üye alışverişe gidiyor sana ne olsın?

alttakı üye alışverişe gidiyor istediğinizi aldırın:) ben başlıyım melekler tuzlu kurabıye alsın:D
  2. Şuanki Mesaj Sayın Kaç ??

Şuanki Mesaj Sayın Kaç ??

evet gelelim mesaj sayılarına şu ana kadar kaç mesaj yazmışsınız bakalım.. peki sizlerin....................... benim 1.900 olmuş
  3. mesaj sayısına göre melek türleri :S

mesaj sayısına göre melek türleri :S

sadminim mawim pasikam ...... sitede mesaj sayılarına göre bizim melek, harbi melek, profosyonel melek, taze melek gibi ünvanalr alıyoruz onun nerden nereye kadar hangi melek olduğunu yazabilirmisiniz rica etsem =)
  4. Burcunuza göre saçınızın rengini belirleyin

Burcunuza göre saçınızın rengini belirleyin

fındık kabuğu saç rengi siyah sac beyaz ten siyah saç beyaz ten dore bakır rengi Burcumuza göre hareket etme vakti geldi hanımlar.Burcunuza sorun bakalım size en çok hangi saç rengi yakıştığını.Cevap veremez mi sanıyorsunuz.İşte cevaplarıı... Burcunuza göre saçınızın rengini belirleyin Burçlar her şeyde olduğu gibi saç renginiz konusunda da ipuçları veriyor. Her burcun taşıdığı karakter,...
  5. Doğum Tarihinize Göre Kişiliğinizi Belirleyin Melekler

Doğum Tarihinize Göre Kişiliğinizi Belirleyin Melekler

doğum tarihine göre kişilik doğum tarihine göre karakter Sevgili melekler, karakter analizi için pek çok yöntem belirlenmiş. Öyle ki göz rengine göre olanı da var saç şekline göre olanı da. :)Tutar mı tutmaz mı bilinmez ama içlerinde en çok tutacağına inandığımız bir yöntemi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ayın doğduğunuz gününe göre belirlenmiş olan yöntem. Okuduktan sonra lütfen...

Sayfayı Paylaş