gebe
  1. Gelincikkkk

Gelincikkkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Melekler nasıl bir evlenme teklifi almak isterdiniz?

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında Gelincikkkk tarafından paylaşıldı.

görüşlerinizi bekliyorum:)

2. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    hiç bi şey istemem yeterki ölümüne sevsin basit bi evlenme teklifi olsa da olur :)

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bilmem ki o yapar zaten güzelce bişey nasıl olursa kabulüm yeterki ölene dek yanımda olsun

4. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben çok güzel bir evlenme teklifi aldım zaten ama önemli olan gerçekten sonsuza dek yanımda olması gerisi boş

Melekler nasıl bir evlenme teklifi almak isterdiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ nasıl yaparım

Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ nasıl yaparım

Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep telefonunu uzatarak, onu aramamı ve ikna etmemi rica etti. Göz yaşlarımı içime akıtarak, kıza telefon açıp barışması için ikna etmeye çalıştım. Sanki tanrı dualarımı duymuştu. Kız hiçbir şekilde barışmaya...
  2. nasıl bir evlenme teklifi aldınız?

nasıl bir evlenme teklifi aldınız?

aramızda severek yada görücü usulü evlenenler vardır... merak ediyorum öle yada böle evlendiniz? peki bu nasıl oldu paylaşmak istermisiniz? :)
  3. Rüyada evlenme teklifi almak

Rüyada evlenme teklifi almak

rüyada evlilik teklifi almak rüyada evlenme teklifi almak evlenme aldığını görmek rüyada evlenme teklifi, almak, etmek, aldığını görmek, almak ne demek, alma, almak görmek, yapmak, tabirleri burada arkadaşlar Rüyada evlenme teklifi aldığını görmek ya da evlenme teklifini ettiğini görmek ne anlama geliyor; buyrun bu makalemizde tabirini öğrenelim Melek'lerim. Allah (c.c.) tarafından...
  4. Nasıl bir evlenme teklifi hayaliniz?

Nasıl bir evlenme teklifi hayaliniz?

evlenme teklifi nasil olmali nasil bir evlenme teklifi istersiniz evlenme teklifini nasil beklersiniz evlenme teklifi nasil olmali supriz evlenme teklifi konulari burada melekler Merhaba Melekler, Genellikle butun bayanlarin hayalidir zamani gelince yuva kurmak...Ne kadar inkar etsekte sanirim yaradilisimiz boyle :) anac olmamizdan kaynakli yuva kurma istegimiz hep vardir degilmi meleklerim?...
  5. nasıl bir evlenme teklifi almak istersiniz

nasıl bir evlenme teklifi almak istersiniz

nasıl bir evlenme teklifi beklersinizmelekler .merhaba meleklerim sevdiğiniz erkekten nasıl bir evlilik teklifi almak istersiniz beklersiniz buyrun burda paylaşalımhttp://www.meleklermekani.com/kadin-evlilik-teklifi-eder-mi.html"]

Sayfayı Paylaş