gebe
  1. yilay_sahkok

yilay_sahkok Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

melekler ne yapayım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında yilay_sahkok tarafından paylaşıldı.

kafayı yemek üzereyim ilk olarak böyle bir siteyi bulmak beni çok mutlu etti. umarım benide aranıza kabul edersiniz. benim sorunum şu üniversiteden bu yana tam 5 yıllık bir ilişkim var artık evlenelim dedik ama sevgilimin ailesi istemedi bir sürü bayaneyle beraber. 2 yıldır evlenmeye çalışıyoruz bu arada. bende anneme dedim ki anne sevgiim tek başına beni istemeye gelirse şaşırma dedim oda ben öle bir şeyi kabul etmem dedi. annemdende resti yedik anlıycanız. gizlice evlenmeyi düşünüyoruz ama ben annemin boynunu bükmek istemiyorum. babam öldükten sonra çok üzüldü zaten bir üzüntüde ben yaşatamam. ama sevgilimide çok seviyorum onuda üzmek istemiyorum. ne yapmam gerektiğini bir türlü bulamıyorum. sevgilime dedimki annemin yanına gidip olayı anlatalım arkamızda olup olmadığını biliriz belki bizim düşünmediğimiz başka bişi düşünür bilir dedim ama sanırım oda ben iç güveysimi olacam dedi. aman yaa ne yapayım bana ben senin için herkeze rest çektim sende çek diyor ( oda haklı bi yerde) bu arada 25 yaşındayım oda 30 yaşında iki koca dana bir yol bulamadık anlıycanız:cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile:

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: melekler ne yapayım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen
    hımm ne kadar yardımcı olurum bilemiyorum ama sana katılıorum beraber gıdıp annenle konuşmaya çalısın aynı durumu bende yasadım sevgılım ailesı reddetmıstı benle evlenmek ıstıo dıo oda geldı kendı ıstedı ve aılem ınan onu benden cok sevdıler allah sana da yardım etsin ne diyim

3. yilay_sahkok

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

teşekkür ederim peki eşinin ailesi nasıl davranıyorlar şimdi

4. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

soğuk biraz aramız belkı senede bır görüşüyoruz nişanlım gıdıo bazen bi de benim farklı bir sorunum vardı nişanlım dedesi anneannesi ve teyzeleri nişanlımın teyzesının kızıyla evlendırmek istiolardı şuan herşey yolunda inşallah senin de durumun düzelir allah tekrar yardımcın olsun

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Tatlım seni üzmek istemem ama durumun vahim.e tabi durum kötü olunca herşeyi bırak demiyorum seviyosan sonuna kadar git bence illa ki bir çözüm yolu bulursunuz herşeyin bir çözümü vardır canım unutma.sevgilini all annenle konuşmaya götür o anlıyacaktır zaten inan bana bitanem üzülmee bu günleri de atlatırsınız inşallahhh

6. yilay_sahkok

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu siteyi bulmak ve sizinle tanışmak inanın çok büyük bir keyif önerileriniz için çok teşekkürler sağolun sizi seviyorum

7. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benimde başıma geldi senin durumuna benzer bizde 5 yıl uğraştık ve sonunda herkezi rağzı edip ewlendik 4 yıl bittiyo sana dicem sabır mutlaka anlıcaklardır. eşimde başka bi yerden ew aramaya başlamıştı kaçalım dedi bana ama ben ailemi düşünerek bunu yapmadım iyikide yapmadım annenizi karşınıza alıp konuşun birlikte mutlaka anlıcaktır sizi..... allah kolaylık versin inan sizi çok iyi anlıyorum bende çok çektim.......ama sabır dedimya sabrın sonu selamet oluyo inan bana........

8. disibozkurt

disibozkurt Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

üzme o tatlı canını bize derdini söledigin iyi oldu merk etme sevgi herşyn üstesnden gelr onun aileside senn ailende kabullnicekler sizn sevginz onları ikna etmeyi başarıcaktır sabırlı olun ......

9. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

canım bence annenle güzellikle anlaş. sakın rest filan çekme.
    Koca bulunurda Ana bulunmaz. hem anneler inan yufka yürekliler senin iyiliğin için yok diyodur şimdi. ikna et onu. üzmeden ama.
    Allah yardımcın olsun.
    Arkadaşınlada tanışsın konuşsun belki yüreği ferahlar. belki korkuları endişeleride yersizdir canım.

10. yilay_sahkok

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok ama çok teşekkür ederim annem yanıma gelecek 2 hafta sonra erkek arkadaşımda gelecek o zaman anlatacağız durumu inşallah hayırlısıyla olur. teşekkür ederim hepinize

11. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

canııım beniiim ilk annenle konuşun deriiim..sakın kaçmayııınn.aile herşeydiiir..ama anlıyorumm onsuzda yapamıyosunn.bu sorunn bendede var...ama tam tersiii beniiim ailemm istemiyoorr..mecburende bişey yapamıyoruuzz..hakkında hayırlısı olsun meleğiiim beniiim

12. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

tatlım işin zor,ailelerin onaylamadığı bir evlilik çok zor oluyor,gereğinden fazla kuvvetli olmalısınız bence anlaşma yoluna gidin dicem anlamayan insanlar anlamıyor ki aynısı benim başama geldi,17 senedir hala konuşmuyorum gerçi benim kaynanam türünün son örneği umarım ve dilerim ki ailelerin rızası ile olur evliliğin.allah yardımcın olsun.dua edicem senin için,gerçi kelin merhemi olsa başına sürermiş yaa şaka bi yana dualarım senle...

13. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

ana gibi yar olmazz anne sözü dinle koca bin kere gelir ana bir kere dünyaya kıymet bil yha hep yha hiçç yha herkesii ikna edin yhadaaa .....önce eşin olacak kişin ailesi snei neden istemiyor önce onlala konuşup ikna edin sonra sevdiğini alıp annene git annei ikna edin hiç gelsin gelmsin die sorma gelmesin der tabiki annen yanlız kalmak istemediği için yok derr bunuda unutmaaaaaa

14. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cnm zor ama napıcan ne yardan geçiliyo ne serden allah kolaylık versin umarım sevdiğin kişi annenle konusmayı kabul eder yoksa ümitsizlik olsun die degil ama dost acı söler senin için zor olabilir

15. queLatee

queLatee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ailenin özellikle Anne'nin hakkı hiçbir zaman ödenmez:stop:Bence bir orta yol illa ki bulunur ikna etmelisiniz zaten edemezseniz de aileniz ahh ederse huzuruda bulamazsınız bu da bir gerçek koca her zaman bulunabilir ama anne başka birşey bidaha dünyada eşi benzeri yokki uzlaşıp bir şekilde problemi ortadan kaldırmalısınız özür dileyerek soruyorum sakın yanlış anlamayın lütfen afedersinizde müstakbel kocanız 30 yaşına gelmiş annesine,ailesine söz geçiremiyor mu hayat kendisinin hayatı sonuçta ikiniz kuracaksınız sen kaynananla evlenmeyeceksin oğluyla evleneceksin bence sevgilinin olayı çözmesi gerek ben bu kızla ciddiyim seviyorum ve onu hayatıma katmak istiyorum gibi davranışlar sergilemesi gerek bu durumda yoksa senin annen de işi inada bindirir sizde arada kalır üzülürsünüz Allah yardımcınız olsun saygılar.

melekler ne yapayım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne yemek yapsam konusunda hergün kafa patlatıyorum yardım edin

ne yemek yapsam konusunda hergün kafa patlatıyorum yardım edin

:d015:arkadaşlar merhaba ben ne yemek yapsam konusunda yardım istiyorum
  2. ne yapmalıyım yardım edin lütfen :(

ne yapmalıyım yardım edin lütfen :(

Ben 17 yaşındayım. yaz tatillerimiz annanemlerde yani Sakarya'da geçiyor. annemin yaklaşık 25 yaşındaki kuzeni beni sevdiğini söyledi ve niyeti hiç iyi değil. geçen yazım ondan kaçmakla geçti malesef. çok fazla rahatsız ediyor. numarasını engelledim. başka telefonlardan arıyor. annemlerle pek samimi değiliz her şeyi anlatamıyorum. tatile gitmesem burda bazı sebeplerden dolayı ( hiç...
  3. Lütfen Melekler bana yardım edin

Lütfen Melekler bana yardım edin

Melekler bundan sonra her hafta bir meleğimizle röpörtaj yapıp bunu sitemizde yayınlayacağız sizden ricam bana bu konuda yardımcı olmanız ilk hafta kiminle röpörtaj yapayım.yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar
  4. Oğlumun sorularından kafayı yemek üzereyim yardım edin :S

Oğlumun sorularından kafayı yemek üzereyim yardım edin :S

Oğlum yeni yeni konuşuyor ve herşeyi sorma döneminde. Buraya kadar herşey normal diyebilirsiniz ama çok fazla soru soruyor. Nasıl desem, herşeye adım başı bu ne, bu ne, bu ne :S Bir çarşıya çıksak herşeyi üçer tur tekrar soruyor. İlk zamanlar sabırla cevap veriyordum ama ben de insanım. Artık iyice daraltınca ağzımdan zıkkım lafı çıkıyor. Sonra da üzülüyorum ama görmeniz lazım halimi :S Ne...
  5. kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

merhaba hocam ben 17 yaşındayım ve konjenital adrenal hiperplazi hastasıyım doktorum bana yasmin ilacını verdi adet düzensizliğim için ve onu kullandıktan sonra 52 gün adetolmadım sonrada oldum ve 15 gün falan sürdü bende bi kadın doğuma gittim kendi doktoruma gidemedim kadın doğum doktoruna gittim doktorda bana adetim devam ediyor diye gebelik testti yaptırmış ve test sonucu pozitif çıktı...

Sayfayı Paylaş