melekler ne yapayım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

Cevap: melekler ne yapayım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

sevgili esra arkadaşım sana göre eleştiri bana göre uyarı burası bir site ve ben bu siteye ortamının güzelliği için kayıt oldum ve derdimi yazdım. eğer amacım azarlanmak olsaydı ben başka kişilere başvururdum, burda yazmazdım. meçhul arkadaşımız dünya tatlısı iyi kalbli birisi olbilir. size de farkındasınız uslubu diyorsunuz. evet uslubu beni kırdı ve uyardım. bu tavır size karşı sergilenseydi siz tepki vermeye bilirdiniz o sizin tercihiniz ben tepki verdim buda benim tercihim. amacım burda kimseyi kırmak veya üzmek değil yanlış anlamayın lütfen. ben sadece beni kıran şeyi söyledim. meçhul arkadaşımızada teşekkür ettim zaten yorumu için. hayırlı günler.

neden sürekli tartışıyosun insanlarla sana söledim bi iyiniyet var ortada diye sen derdine derman değil stres atmayamı çalışıyosun çok şaşırdım bence kendini bi gözden geçir canım ve unutmaki kimse burda tercihleri yönünde gelişigüzel davranamz

ana gibi yar olmazz anne sözü dinle koca bin kere gelir ana bir kere dünyaya kıymet bil yha hep yha hiçç yha herkesii ikna edin yhadaaa .....önce eşin olacak kişin ailesi snei neden istemiyor önce onlala konuşup ikna edin sonra sevdiğini alıp annene git annei ikna edin hiç gelsin gelmsin die sorma gelmesin der tabiki annen yanlız kalmak istemediği için yok derr bunuda unutmaaaaaa
meçhul arkadaşım emir kipleriyle kimseye yardımcı olamazsın size burda kaç kişi yap. et.söz dinle. unutma vss. cümle kurdu merak ettim annelerin dünyaya bir kere geldiğinide biliyorum bana yardımcı olmak yerine emir veriyorsun farkındamısın bu kimsenin hoşuna gitmez.azarlar gibi yorum yapıyorsun yazdıklarına dikkat etmelisin bence arkadaşım. herşeye rağman yorumun için teşekkürler

güzel kardeşim ben 20 yaşında birim belki senden küçük belki sendne büyük yaşça ama şunu iyi bilki sneden çok görmüşi geçirmiş olduğum kesin 15 yaşından beri evliyim ve bunalr benimde başıma geldi ki sana şöyle yada böyle diyorum....madem eleştiri kabul etmiyorsun öğüt dinlemek istemiyorsun gelipte buraya bana yardım edin die yakınmana gerek yoktuu...akıl var mantık var...yok emir kipymiş yok duygu seliymiş...bunalr bana ters sen yardım dedin ben elimden geleni söyledim ...söyledimki sende benim gibi hatalara düşme die....sana emir vermek niyetinde değil tam tersine yanlış birşey yapma die sert bir mizaçla öğüt verdim ayrıca benim ne haddimee...şunu da öğreninki biz burda bir aileyiz eğer bu ailenin bir üyesi olamayackasanız çıkış yukardaki x işaretidir....ayrıca amacım yardım etmek gıcıklık değildi anlayana saz anlamayana davaull zurna....madem iyi kötüyü kabul emtiyorsun çıkıpt buraya derdim avrr yangın avrrrrr gibileirnden aman dilemeee...biz kötü dediğimiz gibi iyi demesini başımızın tacı yapmasını da bilirz ama hakedene...herkes haddini yerini bilecek...işte o kadar...bunları kaldıramayacaksan dert yanma...çare arama....yananı görür ALLAH.....

esra 'm benim anlındna öpüyorummmm her zaan seviyende kal bu sana yakışıyor canım benimmmmmm süpersin başımın tacıısınnnnnn..helal sanaaa

arkadaşlar burada bir kavga halinde olan ben değilim. meçhul arkadaşımızın iyi niyetinin farkında olmasam teşekkür etmem. kavga etmek istesemde burada kimseyi kırmak ve üzmek amacında değilim diyede yazmam. ben bu sitede kimsenin üzerindende stresimi atmam öyle bir hakkımda yok zaten buna kimsenin hakkı yok daha doğrusu. ben beni üzen şeyi kıran şeyi söyledim diyorum sizde sen eleştiri kabul etmiyorsun demişsiniz ben eleştiriyi kabul ediyorum ama mechul arkadaşımın uslubuna kırıldım diyorum. ve sizde buna tepki gösterdiniz neden sizide benim yazdıklarım üzdü. işte ortak nokta bu. umarım konuyu açıklığa kavuşturmuşuzdur.
esra ve muçhul siz ikinize iyi birer dostsunuz umarım hep böyle gider.

istediğini yazzz sana tek diyeceğim... kaldırabileceğin yükler altına gir....ister kabul et ister etme ben lafımı söledim beğenen alır gider beğenmeyen bırakır kaçar...keyfine bakkk..forumumuzda ii vakit geçrimen dileğiylee..MeÇHuL(FORUMUN DELİSİİİİİİİİİ)

merhaba güzelim bukadar dik kafa olma canım akıl yaşta degil baştadır mechul cok dogru söylemiş koca herzaman bulunur ama bi anneyi birdaha bulamassın bazen sert konuşmalar yanlış yapmanı önler <ben 33 yaşındayım 18 yaşında bı kızım var bi yetişkin kız annesi olarak biraz saygılı ol bitanem sana ögüt verenleri dersleme güzelim<

burda dostluklar gercektir bebegim bazen acı bazen tatlıdır ama harbi dostluklar vardır burda unutma canım hayattan ögrenecen cok şey var daha<<

anusumm annemmmm canımsın bizde böyle şeyler dert deill ne dertler var bunlar çıtır çerez takılsın hayat herkese elbet bişeler öğretiyor oda öğrenir...yaş dert değil kafanın içinde içinde herşey.....

ayrıca anuşş annemm dediğin gibii bizde dostlukk bakidirrr:):):)yürektedirrrrr

şimdi beni de terslemeye kalkma sakın da :) bence de meçhule katılıyorum gerçekten tecrübelerinin doğrultusunda doğru şeyler söylemiş sana zaten şimdi kabul etmesende ilerde anlarsın çünkü aynı şeyleri bende yaşadım eşinin ailesiyle olan problemleri çözmen gerekir ha diyosan umurumda değil benim ailem kabul eder arkanıza bir aile desteği alman şart ama evlendikten sonra eşin ailesiyle emin ol tekrar çok iyi olacaktır bu seferde çok farklı problemler senin ailen benim ailem gibi tartışmalar çıkacaktır bence bu süreç içinde anneni üzmemeye sevgilinininde kalbini incitmeden ailesinin beğenisi kazanmaya çalış yoksa ilerde çok daha zor olur herşey

Son düzenleme:
Geri