gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

melekler okumadan gecmeyin

Konu, 'Çöplük' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

lkelerin olacak
    Seni satın alamayacaklar...
    Aptalların uydurduğu
    Atasözlerine inanmayacaksın
    "Paranın satın alamayacağı şe yoktur."
    "Herkesin fiyatı vardır gibi..." sözlere kanmayacaksın
    Onurunla kimliğinle ve beyninle akıllı yaşayacaksın...
    Üreteceksin seveceksin sevileceksin
    İnançlarının arkasında duracaksın
    Sevgileri...n karşılıksız yardımların gizli olacak...
    Seni attan ottan ayıran Özelliğin farkına
    varacaksın
    Çünkü sen insansın
    Ve bunu yakaladığın gün
    Bembeyaz yaşayacaksın...MÜJDAT GEZEN

melekler okumadan gecmeyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler Okumadan Perde Almayın

Melekler Okumadan Perde Almayın

Evlerimizin belki de en önemli detaylarından biri de perde ve tüllerdir. Danteller, tualler, taftalar, kadifeler, ipekler, ketenler, camlarımızı güzel göstermekten öte mahremiyetimizi korumamızı sağlar. Temiz ve güzel döşenmiş ev kişinin mutluluğunu ve evde zaman geçirme isteğini artırır. Yaptıracağımız tül ve perdeler odamızdaki diğer dekorasyon ile doğru orantılı olmalıdır. Spor...
  2. Melek Sözlük KURALLAR - Okumadan KONU AÇMAYIN - CEVAP YAZMAYIN!

Melek Sözlük KURALLAR - Okumadan KONU AÇMAYIN - CEVAP YAZMAYIN!

MELEK SÖZLÜK KURALLARI -KENDİ SÖZLÜĞÜMÜZÜ YAZIYORUZ- Kendinizi bir yazar olarak düşünün... Melek sözlük; -kişiler, olaylar, tanımlar, durumlar, kelimeler- her türlü kavram hakkında yorum yapılabilecek bir platformdur. Bu sözlük meleklermekani.com üyelerinin düşünceleri ve fikirleri üzerinde gelişecektir. Tamamen üyelerin kendi görüşleri doğrultusunda yorumlanacak kelimeler/terimler ve/veya...
  3. yardım melekler ne olur okumadan geçmeyin!!!!!!!!

yardım melekler ne olur okumadan geçmeyin!!!!!!!!

melekler duphaston kullanıp hamile kalan varmı bide ilaç bittikten ne zaman sonra adet olunur bi fikri olan varmı kütfen yorum bekliyorum........
  4. Osmanlı zamanında bir adam bir bayanın karşısına geçer ve der ki ; okumadan gecmeyin:

Osmanlı zamanında bir adam bir bayanın karşısına geçer ve der ki ; okumadan gecmeyin:

Osmanlı zamanında bir adam bir bayanın karşısına geçer ve der ki ; "-Ey dilberi rana! Ey tesadüf-ü müstesna! O mahrem suratınızı görünce size lahza-i kalpten sarsıldım... Niyetim acizane-i taciz etmek değildir.. Bilakis efkar-i umumiyede ufak bir aile bacası tüttürmektir.. Sözlerim sizi temin ve tatmin edecekse şayet zevc-i izdivacınız...a talibim!.." Bayanın cevabı; "-O...
  5. 3 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız....Okumadan Geçmeyin Meleklerim...

3 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız....Okumadan Geçmeyin Meleklerim...

Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün duygusal hayatınızda...

Sayfayı Paylaş