gebe
  1. reyyan_melek

reyyan_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

melekler önerdiğiniz bir hamilelik testi var mı?kesin sonuç veren??

Konu, 'Gebelik' kısmında reyyan_melek tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar test alıcam ama eczanede satılan 3 liralık testler ne kadar güvenilir?önerdiğiniz bildiğiniz bir marka var mı?benim adetim 3 gün gecikti ama şimdi ara ara kahverengi akıntım geliyo.hiç böyle bir akıntım olmamıştı.üstüne görme olayınımı yaşıyıorum acaba diye tereddüt ediyorum.idrar testi yapmak istiyorum ama daha erken olduğu için güvenilir sonuç vermez diye düşünüyorum.tecrübeli arkadaşlar lütfen mesajıma cevap verin​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Mart 2014
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En iyi gebelik testi markası
    Selamlar Canım inşallah hamilesindir, ben fortel kullanıyorum adet tarihinden 5/7 gün önce kadar iyi sonuç veriyor. Diğer markalardan hiç bir bilgim yok ama hepsi üç aşağı beş yukarı aynı sonucu verir diye düşünüyorum...

3. Gebelik testleri

Gebelik testleri Forum Okuru

Gebelik Testi ama hangisi

Eczanelerden kolayca temin edilebilen ucuz ve basit bir yöntemdir.
    hCG ismi verilen gebelik hormonunun idrarda tespiti prensibine dayanır.
    hCG düzeyi 20miÜ üzerinde ise pozitif sonuç verir.
    Cinsel birleşmenin ertesi günü yapılması anlamsızdır, hiçbir sonuç vermez.
    Sağlıklı bir sonuç alınması için adet gününün 1-2 gün geçmesi gerekmektedir.

* Sabah ilk idrar konsantre olduğu için daha sağlıklı sonuç verir.
    * Gebelik testini aç veya tok yapmanız fark etmez.
    * İdrar testinin yanlış negatif çıkma ihtimali az da olsa mümkün olduğundan dolayı adet gününüzden 1-2 gün sonra yaptığınız test Negatif yani Yok çıkar ise 2-3 gün sonra tekrar edin.
    İdrar testinde ;

Tek çizgi çıkar ise negatif,
    Çift çizgi çıkar ise pozitif,
    İkinci çizgi silik ise şüpheli olarak değerlendirilir. (2-3 gün sonra tekrar et)

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ben hamileliğimi mağlesefki idrar testiyle öğrenemedim !!! idrar da cıkmadı benimkisi cunku herkesde hcg değeri farklı şekilde yükselmekte benimki idrarda geç belirdi... yapılan testlerin hemen hemen hepsi doğru sonuc vermekte ....

5. reyyan_melek

reyyan_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    idrar testiyle öğrenemedim demişşin hemde bütün testler doğru sonuç vermekte demişşin kafam karıştı.sen kan testiyle mi öğrendin hamile olduğunu?

6. yaren dağ

yaren dağ Forum Okuru

2 aydir korunmuyorum ilk ay adet gördüm ama bu ay 3gün geçti hamilemiyim aceba

melekler önerdiğiniz bir hamilelik testi var mı?kesin sonuç veren?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kesin Sonuç Veren Gebelik Testi Hangisi ?

Kesin Sonuç Veren Gebelik Testi Hangisi ?

kesin sonuç veren gebelik testi güvenilir gebelik testi güvenilir gebelik testleri en güvenilir gebelik testi en güvenilir gebelik testi hangisi ile ilgili bilgiler burada melekler. Regl tarihi gecikmesi ile birlikte müstakbel anne adaylarını bir heyecan alıverir. Günler geçmek bilmez ve en sonunda bir gebelik testi almak için eczanenin yolu tutulur. İdrar testi evde uygulanabilen bir testtir...
  2. hamilelik kan testi sonuçları

hamilelik kan testi sonuçları

ARkadaşlarım bu kan testi elimde de ben tam olarak nereye bakacağım doktor yoktu gösteremedim. Hangi değere bakarak hamile yada hamile olmadığımı anlayacağım şimdi offf yaaa :S
  3. Hamilelik Testi Ne Zaman Kesin Sonuç Verir

Hamilelik Testi Ne Zaman Kesin Sonuç Verir

Hamilelik testi yaptıracaksınız ama ne zaman kesin sonuç vereceğini bilmiyorsunuz kızlar. Aslında bu testlerin yapılması için mutlak suretle reglin üzerinden bir hafta yada on gün geçmesi gerekiyor. Amma velakin sizler sabırsızsınız hemen yaptırıyorsunuz değil mi ? Peki bu testi ne zaman yaptıracaksınız kesin sonuç için ? İdrarda gebelik testi ilişkiden hemen sonraki günlerde sonuç veremez....
  4. Gebelik testi sonucuma bir bakar mısınız ?

Gebelik testi sonucuma bir bakar mısınız ?

Test isim b-hcg Sonuc 9.04 Mlu/ml Referans araligi 0.5 Kan testi sonucum gebemiyim gebeysem kac haftalik gebeyim
  5. Polikistikover tedavisi kesin sonuç var mı?

Polikistikover tedavisi kesin sonuç var mı?

Polikistik Over Tedavisi Ne Yapılır? Polikistik Over Tedavi Seçenekleri. Polikistik over tedavisi bir çok genç kadın için sorun olarak görülmektedir.Polikistik Over (PCO) yol açtığı belirtilerin kadına verdiği rahatsızlıklar (adet düzensizliği, tüylenme, gebe kalamama gibi) nedeniyle kadını çoğu durumda tedavi arayışına iten bir durumdur. Yine de günlük yaşamı olumsuz etkileyen bir...

Sayfayı Paylaş