gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Melekler pazar kahvaltı speacial lerini alalım

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Melekler haftasonu geldi.... Sızın de pazar kahvaltılarınız daha bir özenli farklı oluyordur . özellikle eşlerimiz bu değişikliği bekliyor, sizler neler yapıyorsunuz ne tür değişiklikler kahvaltı menüleri hakkında bilmediklerimiz.....

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    çok sık evde pazar kahvaltısı hazırlamasamda hazırladığım zamanlar benim için ayrıcalıklıdır özellikle eşimin sevdiği şeyler olur masada kiremitte sucuk vazgeçılmezidir ve kesınlıkle olur.masaya düzenıne çok dikkat ederim.fırına gider taze ekmek alırım sankı özel bi misafir gelıcek gibi hazırlar giyinirim parfümler sıkar ve kocamı uyandırırım.özelliklede dikkat ettiğim husus bunları yaparken yatak odasının kapısını kapatır ve kocamı uyandırmamaya dikkat ederim çünkü onu öperek uyandırmakta pazarları bana ayrı keyif verir :)

*gülüs*, Derya48 ve ARZUZU bunu beğendi.
  3. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    vayy özgülüm mukemmelınnnn gercektennnnnn hahaha

4. suzuu

suzuu Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    43
    D
    arzu ben cok guzel 1tarif buldm onu yapiyom1patatezi halka halka dogra kizart yumusayana kadar az yagda1 yumurtayi cirp 1kuck domatez dilmle mink patatesin uzerne yumurtayi domatesi dok en ustne kasar rendele benbuna sucukta mink dogruyom zeytnde 4 5tane at ustne kapak kapat erynce kalp gbi oluyo tsbaga tersi cevir duz koy iste imm simdi yapcm zatenmutlaka dene

ARZUZU bunu beğendi.
  5. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    enfesss bu suzummmmm ıyı fıkır patates ve yumurtayı bılıyordum ama kasar sucuk ve domates ksmı iyi oldu vallaa :) süpersin

6. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    ay suzu nasıl yiyesim geldi yaa..harka olmalı ımmmmmmmmm :)

ARZUZU bunu beğendi.
  7. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    hamile olmadan bende süpriz yapardım hazırlar kaldırırdım ahh ahh şimdi kocam beni kaldırıo birlikte hazırlıoruz :D ama tebrik ederim kocana değer verdiğin gerçekten belli inşallah hep böyle mutlu huzurlu bir ewlilik sürersiniz :D:D

ÖzGüL ve ARZUZU bunu beğendi.
  8. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    43
    bizim pazar günleri kahvaltı hep dışarda olur.yazda geliyorki hiç durmayız sabah erkenden uyanıp bağ evine gideriz mis gibi havada kahvaltı süper olur

ARZUZU bunu beğendi.
  9. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    Amin gülüsüm insallah rabbim herkesi yuvasina huzur mutluluk versin.

ARZUZU bunu beğendi.
  10. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    valla kizlar ben esime süpriz yapmayi cok isterdim ama ne zaman o uyuyor kalkip kahvalti hazirlayim sonra sesleyim desem nereye gidiyorsun der... Yani benim yataktan cikmama uyanir, sonra derim kahvaltimizi hazirlamaya. Bana sarilir birakmaz.... sonra birlikte hazirlariz der... o yüzden hic süpriz yapmisligim yok.. :D

ARZUZU bunu beğendi.
  11. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    bu pazar harika bi supriz kahvaltiya kondum.iki oglum ozene bezene hazirlamislar patates bile kizartip yumutalamislar .elimden tutup gozlerim kapali mutfaga goturduler,kizim yok ama isteyince kizdan bile dusunceli becerikli olabilen oluslarim var (babalarina cekmedikleri kesin)

ARZUZU bunu beğendi.
  12. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
  13. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    vayy aysen ablacıııım şanslısı bakıyorum oğulların konusunuda ne güzell pırlanta gibi iki tane oğlun var Alah onlara uzun ömürler versin :)

- - - Updated - - -

sevdecim hergün pazartesi derken sanırım haftasonu tatiliniz mi yok :(

14. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
  15. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    arzucum ucte biri isteydi

Melekler pazar kahvaltı speacial lerini alalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahvaltı

Kahvaltı

Sabah kahvaltı yapmadan güne başlamak şişmanlığın oluşmasına zemin hazırlar. Doğru beslenmeyi uygulayabilmek için önce alışkanlıklarınızı bırakmanız gerekiyor. Bu alışkanlıklar ya doğumdan itibaren başlayarak çocukluk ve ergenlik dönemlerinde anne, anneanne veya babaannenin birey üzerindeki etkisinden ya da okul hayatı, iş hayatı, reklam sektörünün çok gelişmesinden dolayı görsel etkilerden...
  2. Pazar

Pazar

Rüyada pazarda olmak, insanlarla ilişkileriniz gelişecek ve bu durum işlerinizin de iyi gitmesine neden olacak demektir. Rüyada pazarda olmak, insanlarla ilişkileriniz gelişecek ve bu durum işlerinizin de iyi gitmesine neden olacak demektir. Gün olarak Pazar, kişinin sevinç alacağına işaret eder. Veya bu gün ile ilgili birşey olacak demektir.Rüyada bir mahalle pazarinda bulundugunuzu ve...
  3. kahvaltı

kahvaltı

l ½ Dilim ekmek l 1 tane katı pişmiş yumurta sarısı (İlk önce sarısının 1/8’ i ile başlanır ve her gün yavaş yavaş arttırılarak devam edilir) veya l 1 Çay kaşığıüzüm pekmezi l 2 çorba kaşığı taze meyve suyu l Tuzu alınmış bir parça beyaz peynir
  4. Meleklere Özgeçmiş, CV ler

Meleklere Özgeçmiş, CV ler

Melişlerime cv örnekleri hazırladım.. beğendiğinizi alabilirisniz bakarsınız işinize yarar:) Not: üzerinde düzenleme yapınız. CV 1 ADI SOYADI İletişim Bilgileri Ev Adresi Ev Telefonu Cep Telefonu e-Mail Kişisel Bilgiler İş Deneyimleri Çalışma Durumu Dogumgünü Cinsiyet Medeni Durumu İş Deneyimleri BAŞLANGIÇ AY Şirket BİTİŞ AY Görev İşten Ayrılma Nedeni İş Tanımı...
  5. Pazar Sabahlarınız İçin Muhteşem Çiçekli Krepler ...Meleklerimiz Ve Ailelerine Özel..

Pazar Sabahlarınız İçin Muhteşem Çiçekli Krepler ...Meleklerimiz Ve Ailelerine Özel..

Çiçekli Krep Tarifi Çiçekli Krep Nasıl Yapılır Bazılarımızın vazgeçemediği krep ziyafetini daha eğlenceli şekle dönüştürmeye varmısınız???İşte daha eğlenceli ve daha güzel görünen bu çiçekli krepi deneyin derim...Hem çocuklarınızın hoşuna gidecek hem eşinizin...Burada krepin nasıl yapıldığını veriyorum şekli vermekte resimlerden size kalmış artık.... Çiçekli Krep Nasıl Yapılır....

Sayfayı Paylaş