gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

melekler rüyami yorumlarmisiniz

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

rüyamda hamilemisim ve doguma giriyorum cok rahat ve kolay bi sekilde yavrumu kollarima aliyorum
    neyse eve geliyorum annem yatagi hazirlamis beni yatiriyorlar
    emzirmek istiyorum sol gögsümü veriyorum hemen aliyor emiyor cok seviniyorum aldigi icin
    (ilkinde cok zorlanmistim rüyama bile yansimis:) )
    yatiriyorum uyuyor ve aglamiyor diyorum bu cocuk hic acikmiyormu acaba sisemi versem
    ama diyorum bide siseye alisirsa (ilki gibi) meme emmez..
    neyse okadar güzelki nur topu gibi cok sevimli ve oglan bebegi....

ilk oglumda yanimdan ayrilmiyor pesimde dolasiyor kiskaniyormus güya..

neyse sonra bi arkadasim var hamile (gercekten) ve oda doguma girmemis daha ama hastaneye gidiyor bebek sekerlerini
    hemsirelere dagitiyor o anda birini görüyor postaci kiyafetiyle(kadinmis) bebek odasina giriyor ordan bir bebek aliyor kacircakmis
    o anda arkadasim kadini eskiden hatirliyor ilk oglunda hastanede bi cocugu aldigini gördügünü hatirliyor
    ve hemen yetkililere haber veriyor....ama sonunda kadin yakalaniyormu orasini görmedim...

neyse ben yeni bebegimle disariya cikyiorum yanimda babam var ve ilk oglum oda yürüyor bebek arabasini almamisiz
    ben ay yolla cikma babaaa elini birakma vs. diyorum babam diyor o biliyordur artik tehlikeyi yolla cikmaz bende diyorum
    baba hayir daha 3 yasinda degil lütfen elini birakma....
    daha biseyler gördüm ama bu kadari aklimda kalan....

hayirdir insallah

melekler rüyami yorumlarmisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler..

melekler..

MELEKLER UÇAR MI? Anne kız konuşuyorlar..küçük kız annesine sorar.. -anne melekler uçarmı ? -ucar.. -bütün meleklermi? -ewet.. -peki bizim hizmetçi kız nie uçmuyor? babam konusurken ona hep 'meleğim' diyorda.. anne öfkeyle fırlar.. ya öyle mi o halde az sonra UÇAR... MELEKLER.. demekki neymiş her kadın bir melek değilmiş.. melek olmayanında sanırım burda işi yoq.. yanılıyormuyum..
  2. Meleğim

Meleğim

Seni tarif etmek gönlüme kolay gelsede Ben kelimelere dökmekte zorlanıyorum seni Gönlünün güzelliği yüzüne yansımış senin Hep böyle kal! Hep böyle vicdanlı hep böyle mütevazi hep böyle mükemmel… Kısacası hep böyle kal güzel meleğim.
  3. Rüyami yorumlayabilecek???

Rüyami yorumlayabilecek???

mrb arkadaslar bi konu üzerine istihare namazini kildim ve rüyaya yattim. genel anlamda rüyalarim güzeldi diyebilirim yalniz bi yerde kararsizlik yasiyorum rüyamda arabanin icindeyim, yanimda koskocaman yemyesil güzel bir agac duruyo. polis var birde. agac bütünüyle yesildi diyebilirim. okadar büyük olmasina ragmen tek tük sararmis yapraklari vardi. o polis o agactan sari bir yaprak koparip...
  4. Ruyami acil yorumlarmisiniz

Ruyami acil yorumlarmisiniz

Ruyamda kayinbabam ve bir televizyon programinda yarisan bir erkek yarismaci duran bir otobusun icinde sohbet ediyorlar. otobuste sadece ikisi var. Soforu goremiyorum. Ben ve bir bayan yarismaci o anda disaridayiz ve otobuse binmeye calisiyoruz.bayan yarismaci binerken ben hemen onun arkasindan binecegim esnada bir tabelada uc sayisini goruyorum ve bir kurt tarafindan pantalonumdan tutuluyorum.

Sayfayı Paylaş