gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

melekler sanalika kafe kart nasıl alabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sanalika müptelasıyım ve kafe kart almaya çalışıyorum bir türlü olmuyor. Nasıl alabilirim oynayan ya da bilen var mı yardım edin ne olur :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sanalika'da Kafe Kart, mekan işletmeye özel olarak geliştirilen ve sadece Kafe Kart sahiplerinin kullanabileceği çeşitli özellikleri içeren karttır. Kafe Kartı'nızı 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Kafe Kart'ın Özellikleri Nelerdir?

1. Kafe'nizde 100 kişiyi misafir edebilme.
    2. Mekan sahibine özel kafa üstü sembolü.
    3. Mekan sahibine özel konuşma baloncuğu. (Mekan sahibi sadece kendi mekanında kullanabilecektir.)
    4. Tüm Kafe listesinde özel renkli gösterim.

Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak ve Kafe Kart sahibi olmak için tıklayınız.

Önemli Not: Bu kart sahiplerine Sanil yüklenmemektedir.

Kafe kart özel bir konuşma baloncuğu (kahverengi), mekanınıza 100 kişiyi davet edebilmenizi sağlar. Fakat kafe kart alınca sanil yükleyemezsiniz.

melekler sanalika kafe kart nasıl alabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklere nasıl hediyeler alabiliriz?

Erkeklere nasıl hediyeler alabiliriz?

erkeklerin sevdiği hediyeler erkeklerin en sevdiği hediyeler erkeğe ne hediye alabilirim en çok erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim Bazen ilişkinizi anlamlandıracak, gününüzü renklendirecek değişik bazı şeyler yapmak gerekecek. Birbirinizi daha yakından hissedip, anlayabileceğiniz uygun, güzel bir ortam yaratmak veya yaratılan bu uygun ortamda onu sevindirecek bir hediye sunmak.işte...
  2. çalınan face hesabımı nasıl alabilirim

çalınan face hesabımı nasıl alabilirim

Arkadaşlar face hesabım çalındı nasıl geri alabilirim, off ya hep beni mi bulur bu işler :S:S:S
  3. morpa kampüs üyelik kartını nasıl alabiliriz?

morpa kampüs üyelik kartını nasıl alabiliriz?

İkizlerime morpa kampüsün faydalı olacağını düşündüm ve üyelik yaptırmaya karar verdim.Yalnız bu şifreli üyelik kartını nerden ve nasıl temin edeceğim yardımcı olurmusunuz?
  4. Nasıl kilo alabilirim?

Nasıl kilo alabilirim?

kilo almanın yolları,kilo almak için ne yapmalı,aşırı zayıflığa ne iyi gelir,kilo almak için ne yemeliyim,kilo almak için beslenme önerileri hakkında bilgiler Kilo almak için denemediğiniz yol kalmamış olabilir. Bu durunda kilo aldırıcı besinler adı verilen özellikli bir takım yiyecekler ile beslenmeyi öneriyoruz. Bu konuda kilo almak için ne yapmalı sorusuna da bilimsel ve doğru yanıtlar...
  5. Hamileyim nasıl sağlıklı kilo alabilirim?

Hamileyim nasıl sağlıklı kilo alabilirim?

Gebelik sürecinde anne adaylarının en çok şikayet ettikleri konulardan bir tanesi ise aşırı derece kilo alınmasıdır. Normal şartlarda çok zayıf olan anne adaylarının bile gebelik sürecinde aşırı kilo aldığına şahit olmak mümkündür. Günümüzde kimi anne adaylarının hiç kilo almadığına ya da çok uç bir nokta olan 30 kilo üzerinde bir ağırlığın vücuda eklenmesi gibi durumlarla karşılaşmakta...

Sayfayı Paylaş