gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Melekler Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri burada!

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısı sözü Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri

Serdar Ortaç hayranlarına bu sayfamızdan sesleniyor ve Serdar Ortaç 2012 albümü şarkıları arasında yer alan ve beğenilen şarkılarından biri olan İşe Yaradı mı şarkısı sözleri sunuyoruz. Bizden Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri için yazan misafirlerimiz buyrun lütfen;

Geçiyorum her gün önünden
    Yüzüm gibi kapıda karanlık
    Unut bütün hatamı unut
    Geri dön artık
    Ölüm ayırır bizi ancak
    Otur yüreğimde usulca
    İçimdeki aşka güvenip
    Geliyorum
    Özlüyorum
    Seviyorum
    Sana inandım
    Açın önümü hayat kırmış kolum kanadımı
    Beni bulana kadar melek yüzün kanadı mı
    Sana dokunmak için kalpte uyudum
    Adına destan okudum işe yaradı mı
    Açın önümü hayat kırmış kolum kanadımı
    Beni bulana kadar melek yüzün kanadı mı
    Sana dokunmak için kalpte uyudum
    Adına destan okudum işe yaradı mı
    Geçiyorum her gün önünden
    Yüzüm gibi kapıda karanlık
    Unut bütün hatamı unut
    Geri dön artık
    Ölüm ayırır bizi ancak
    Otur yüreğimde usulca
    İçimdeki aşka güvenip
    Geliyorum
    Özlüyorum
    Seviyorum
    Sana inandım

Melekler Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç İşe Yaradı mı Sözleri istiyorum

Serdar Ortaç İşe Yaradı mı Sözleri istiyorum

Unut bütün hatamı unut Geri dön artık Ölüm ayırır bizi ancak Otur yüreğimde usulca diyen Serdar Ortaç'ın işe yaradı mı şarkısının sözlerini benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
  2. İşte Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkısının sözleri

İşte Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkısının sözleri

Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkısı sözü Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkısının sözleri Bu gün sizlere 2012 albümleri şarkı sözlerini sunduk ve sunmaya da Serdar Ortaç yeni albümü 2012 şarkıları ile devam edeceğiz Melek'ler. Evet işte isteyenler için Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkı sözleri gelsin arkadaşlar! Zor bu aşkta yeni dönem imkansız Sözünü yedi bile ahlaksız Bu da bize ders olsun Bi...
  3. Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısının sözleri sizler için melekler

Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısının sözleri sizler için melekler

Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısı sözü Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısının sözleri Bu gün Serdar Ortaç'ın yeni albümüne yer veriyor ve Serdar Ortaç yeni şarkı sözleri paylaşımlarında bulunuyoruz ve bulunmaya da devam ediyoruz Melek'ler. Şimdi de sizlere Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkı sözleri sunuyoruz. Denemek istersen kapımın kilidi açık Ama küçümsersen bozuşuruz apaçık...
  4. Arkadaşlar Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri burada

Arkadaşlar Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri burada

Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısı sözü Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri Az önce sizlere Serdar Ortaç'ın yeni albümünde yer alan Denemek İstersen şarkı sözleri paylaşmıştık. Şimdi ise yine Serdar Ortaç Gücüm yok şarkı sözleri paylaşıyoruz ve sizleri sevilen bu şarkının sözleriyle başbaşa bırakıyoruz. Yoruldum üzerine düşmeye kendime ağlıyorum Senin çok kahrını çektim ama yine...
  5. Sizler için Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısının sözleri burada

Sizler için Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısının sözleri burada

Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısı sözü Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizden Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkı sözleri isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda Serdar Ortaç yeni şarkıları paylaşımlarına devam ediyor ve sizlere İstediği gibi şarkı sözü sunuyoruz. Hayat ikimizin istediği gibi olsaydı eğer Kalbimi acıtan ayrılık yerini...

Sayfayı Paylaş