gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Melekler sezen aksunun hangi şarkısı sizi anlatır

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Canlarım türk pop müziğinin divası,sezen aksuyu dınlemeyen şarkılarını bilmeyen yoktur herhalde sezen aksunun dünden bugüne bütün şarkılarında sadece bir şarkı bile bizi anlatabilir sizce hangi şarkısı sizsiniz

2. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

seyirlik değil ömürlük olsun :))) kocacım gelir aklımaa :) tüm şarkılarını severim ama haydi gel benimle ol şarksınıda severim :)

ARZUZU bunu beğendi.
  3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    canım beni anlatır demeyeyimde kesinlikle en sevdiğim şarkısı Vazgeçtim........

- - - Updated - - -

nilim aaaa oda güze bak

ARZUZU bunu beğendi.
  4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    ben git şarkısını ayrı bi severim.gitt gittt gitme dur ne olursun gitme kal.. ahh ahhhh

ARZUZU bunu beğendi.
  5. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    seyirlik değil ömürlük şarkısını bı kız düğünde eşine sölemiş.bence sezen aksudan daha muhteşem ben onu hep ondan dinlerim.
    - - - Updated - - -

sezen aksuu yaa her şarkısı ayrı bi keyif veriyor insana.

ARZUZU bunu beğendi.
  6. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

sezen aksu deyince tek bir şarkısı gelmiyoki aklıma hepsi süper off yaz geldi aklıma y azın daha çok dinlerim ben onu yolculukta tatile giderken falan zaten duygusalım buaralar off off özledim yazı ben :((((

ARZUZU ve ÖzGüL bunu beğendi.
  7. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bunalımdayız kızım zaten bu arzuda damardan işliyo bize nilim :) bunalımlı nil ve özgül hahaha

ARZUZU bunu beğendi.
  8. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

9. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    kızlar bended yol arkadasımm çok sevıyorumm askımla benı anlatır sezen aksu baska yaa kızlar ne damarı bırakın damarıııııı artıkk

ÖzGüL bunu beğendi.
  10. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    ayy minik serçe adı ama harbi büyük kadın hepsinide sewerim :)) en çokta sen bende tutuklu kaldın :)))

ÖzGüL bunu beğendi.
  11. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

valla özgül senle biz bunalımdaydık çıkamadık hahaha hahaha

12. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193

gülüş o sakın ben sende tutuklu kaldım olmasın hahaha kocamda bende tutuklu kaldı demek için şarkıyı bile değiştin kuzum hahaha

ARZUZU bunu beğendi.
  13. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    şu saniye...sen ağlamaa

ÖzGüL ve ARZUZU bunu beğendi.
  14. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    aman da aman benım meleklerım duygusallaşmış yaaa sezen aksu aldı basını gıdıyorrrrrrr valla sezen parcaları bambaska hangı bırını ağlarken mutluyken ayrıyken kusken bıde benden tavsıye gulumse sarkısı

15. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    hayır arzu biz topluca ağlamak istiyoz hahaha sen ağlamayı çal bıze ama bız ağlayalım hahaha

- - - Updated - - -

şuan itibari ile deryada bunalıma giriyo galba hayırlı olsun hahaha

Derya48 ve ARZUZU bunu beğendi.
Melekler sezen aksunun hangi şarkısı sizi anlatır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Adem Olan Anlar

Sezen Aksu - Adem Olan Anlar

Ben bu dünyaya bir türlü alışamadım Bu yüzden insan içine karışamadım Bana mı sordunuz adımı koyarken Bir küstüm bir daha barışamadım Uyumlu faniler bana uyumsuz derler Delirttiniz beni ey ehven-i şerler Uzlaşırsam namerdim ateşe verseler Garanti muhabbetlere yılışamadım Ha desem olmaz a ah desem olmaz Birine uysa öbürüne uymaz Yalelli yalelli yalelli o zaman Yalelli yalelli yalelli o zaman...
  3. melek çeşitleri bakın bakalım siz hangi meleksiniz!!!

melek çeşitleri bakın bakalım siz hangi meleksiniz!!!

melek çeşitleri hangi meleksiniz melek çe nin hayatı çe kimdir meleklerin çeşitleri Yalnızlık Meleği. İçine kapanık sessiz birisin. Ama sanma ki en güçsüzüsün. Aslında en güçlü meleksin. İnsanlara ve sessizliğinle güç veren bir meleksin. Yaşam Meleği Hayat için yaratılmışsın. Yaşama destek veren güçlü bir meleksin. Ölüm Meleği Karanlıklar için yaratılmışsın. Hiçbir şeyden korkmayan (Allah...
  4. Sezen Aksu Gitmem Daha şarkısı sözleri

Sezen Aksu Gitmem Daha şarkısı sözleri

Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözleri Sezen Aksu Gitmem Daha şarkısı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda misafirlerimizin isteği üzerine Minik Serçe Sezen Aksu'dan Gitmem Daha adlı şarkısının sözlerini paylaşıyoruz. Gitmem daha, kanım kaynıyor hala Gitmem doymadım ben aşka Bırakmam gölgemi ardımda Alırım yanıma onu da Her şeyden korkardım küçük bir çocukken Şarkı söylemeyi...
  5. Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka Şarkı Sözleri burada melekler

Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka Şarkı Sözleri burada melekler

Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka Şarkı Sözü Kayıp Şehir dizisi şarkısı olan ve Minik Serçe'nin her zaman ki gibi süper eserlerinden biri olan Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka şarkısı sözleri bu sayfamızda, bizden Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka şarkısı isteyenler için gelsin Melek'ler:) Ardımızda ne hayatlar bıraktık,...

Sayfayı Paylaş