gebe
  1. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63

Melekler sizi en çok korkutan ve etkileyen korku filmi nedir ????

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında *EYLÜLMEHMETUTKU* tarafından paylaşıldı.

kızlar yorumlarınızı bekliyorum ?????benim en etkilendiğim korku kapanı serileri.....

[​IMG][​IMG][​IMG]

MaWiM ve TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Eylül ben korku filmlerini değil de gerilim filmlerini çok severim. Yani öyle kesip biçme filmleri korkutmaktan öte midemi bulandırıyor. Ama gerilim filmlerine bayılırım ve bir sürü film var ama aklıma ilk gelenler, Nicole Kidman 'ın oynadığı "Diğerleri",
    Bruce Willis 'in oynadığı "Altıncı His",
    "Cube" Serisi,
    "1408",
    "Anestezi"...

Aklıma geldikçe yazarım :D:D

3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63

TİTAN bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Son Durak filmleri serisi izlediğim de beni epey geriyor çünkü ne yaparsan yap ölümden kurtuluş yok ve sonunda azrail seni öyle yada böyle bir yerde yakalayıp işine son veriyor:D:D

Haa bide filmde ölenlerin hiçbiride normal ölmüyor ik sonları çok feci bitiyor...

*EYLÜLMEHMETUTKU* ve TİTAN bunu beğendi.
  5. özge**

özge** Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    panaromal activity diye bi film izlemeyn tavsiye etmem çok etkilenrsnz

*EYLÜLMEHMETUTKU* ve TİTAN bunu beğendi.
  6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

:puha:

Evet paranormal serisi de fena değil, 4üncü çıkmış sanırım, bir ara izlemem lazım :D:D

O filmin her sahnesi çok başarılı Mawim. Özellikle kaçıncıydı hatırlamıyorum film başlar başlamaz bir kaza sahnesi çekmişlerdi, ben hayatımda bu kadar uzun, titizlikle çekilmiş, gerçekçi ve etkileyici bir kaza sahnesi görmedim :D:D

*EYLÜLMEHMETUTKU* ve MaWiM bunu beğendi.
  7. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    musallat beni çok kötü yapmıştı.1 hafta aklımdan cıkmadı o sahneler.teksas katliamı çok güzeldi.içerde ve yüksek tansiyon filminide tavsiye ederim.

8. *EYLÜLMEHMETUTKU*

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    valla sen musallat dedin benim aklıma semum geldi ey ne tırsmıştım o filmden:)

Melekler sizi en çok korkutan ve etkileyen korku filmi nedir ???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. korku filmi karikatürü

korku filmi karikatürü

korku karikatürleri korku filmi karikatürü meleklerle ilgili filmler
  2. En İyi 10 Korku Filmi Burada

En İyi 10 Korku Filmi Burada

BÜTÜN ZAMANLARIN EN İYİ KORKU FİLMLERİ Amerikalı film ve televizyon yönetmeni, yapımcısı ve senaristi William Friedkin'in "Şeytan" (1973) filmi tüm zamanların en iyi korku filmi seçildi. HMV şirketinin yaptığı kamuoyu yoklamasına göre, "Şeytan" geçen yıl olduğu gibi bu yıl da tüm zamanların en iyi korku filmi olarak gösterildi. İşte listede ilk 10....
  3. Korku Filmi Gerçek Oldu

Korku Filmi Gerçek Oldu

bebek yüzlü korku filmi gerçek olmuş korku filmleri Antalya'nın Alanya İlçesinde Çekimleri Devam Eden 'Kan Farkı' Filminde Oynayan Oyuncuların Başına Gelmeyen Kalmadı. Antalya'nın Alanya ilçesinde çekimleri devam eden 'Kan Farkı' filminde oynayan oyuncuların başına gelmeyen kalmadı. Aynı filmde sahne paylaşacak olan oyuculardan birinin kazada ayağı koptu, biri motosikletin altında kalarak...
  4. Meleklerim korkularınız nelerdir haydi herkes en büyük korkusunu paylaşsın???

Meleklerim korkularınız nelerdir haydi herkes en büyük korkusunu paylaşsın???

Evet meleklerim hepimizin muhakkaki korkuları vardır hepimiz tabiki en başta YÜCE RABBİMİZDEN korkarız peki daha sonra korkularınız nelerdir???Mesela ben yalovada yaşadığım 17ağustos depreminden sonra karanlıktan çok korkuyorum kızlar.:uhu:

Sayfayı Paylaş