Melekler Tarotu

Konu, 'Tarot Cards' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

1. handanca

handanca Daimi Üye

melek tarotu melek tarotu bak melekler kartları anlamları kartları nedir
    Melekler Tarot'dan Kartlar

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

İşte size farklı farklı Melek Tarot kartları..

Melekler Tarotu hangi deste olursa olsun 22 arcana karttan oluşuyor.
    Anlamları 78 Lik deste içindeki kartlardaki arcana kartları ile aynı..

birsen74 bunu beğendi.
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

emeğine sağlık handanca güzel bir paylasımm :)

3. nur_nur_nur

nur_nur_nur Yeni Üye

emegınıze saglık tesekkurler

4. brc16

brc16 Yeni Üye

ben kartları göremedim ...

şimi cevap yazınca gördüm saolun güzel bir paylaşım

5. pamila

pamila Yeni Üye

gerçekten beyendim değişik .

Melekler Tarotu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Biz MELEKLER

Belki de en başında beri belliydi kaderimiz Ve aslında hepsi birbirinin aynıydı Onlar ne yapsa karizma oldu Ufak şeylerle mutlu olabildiğimizi göremediler Görünüşte dır dır eden hep biz idik Şeytana uyanlarımız da çıktı elbet Her zaman nazik olmalarına rağmen anlayamadık onları Ama mutluyuz biz İçimiz yanınca ağlayabiliyoruz…...
  2. Biz melekler!!!

Belki de en başında beri belliydi kaderimiz Ve aslında hepsi birbirinin aynıydı Onlar ne yapsa karizma oldu Ufak şeylerle mutlu olabildiğimizi göremediler Görünüşte dır dır eden hep biz idik Şeytana uyanlarımız da çıktı elbet Her zaman nazik olmalarına rağmen anlayamadık onları Ama mutluyuz biz
  3. mrb melekler

slm melekler ben de yeni katıldım aranıza ve siteniz çok hoşuma gitti çok renkli umarım güzel zaman geçiricezzz.... :mery::mery::mery::kapiş::kapiş:
  4. şok şok şok...melekler mekanında bir şok daha melekler...

Sayın melekler mekanı sitesi sakinleri,gün geçmiyor ki MM sitesi 33.blokta yeni bir olay patlak vermesin.evet melekler 33.blokta ikamet eden ve genelde geceleri ortaya çıkan pelinsu yarasası kayıp olmuştur :ruyam: birkaç gündür sabahları ortaya çıktığı ve diğer dairelere özel msj bırakıp ortadan kaybolduğu site güvenliği **MuTLuLuK** un dikkatinden kaçmamıştır :tsk: ben site güvenlik müdürü ve...
  5. Cadılar Tarotu

melek tarotu cadı tarotu melekler Cadılar Tarot'dan Kartlar Cadılar Tarot özel öğreti olarak tasarlanmıştır. İngiliz geleneksel Wicca dayalı olarak tasarlanmıştır. Kartlarda yönlendirme geleneksel Tarot yorumu ile değişiklik gösterir. Major Arcana Devil değiştirme tarafından yorumlanır, Cadılar Tarotunda çizimler karakteristik sembolleri ile güzel. 78 karttan oluşur.
  6. Peri Tarotu Yıl açılımı nasıl yapılır?

melek kartları peri tarotu melek tarotu kartı nasıl bakılır Peri tarotunu anlatırken açılımlardan birinin Peri YIL AÇILIMI olduğunu yazmıştım.. İşte burada bu açılımı nasıl yapacağınızı anlatmaya çalışacağım Bu açılım bakılan kişi için gelecek yılın ne getireceğini değerlendirmek amacı ile kullanılır. Bu açılımı senenin başında açmak daha iyidir. Eğer yıl ortasında açılım yapılırsa...
  7. hadi melekler birbirimize yardım edelim. melekler elele :)

eski sevgiliyi unutmak güçtür. bunu herkes kolay kolay başaramaz ki aramızda bu durumda olan bir çok meleğimiz var. şimdi herkes nasıl unuttuğunu unutmak için neler yapılması gerektiğini ne kadar biliyosa yazsın :) hadi melekler :clapping::clapping::clapping::clapping:
  8. Led Tv mi Lcd mi melekler

led tv özellikleri fiyatları markaları lcd mi led tv mi daha iyi hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melek arkadaşlarımm ben tv almayı planlıyorummm lcd alacaktım ama birde baktım led tv çıkmışş biraz baktım ama ne olduğunu tamda anlayamadımm görüntüsü nasıl kalitesi özelliklerii falann kullanan melekler bana yardımcı olursa sevinirimm daha öncede derin dondurucu önerisi...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. melek tarotu

,
  2. melekler tarotu

,
  3. tarot melekler