Melekler ve ev dekorasyonu renginiz

ARZUZU

Daimi Üye
Üye
Melekler ve ev dekorasyonu renginiz
2013 EV DEKORASYONUNDA rengini zümrüt yeşili olarak belirledi. Zümrüt yeşili dengeyi, asaleti ve huzuru çağırıştırdığı için herkesin yaşamına katmak isteyiceği bir renk. Doğanın bir parçası olduğu için iç mekana tazeleyici ve pozitif bir etki veren zümrüt yeşilini bu sene evinize dahil etmenin yolu perde, yemek takımı bile olabilir.
2013'te kıyafetler, aksesuarlar, döşemeler, boyalar, yataklar, yorganlar, her şey alabildiğine zümrüt yeşili olacak.

Uploaded with ImageShack.us

BU SENEKİ RENGİMİZİ ÖĞRENDİKTEN SONRA BİZİM MELEKLERİMİZİN EVLERİNDE GÖRMEKTEN KEYİF ALDIKLARI RENKLER NELERMİŞ ....

tabi fazladan bide spor odam var.mor köşe koltuğu spor ve rahat beyaz tonları gene var arada renklılığıde severim ama eğer oturma odası ise kahve tonları ve rahatlık tercihim.

salonum yatak odam lake beyaz ağırlıklı ve ceviz kabuğu tonları var... koltuklarım beyazzzz halılarım beyazzzz... :D:D
oturma odam köşem grimsi lacivertimsi ilginç bir renk tv ünitem beyazlı.. dekor olarakta kırmızılar kullandım odamı renklendirdim ve mumluklar kullandım.. evimi çok seviyorummmm rahatlık ve modernlikten yanayım +mumsuz yaşayamam :D:D

salonum yatak odam lake beyaz ağırlıklı ve ceviz kabuğu tonları var... koltuklarım beyazzzz halılarım beyazzzz... :D:D
oturma odam köşem grimsi lacivertimsi ilginç bir renk tv ünitem beyazlı.. dekor olarakta kırmızılar kullandım odamı renklendirdim ve mumluklar kullandım.. evimi çok seviyorummmm rahatlık ve modernlikten yanayım +mumsuz yaşayamam :D:D
nilinm aslında odalarınızın fotolarını koyabılırsınız görmek isteriz melekler olarak merak ediyoruz canlarım hepiniz cevaplarınızla bır foto ekleyebılırsınız beklemedeyiz.....

Bizim evde de kahve krem ve kapiçino renkleri hakim. Çocuklar küçük olduğu için biraz kirekör renkleri tercih ettim ama büyük olsalar daha canlı ve renkli bir şekil de dekore etmek istiyorum:)

Şu anda bizim evde kahve ve bej tonları hakim ancak yakınlarda Allah nasip ederse değişmek istiyoruz ve o zaman kesinlikle füme tonları ve kırık beyaz düşünüyorum. Bu renklerden daral geldi :D:D

Geri