gebe
  1. sevimlimelek

sevimlimelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

melekler yardım edin :D

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sevimlimelek tarafından paylaşıldı.

:dancing:ben hamileyim ve allah izin verirse bi oğlum olucak.oğluma değişik ve soyadımıza uygun isim arıyoruz lütfen yardımcı olun bana :baby: bu arada soyadım azat melekler hadi bakalım mesajlarınızı bekliyorum :)

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
  3. sevimlimelek

sevimlimelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel olabilllir ama daha değişik arıyorum

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

melekler yardım edin :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meleklerim yardım edin lütfennnnn

meleklerim yardım edin lütfennnnn

meleklerim çok yakında sözlümün doğum günü var geçen doğum gününü dışarıda kutlamıştık fakat şimdikini onun evinde kutlamak istiyorum ve onu şaşırmak istiyorum.. ne yapabilirim farklı fikirleriniz mutlaka vardır size güveniyorum lütfen yardımcı olun bana... onu hem çok şaşırmak hemde çok mutlu etmek istiyorum :d040:
  2. sivilcelerimi geçirmek istiyorum yardım edin meleklerim

sivilcelerimi geçirmek istiyorum yardım edin meleklerim

sivilcelerimi geçirmek istiyorum sivilce ve akneler için öneriler ne kullanmalıyız sivilce ürünleri hakkında herşey burada melekler Yardım edin meleklerim bana,malum 17 yaş genci olarak sivilcelerim var ve artık gitsinler bitsinler istiyorum.Hiç böyle uzun süre kalmazlardı aslında okul sınav bitince geçerlerdi ama geçmedi kaldı meretler vallahi.Önerilerinize ihtiyacım var benimde :tik:...
  3. yardım edın melekler:)

yardım edın melekler:)

ben cok kararsız kaldım köşeli koltuk takımı mı alsam yoksa klasık koltuk takımızdan mıı aama köşelide cok ısıtıyorum ama kullanışlımıı:( yardımlarınızı beklıyorumm
  4. melekler bana yardım edin okuyun lütfen yorumlayın :((

melekler bana yardım edin okuyun lütfen yorumlayın :((

Öncelikle lütfen uzun ama okuyun çok ihtiyacım var bunalımdayım:(( siteye yeni üye oldum. Aylardır içimi sıkan durumumu sizlerle paylaşmak istedim. Geçen nisanda tanıştık onunla önceden hep bana bakıyordu zaten de çok yakışıklıydı ben de çok etkilenmiştim bir gün kantinde otururken yanımdaki arkadaşım gidince yanıma geldi ve tanıştık dersten sonra da oturup konuştuk. Rüya gibiydi çok özel, çok...
  5. Lütfen Melekler bana yardım edin

Lütfen Melekler bana yardım edin

Melekler bundan sonra her hafta bir meleğimizle röpörtaj yapıp bunu sitemizde yayınlayacağız sizden ricam bana bu konuda yardımcı olmanız ilk hafta kiminle röpörtaj yapayım.yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar

Sayfayı Paylaş