gebe
  1. Minikaşçi

Minikaşçi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Melekler yardim edinn:((

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Minikaşçi tarafından paylaşıldı.

erkek arkadasimla kiyafetlerimiz varken birseyler yasadik erkek arkadasim bosaldi meni esofmanin disina cikti hatta benim esofmanimda geldi bende esofmanima dokundum daha sonra ise vajinama dokundum icine sonrada pecete ile vajinami sildim hamilelik riski varmı 2 ay duzenli regl oldum ama hala endiseleniyorum kabizlik var ve karnim sisiyomus gibi yaptigimdan cok pismanim daha 19 yaşindayim :(

Melekler yardim edinn:(( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler yardımı sever ;)

Melekler yardımı sever ;)

Bir meleğede bu yakışırdı yani :D:D:D
  2. Meleklerim Yardım edinn !!

Meleklerim Yardım edinn !!

Meleklerim yardım edin diyorum çünkü burta itiraf kadar bi okaddar yardımda isteyeceğim. 2 yıldır pek samimiliğimiz olmayan Çocuk bu sene bana çok yakınlaşmaya başladı. İşte Mesaj atıyor seni düşünüyorum filan diye akşam iyi geceler beni gör rüyanda diyorum Aklımdan hiç çıkmıyorsun ki her gece rüyamdasın diyor.. Ben ise Ona karşı en ufak bişey hissetmezken, Bir gün sana kız ayarlıcam...
  3. Lutfen yardim edin melekler

Lutfen yardim edin melekler

Meraba arkadaslar ben araniza yeni katildim. 2 yillik evliyim ama bir turlu hamis kalamiyorum. Bebisim olmasini cok istiyorum. Duzensiz bir adetim var bu ay yine gecikti nerdeyse 40 gun olacak hic bu kadar gecikmezdi. Sik sik acikiyorum cok yemek yiyorum. Yuzumde vucudumda acayib svilcelenme var. Sizce hamilelik belirtisi ola bilirmi? Ben yurt disinda yasiyorum doktora sik-sik gidemiyorum cok...
  4. Yardim edin melekler :((

Yardim edin melekler :((

erkek arkadasimla kiyafetlerimiz varken birseyler yasadik erkek arkadasim bosaldi meni esofmanin disina cikti hatta benim esofmanimda geldi bende esofmanima dokundum daha sonra ise vajinama dokundum icine sonrada pecete ile vajinami sildim hamilelik riski varmı 2 ay duzenli regl oldum ama hala endiseleniyorum kabizlik var ve karnim sisiyomus gibi yaptigimdan cok pismanim daha 19 yaşindayim :(((
  5. melekler yardim edin

melekler yardim edin

Canlarim 1yillik evliyim bebegimiz olmasini cok istiyoruz 5gun oldu iliskide bulundigumuz midem ara ara cok hafif bulaniyor sigara icinde bulaniyor acaba hamile olabilirmiyim bukadar erken belirtiler olurmu .test yapmak istemiyorum hayal kirikligina ugrarsam cok uzulurun :(

Sayfayı Paylaş