gebe
  1. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Melekler yardımcı olurmusunuz bana :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında GuL_CiCeGi tarafından paylaşıldı.

melek yardımcı yardımcı melekler Sevgili melekler benim derdim kendıme göre cook büyük geliyor .ben bundan 1.5 sene önce evlendim eşim icin ailemi herkezi cignedim ve pişman degılım. Ama eşimin benden önce cıktıgı bır kac kız var bu dogal bılıyorum ama eşim bı kacı tarafindan kullanıldı eşimde bunu gururuna yedıremedı ve yıllar gecmesıne ragmen onlardan ayrılalı hala kin duyuyor iki eski sevgılısıne. gecen sene bu vakıtler eski sevgillilerinden birine denk geldi ve telefon no derken herseyını buldu ve ondan intikam aldı benden gızlı yapma calıstı beceremedı. eşim kıza msjlar cektı bunlar bı nevi cıkmaya basladı ben ögrendım eşimle konustum bana dedıkı ''yılların kinini unutamıyorum intikam alicam senle benım arama ALLAHdan baska kımse gıremez'' dedi evet dogruda .neyse kıza sonunda yarı yollda bıraktı konu bıttı. ama malsef bu senede dıger ikinci eski sevgılısını buldu bu sanaldaydı. bir foruma üye oldu oraya denk geldı ve suan onada aynısı yapıyor eşime bu durumdayken bıle güvenıyorum dün herseyi konustuk ''aramızda bırsey yok sadece o kızın beni kullanmasını unutamadım bu seferde ben onu kullancam'' dedı. bende ne düsüncemi ne yapcamı sasırdım gecen seferkını unutamamısken gene aynı bı durum ..... Kafam okadar karısıkki inşallah derdimi anlata bilmişimdir nolur yorumlarınızı yazın kımseye derdımı anlatamıyorum ..... :(

2. sky35

sky35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Melekler yardımcı olurmusunuz bana :(
    canım bence senin eşinin aklı bekarlıkta kalmış.evliliğinin ilk yıllarında böyle yapıyorsa işin zor.ne diyeyim karar senin.ama bence düzelmesini hiç umut etme.sen sustukça o daha kötü olacak.umarım daha fazla üzülmezsin.

3. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ya gizli yapmıyor itiraf edıyor bana cok düskün ama ne bilim aklim cok karısık :(

4. sky35

sky35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

sende ona düşkünsün sende yap o zaman.canım sen kaç yaşındasın.lütfen kendini ezdirme.ben böyle hemcislerime hem kızıyorum hem üzülüyorum.tabi bu bir iki aylık birşey değil.yıllar geçtikçe katlanamazsın.ama o zamanda psikolojisi yerlerde sürünen bir insan olursun.hele çocukta olursa kolay değil.onun için kesin kararını ver.aşk gelip geçici.zaman geçtikçe beklentiler değişebiliyor.allah yardımcın olsun.

5. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok tsk ederım kendimi ezdırmemeye bakıyorum ama böyle tatsizliklar olunca gercekten piskolojim cok bozuluyor :( eşim bana bu son dedı bundan sonra seni üzmicem dedı inşş dedıgı gibi olur

6. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

canım yazdıklarını okurken kendimi senin yerine koymaya çalıştım aynı şeyi ben yaşasam ne yapardım diye düşündüm
    bir kere ilkine kesinlikle izin vermezdim insanların hayatlarında hazmedemedikleri şeyler olabilir geçmişte kötü deneyimler yaşayabilirler ama bunları şimdiki hayatına ve sana yansıtması hiç hoş deyil bir kere töleranslı davranmışsın ikinciye kesinlikle izin verme bence
    bu son diyormuş belki üçüncüde çıkacak o zaman ne yapacak
    çok yanlış bebeğim bence kesin tavrını koy erkekler karşılarında kendine güvenen kararlı kadından çekinirler evlenmeden önce yaşananlar orada kalmalı umarım mutluluğu yakalarsın sorunlarından bir an önce kurtulursun.

7. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım o gözlerini dört aç emi bitanem eşin senden bişey gizlemiyo diye nasıl müsade edersin bu hatalara geçmiş geçmişde kalmıştır...ilerde daha farklı bir konuyla karşına çıkarsa haberin var diye müsademi edeceksin bu intikam şeklinide pek anlamış değilim...gözü intilam görüyosa senin aşkın yanında ben söyleyecek bişey bulamıyorum daha sonraki yıllarını düşünerek hareket et sev gi hep bu yeni evliliğindeki gibi kalmıyo sadece alışkanlığa dönüşüyo o zaman da o kafanı taşlara vurmayasın....akıllı düşün müsade etme çok çirkin bir davranış bence...sevgi farklıdır farklı yaşanır...Allah yardımcın olsun

serrasudan bunu beğendi.
  8. adley

adley Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

canım dizginleri eşinin eline verme yoksa ömür boyu dizginleri onun elinden alamazsın.Geçmiş bence geçmişte kalmıştır.Kocanın daha önce aklı nerdeymiş,zamanında intikamını alsaymış.Evlendikten sonra gündeme getirmesi çok saçma...erkeklere bu konularda güven olmaz sakın bunu unutma emi canım...

9. masal perisi

masal perisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kendimi senin yerine koyuyorumda böle bişeye nasıl müsade edersin ablacım ezdirme kendini koru kocanda olsa sonuçta bi erkek bunu ewlenince nden yapıo bence düşünmesi lazım artık ewli onu ilgilendirmio o kızlar die nese ablacım allah yardımcın olsun ne diyelim

10. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

eskide yaşanmış bir şeylerin acısı olabilir ama intikamı hele evlendikten sonra nasıl alınır bu nasıl bir açıklama tarzıdır vede bunu sen nasıl normal karşılarsın anlmışdeğilim senin suskunluğun eşine olan sevginden kaynaklı olsada eşinin yaptığı söylemişte olsa yanlış bu ileride alışkanlığa dönüşüp senin başına işte açabilir hatta söylemek istemiyorum allah korusun evliliğini bitrime noktasına geitrebilir unutma bebeğim erkekler bir kadına eğlence olsun diye takılıyor sonra sevebiliyor sonra ne eş ne çoçuk gözleri görüyor evlerini terkedebiliyor yuvayı kolay yıkabili
    yor bence tavrını koy ve buna müsade etme allah yardımcın olsun

11. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

canim bana gore cok cirkin bir davranis esinin yaptigi asla izin verme.bir dusun ayni durumda sen olsan ne olurdu ben sana soyleyim namus olur kapiya konurdun oyle dusuncedeki biri bence sana onu yapardi,eskide ne olduysa olmus gecmisle yasanmaz sana bunlari yasatmasina izin verme onun gecmisi sanane bunlardan degilmi,demekki unutamamamis,allah yardimcin olsun guclu ol arkadasim,

12. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hepinizin düsüncelerine katılıyorum ablalarım kesinlikle eşimin yaptıgını onaylamıyorum ama hep benden gızlı yaptı ben kendım süphelendım ve cıkardım ortaya ondan sonrada kendı dedı bana bıttı dıye tavrımı koyuyorum koymuyor degılım ama napim illa yapcanı yapıyor gelıyor yanıma evet hatalıyım dıyor bu sonkindede uzun uzun konustuk aff etmıs hala degılım onu cooook kırgınım bunu oda bılıyor kesınlıkle hıc bırsey yokmus gıbı davranmıyorum ve ona dedım eger bır daha böyle bırsey haber olsun ve olmasın olucak olursa benı bulamasın dedım böyle bırseyi ögrendigim andan itibaren yokum dedım ve benım dedıgımı yapcamı bılıyor oda bundan sonra baska ne yapa bılırımkı. bu kadarını dedım ona sizce suan bı sans verip bır dahakınede terkmi etmeliyim??? neyapalıyım ??? inanan siz büyüklerimi dinlemek istiyorum o yüzden buraya actım konuyu. sizler daha iyi bılırsınız tavsiyelerinizi beklıyorum.

VE HEPİNİZE COOOK TSK EDİYORUM KONUMA VAKİT AYIRIP OKUDUGUNUZ İCİN BİTANESİNİZ HEPİNİZ İYİKİ ÜYE OLMUSUM BURAYA CANIM MELEKLERİMM.....

13. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Okuduklarım beni çok şaşırttı varmı böyle bişi yaa adını intikam koyup eski defterleri karıştırıp tek tek arıyıp bulmak bir süre görüştükten sonrada ohh orta yerde bıraktım diyip diğerine ulaşmaya çalışmak asla kabullenemeyeciğim bir şey buu neclaya bu konuda katılıyorum sen yapmış olsan namusumu lekedin diyip seni olup olmadık bir şekilde aşağılayıp kıyameti koparır
    yok öylee yağma buna asla ve asla izin verme arkadaşım eyy allahım yaa yaşadıkça daha neler duyucaz yangına körükle gitmek niyetinde değilim ama bu düpedüz aldatma ilerde şikayetlenicek olsan haberin vardı diyip kendini temize çıkaracak.
    Senin en büyük hatan en başta böyle bişeye izin vermen hemen kendini toparla ve böyle bir olaya izin vermee ne olursa olsun ne yaşanmışsa yaşansın madem evlisiniz eski geçmişde kalmıştır arkaya değil önünüze bakacak hayatınızı yaşayacak eskiye sünger çekecek yerde olaya bak yaa intikammış ahh böyleleri benim elime düşücekki intikam nasıl alınır görsün.....
    Canım yaa sana tavsiyem asla pasif durma ve böyle bir olaya izin verme bugün haberin olur susarsın ama inan bir süre sonra canını çok sıkacak bu durum suskun kalıp kırıldım bilsin diye bekleme her seferinde bunu dile getir ama sözlerinle ama hareketlerinle ve
    en güzeli eşinle oturup konuşmak hiç tasvip etmediğini mutsuz olduğunu dile getir ilerde aileler duysa inan seni suçlayacaklar ve haklılarda söyleyecek kendini müdafa edecek söz bulamayacaksın.Eşin yanlış yolda sana çok iş düşüyor allah yardımcın olsun..

canımm şuraya bir göz atmanı istiyorummm...Tıkla ve okuu

http://www.meleklermekani.com/kadin...iyla-cennete-donen-evlilikler.html#post230319

Son düzenleme: 18 Ekim 2008
  14. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cok tsk ederım samazen bende aynen öyle yapıyorum zaten ignemeler laf sokmalar bunu ona hep dıyorum bu olaydan cok rahatsızım dıye beni cok üzdün kırdın kırıldım dıye hep dıyorum ve konusmalarımzda laf sokmalar hep yapıyorum bırsey olmamıs gıbı davranamam cok incindim cünkü yorumlarınız ıcın inan hepinize cook tsk ederim kolay kolay yumusamıcam ve bı daha böyle bırsey olmasına ızın vermıcem oldugu takdırde kimsem olmadıgı takdırde kendım varım kendıme güvenım var cekip gıderım ben bu üzüntüyü cekmek icin evlenmedım....

15. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bir şans ver evllik olgunlukla eşler birbirini kaldırabiliyorsa yürüyor yoksa bitebiliyor biraz zamana bırak ama rahatsızlığını bellet tavrını koy gülçiçeği acaba eşine karşı fazla diraYETLİ DURMUYOMUSUN YADA SENİN ZAYIF NOKTALARINIMI SANA KULLANIYOR YADA KENDİ SİNE olan zaafını bildiği içinmi beni AFFEDER DÜŞÜNCESİYLE BİTİRDİĞİ İLİŞİKİLERİNİN ARDINDn gidiyor affına sığınıyorum bir evlilikte eşlerin birbrine sevgisi varsa gerçek saygı varsa aldatma olmaz bu gerçek kaçınılmaz ama bazen insanların karekteride bu yönede meyilli eşini sever ama adAm çapkındır bundan vazgeçemez çoçuk varmı en önemli durum bu bazı şeyleri içinde yaşayan sen olduğun için biz senin anlattıklarına göre yorum yaparken seni tetiklemek yada ani kararlar aldırmak maksatında değiliz zira hepimiz aynı yollardan geçtik bizim sana aktaracağımız sadece tecrübelerimiz ve teselli mahaiyetedindeki sözlerimiz olur bunu kararını en iyi sen vereceksin mantığını çalıştır kendini garantiye al çalışmıyorsan çalışmayı düşün vede dik dur karşısında derken geçte karşısında çatır çatır tartış demiyorum kavgaya karşıyım savaşını içten ve istikrarlı yapacaksın zira fazla dırdırda erkeği yıpratıp evden uzaklaşmasına hatta başka kadına eğilmesinede en önemli etkendir savaşını derinden tatlı sert olarak yap küserek konuşmayarak değil onu yumuşak yaklaşarak saygı ve sevgi çerçevesinde bazı konularda ona hükmediyormuş gibi değil ama yumuşaklığın sayesinde birgün edeceksin ve istediğin kıvamada zamanla gelecek kadınlar akıllıdır yeterki kafalarına koysunlar herşeyin üstesinden gelebilirler bende senin bu kirizi aşacağına inanıyorum canım sabır et bakalım ama savaşını devam et

Son düzenleme: 19 Ekim 2008
Melekler yardımcı olurmusunuz bana :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana yardımcı olurmusunuz ?

bana yardımcı olurmusunuz ?

benim moralim çok bozuk bu aralar... benım durumumu bır cogunuz bılıyorsunuz arkadaslar en azından hatırlayanınız varsa bu benım ıcın ıyı . annem babam ayrı askerde sevgılım vardı ve nıhayet geldı . ancak sorunlar bıtmıyor yanı onunla bır problemımız yok sadece gorusemıyorum .babamda kaldığımdan dolayı anneme 2 haftada bır gıdıyorum onuda orada anca gorebılıyorum yanlız bu yetmıyor . hem annem...
  2. bana yardımcı olun lütfen meleklerim:(

bana yardımcı olun lütfen meleklerim:(

e ile başlayan nesneler l ile başlayan nesneler l harfi e harfi i Öncelikle herkese selam uzun bi aradan sonra tekrar geldim aranıza bugüne kadar nederdim varsa burada paylaştığımda hep yardımcı oldunuz hepinizide teşekkür ederim. buseferki derdimmmm .biz 1.sınıfabaşladık bir oğlum var 7 yaşında 1.sınıfolduk Allaha şükür öyle gitmicem sende okulda kal gibisorunlarla karşılaşmadım ama okuma ve...
  3. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

Benım sorum olucaktı inş dogru yere yazıorumdur. ben 21 yasındayım ve bu yasıma kadar adetim hep düzensiz oldu bazen 1 ay boyunca kanama geldıgıde oldu bazen hıc olmayıp ertesı ay 2 kere oldugum bıle oldu. bunu ıcın doktora gıttım bana bısey olmadıgını ama kıst olabılcegını soledı daha bekar oldugum ıcın ınceletmedım. yakında evlenecegım kist olmasından korkuyorum. belirtileri nelerdir...
  4. merhaba meleklerim sir agda fiyatları ne kadar yardımcı olurmusunuz  (:

merhaba meleklerim sir agda fiyatları ne kadar yardımcı olurmusunuz (:

merhaba meleklerim sir agda fiyatları ne kadar bi bilgisi olan melek varmı acaba ?? (((:
  5. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

iyi akşamlar ben en son 15 eylülde adet oldum şimdi kasıklarım belim midem ağrıyor hamile olabilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş