gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Melekler yardımı sever ;)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Bir meleğede bu yakışırdı yani :D:D:D

Melekler yardımı sever ;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lutfen yardim edin melekler

Lutfen yardim edin melekler

Meraba arkadaslar ben araniza yeni katildim. 2 yillik evliyim ama bir turlu hamis kalamiyorum. Bebisim olmasini cok istiyorum. Duzensiz bir adetim var bu ay yine gecikti nerdeyse 40 gun olacak hic bu kadar gecikmezdi. Sik sik acikiyorum cok yemek yiyorum. Yuzumde vucudumda acayib svilcelenme var. Sizce hamilelik belirtisi ola bilirmi? Ben yurt disinda yasiyorum doktora sik-sik gidemiyorum cok...
  2. bilgisi olan melekler bekleniyor yardıma !!

bilgisi olan melekler bekleniyor yardıma !!

melekler ben hint yağı yılan yağı badem yağı ve çam terebentin yağı aldım saçlarım için saçlara iyi geldiğini söylediler kullananınız var mı varsa bilgi istiyorum ?
  3. Yardim edin melekler :((

Yardim edin melekler :((

erkek arkadasimla kiyafetlerimiz varken birseyler yasadik erkek arkadasim bosaldi meni esofmanin disina cikti hatta benim esofmanimda geldi bende esofmanima dokundum daha sonra ise vajinama dokundum icine sonrada pecete ile vajinami sildim hamilelik riski varmı 2 ay duzenli regl oldum ama hala endiseleniyorum kabizlik var ve karnim sisiyomus gibi yaptigimdan cok pismanim daha 19 yaşindayim :(((
  4. Melekler yardim edinn:((

Melekler yardim edinn:((

erkek arkadasimla kiyafetlerimiz varken birseyler yasadik erkek arkadasim bosaldi meni esofmanin disina cikti hatta benim esofmanimda geldi bende esofmanima dokundum daha sonra ise vajinama dokundum icine sonrada pecete ile vajinami sildim hamilelik riski varmı 2 ay duzenli regl oldum ama hala endiseleniyorum kabizlik var ve karnim sisiyomus gibi yaptigimdan cok pismanim daha 19 yaşindayim :(
  5. melekler yardim edin

melekler yardim edin

Canlarim 1yillik evliyim bebegimiz olmasini cok istiyoruz 5gun oldu iliskide bulundigumuz midem ara ara cok hafif bulaniyor sigara icinde bulaniyor acaba hamile olabilirmiyim bukadar erken belirtiler olurmu .test yapmak istemiyorum hayal kirikligina ugrarsam cok uzulurun :(

Sayfayı Paylaş