gebe
  1. ecemmm

ecemmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Melekler yardımm

Konu, 'Kadınca' kısmında ecemmm tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar aranızda bilgisayar mühendisi olan varsa ya da bilsi olan varsa lütfen yardım oglum teknik lisede bilgisayar bölümünü seçti ve bilgisayar mühendisi olmak istiyor okul heralde mühendislige puan vermiyor onun ne yapması gerekiyor sınavlardan kaç puan alması gerekki mühendis olabilsn 2 haftadır pek mutlu değil kafasına fena takrtı bilgisi olan lütfen yardım etsin

2. sema_92

sema_92 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kske biraz adha iyi düşünseydi

Melekler yardımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımmm

yardımmm

:busted_blue::busted_blue: konuları cevaplarken :) bu ıfadeden baska ıfade kullanamıyorum..bunu nasıl yapabılırım...:becky::becky:
  2. Yardımm..

Yardımm..

ya beLki buraya böle bi konu açmak yasaksa k.bakmayın..:) 1 hafta sonra dayı dediğim birinin düğünü war we ben hala ne giyeceğime karar weremedim.. annem açık olmasına kızar çok kısa olursada ben giyemem.. yazLık güzeL bir eLbise arıorum söLe diz kapagının üstünde ama mini oLmayacak sekiLde çok aradım ama haLa buLmadım mersindeki arkadasLrada mağza konsuunda yardımcı oLursa çok sevinirim .. bu...
  3. Yardımm :(

Yardımm :(

Merhaba :) Selamlaşmadan konuya girmek istemezdim ama çaresizim, yardım edebilirseniz çok sevinirim. :) Adım Ayça, liseye gidiyorum. Okulumda Emre adında bir çocuk var. Çok tatlı, gülümseyişi gamzeleri vesaire çok etkiliyor beni. Sürekli bakışıyoruz, face'de konuşuyoruz. Dün gece 3e kadar konuştuk. Ondan hoşlandığımı biliyor. Bütün arkadaşlarım benden çok hoşlandığını söylüyorlar. Bakışları,...
  4. yardımm...

yardımm...

mutfağımı mürdüm beyaz yaptırmak istiyorum sizce nasıl olur
  5. yardımmm

yardımmm

kızlar 9 gun once asılama yaptırdım kacıncı gunlerde test yaptınız sız

Sayfayı Paylaş