gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Melekler yaşlanmış duydunuzmu?

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

*****: Size 1 milyon defa dedim dimi günde bir defada olsa reklamlara tıklanıcak... Kafamı bozmayın haaa!!! satarım köyü, ne köyü len Forumu (Yaşlılık idare edin) M.C.:Yaşlılık kötü yaa artık eskisi gibi paylaşım yapamıyor gece yarıları kalkıp basketbol maçlarını izleyemiyom. dün geceki maçı izledinmi? noldu...

Beocuk:Ulen 30 yıldır bu sitenin duygusunu sırtlıyorum bende duygu denen bişey kalmadı. sizin yüzünüzden halen evlenemedim bak yine tansiyonum yükseldi (çok asabi olmak iyi değil)

kızıl ötesi:Sayın adminler bu modcpde banlama nasıl oluyodu en son dün girmiştim ama yaşlandık işte unutkanlık başladı...

Mery:40 sene geçirmişiz, oysa daha dün gibi hatırlıyorum tanıştığımızı [​IMG]

Pasika:bundan 20 sene önce bi konu açmıştım hiç kimse daha yorum yapmamış [​IMG] ühühühüühh işte o yüzden konu açmıyorum artık :D

Bilge Gökçen:siteye yeni resimlerimi ekledim, allah aşkına söyleyin hiç 60 yaşında gibi gösteriyor muyum :D

Pembe Melek: Benim emektar klavyenin 'T' tuşu bozuldu artık standart mesajımı kullanamayacam kusura kalmayın bende artık eşekkür ederim yazarım (T harflerini alıntı yapmış)

norovski:Bugün dikkat ettimde 23 milyon tane konuya teşekkür etmişim wayy be o kadar oldumu hiç hatırlamıyom meğer günler ne çabuk geçiyomuş...

Böğürtlen:: torunlarımda üye oldu, torunlar hamile fotolarımı görünce nasıl şaşırdılar :zuha:

Şeker MeLek:Nihayet uzaya tur düzenlemeye başladılar banada konu çıktı işte fenamı alın size garip olay bu yaştan sonra işim yok elimde kamera sokak sokak gezip size garip olaymı bulucam

MisLinay:Müjde müjde duyduğum bir habere göre 2048 yılında AB'ye giriyormuşuz bu mutlu haberi sizlerle paylaşmak istedim..

Melisa55:Arkadaşlar ben 30 yıl önce Kadınlar bölümüne bir konu açmıştım halen sabitte duruyu acaba onu referans göstersem mod olabilirmiyim

Raila55:23953248 adet mesaj yollamışım, ne zaman yolladım hatırlamıyom bile

aSqimSin :yaşlandık ama halen ben bu sitenin en güzeli benim :26:

aynil:ya arkadaşlar lütfen ama konu 1253442 kez görüntülenmiş sadece 42154 mesaj yazmışsınız, lütfen emeğe saygı gösterin :D

Çitos:artık eski gücüm yok, eskisi kadar çok konu açamıyorum :n028:

:23::23:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Melekler yaşlanmış duydunuzmu?
    ahahaaaaaa valla hiç güleceğim yoktuuu koptumm resmen kız monera kaptın benden repi vallaa bi ben yokum:Dyaşlılar takımında teşkür canım benimm:D:D:Dbu gruba koymadığın için beni :hhh:

3. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

hahaha super yaaaa :D
    30 yıldır :D:D:D:D:D nihahah çok güzel olmuş canım benım :D evde kaldım artkk evdeee :D

4. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Böğürtlen:: torunlarımda üye oldu, torunlar hamile fotolarımı görünce nasıl şaşırdılar
    :hhh::hhh:
    süper olmuş canım emeğine sağlık.

5. Monera

Monera Forum Okuru

Rica ama en çok şekeri uydurmuşum :zuha::zuha:

6. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

:zuha:
    hay allah iyiligin versin emi.
    Emegine saglik valla

7. Monera

Monera Forum Okuru

SaoL canım rep içinde ayrıca :D

8. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

norovski:Bugün dikkat ettimde 23 milyon tane konuya teşekkür etmişim wayy be o kadar oldumu hiç hatırlamıyom meğer günler ne çabuk geçiyomuş...

inanmıyorum ya:D:D:D:D:D:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

ben ölemıyım:D:D:D:D:D:D

ilahiii moneraaaa

emegıne saglık harıka olmus

9. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ben bunu niye yeni gördüm
    :D:D ayrıca yaşlı ben değilim sensin Monera :seker:

10. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Şeker MeLek:Nihayet uzaya tur düzenlemeye başladılar banada konu çıktı işte fenamı alın size garip olay bu yaştan sonra işim yok elimde kamera sokak sokak gezip size garip olaymı bulucam:zuha::zuha:delisin kısss koptum:zuha:

11. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Pasika:bundan 20 sene önce bi konu açmıştım hiç kimse daha yorum yapmamış [​IMG] ühühühüühh işte o yüzden konu açmıyorum artık :D

Hepsi birbirinden güzel teşekkürler

Melekler yaşlanmış duydunuzmu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iki Türk'ün bir kıtaya savaş açtığını duydunuzmu

iki Türk'ün bir kıtaya savaş açtığını duydunuzmu

Osmanlı Hükümeti, İngiltere'ye savaş ilân edince, Avustralya'da yaşayan Abdullah ve Kul Mehmet isminde iki Türk de Koca Avustralya Kıtasına karşı savaş ilân etmiştir. İlk bakışta olay komik gelebilir. Ama gerçekten doğrudur. İki Türk bir kıta insana savaş ilân etmişlerdir. Avustralya Adası'mn Silver City / Gümüş Şehir / Kasabası, son daraca cazip bir yerleşim yeridir. Mekke ve Medine'ye de pek...
  2. Yaşlanmış Deriyi gençleştirecek tavsiyeler

Yaşlanmış Deriyi gençleştirecek tavsiyeler

Yaşlanmış Deri Bu, genellikle, zamanla yorulmuş, yıpranmış bir deridir. Çizgiler, buruşukluklar yavaş yavaş daha derinleşmektedir. Not: Derinizin cinsinin değişip değişmediği*ni anlamak için düzenli testler yapmalı, yılda en azından bir kez kontrol olmalısınız. Öte yandan derinizin bakımı için, uzun yıllar aynı maddeleri kullanmayın; çünkü cildiniz artık bun*lara alışacak ve sonunda hiçbir...
  3. Seluvi/Bojeu duydunuzmu?

Seluvi/Bojeu duydunuzmu?

Merhaba Melekler; Benim sorunum bölgesel olduğu için diyetle kilo veremiyorum ama radyoda inceltici bir kremden bahsediolar Bojeu yeni çıkmış ben denemek istiyorum, ithalatçı firmayı aradım yurt dışından yeni ithal ediliyormuş ve etkisi klinik testlerle kanıtlanmış nerdeyse %80 oranında başarıya ulaşılıyormuş. Birde 30 Kasıma kadar telefonla siparişlerde bir alana bir bedava kampanya...
  4. İbrahim Tatlıses'in son hali çok yaşlanmış ya

İbrahim Tatlıses'in son hali çok yaşlanmış ya

ibrahim tatlıses son hali resimleri fotoları fotoğrafı görüntüleri burada arkadaşlar. Aylar önce silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses, hayranlarını korkuttu. Nihayet sağlığına kavuşan İmparator İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde hastaneden çıktı ve kızı Melek Zübeyde'nin evine kavhaltıya gitti. Damadıyla sohbet edip, torununu seven İbrahim Tatlıses'in son hali beni üzdü. Çok...

Sayfayı Paylaş