gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Melekler.............

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

[​IMG]EvEt hanımlar şimdi sıra sizde melekler hakındaki düşünceleriniz Önceki ve Sonraki ben başlayım önce....
    .
    meleklere girmeden önce kendımı kapaTmıştım tüm dünyaya dostluklara inanmıyor ve fedakarlık yapmaktan bıkmıştım ..
    ve meleklerden sonra
    karşılık beklemeden dostluğu öğrendım burda tek karşılık sevgıydı saygıydı beklenen ve ben burda o saygıyı o sevgıyı fazlasıyla buldum..... burda herkes ev sahıbı
    kımseye misafir olduğunu hissetirmeyen
    ***** Eceline ve M.c. abımıze tşk edrım dostluğun paylaşımı ancak bukadar olur

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Melekler.............
    bizde sana tşk edriz yüreğin için saol canım ;)bu yola çıkmadan önceki amacımız buydu hayattan sıkılmış ev kadınlarımızı ve daha doğrusu tüm kadınlarımıza dostluk sırdaşlık dertortağı olbilmekdi ve görüyorum ki bunu azda olsa başarmışız ne mutlu bize:)
    ve bütün kadınlar MELEKDİR sadece bunu onlara hissettirebilmekdir bizim görevimiz yola devaaammm :)

Arzu 18 bunu beğendi.
  3. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Melelerden önce sakin bir yaşantım vardı yediğim önümde yemediğim ardımda :D Ama artık durmadan çalışmak var :Dçalışmayı seviyorum melekleride :D

Arzu 18 bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

canım gerçekten bu güzel duygularınız için sizlere teşekkür ederim şahsım adına:)herşey sizler için gerçekten klasik bir laf olacak bu ama ...birçok site var karma olan yani erkek bayan karışık amacımız sadece bayanlara yönelik bir paylaşım forumu açmaktı önce üye sayımıza aldırmadık amacımız gerçek dostluk kardeşlik ve paylaşımdı..evet itiraf edeyimki bende bir ev kadını olarak dünyam meleklerden sonra çok değişti :)şimdi insanlarla paylaşabiliyorum yeni yeni arkadaşlar dostluklar edindim ..hayatımda yepyeni bir sayfa açıldı diyebilirim..evet burası hepimizin sen ben o falan yok hepimiz burda kardeşiz...amacımız her yönden paylaşımda bulunmak kii bu yolda başarılı olabiliyorsak ne mutlu bize..iyiki melekler var ...herşey gönlünüzce olsun...

Arzu 18 bunu beğendi.
  5. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Evet melegim sana katiliyorum bende burada kendimi cok iyi hissediyorum, ilk defa bir sitede bukadar birliktelik saygi görüyorum kimse kücük düsürülmüyor yanlis yapsada...
    Tüm MM yönetimine tekrar tekrar tsk ediyorum, butün emekleri icin, ve böylesine güzel bir site kurduklari icin...
    Birsey daha böyle güzel bir sitede moderatör olabildigim icinde kendimi cok sansli hissediyorum, tskler tskler tskler hepinize...

Arzu 18 bunu beğendi.
  6. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

site benim en samimiarkadaşım kankam başka biş yok

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ne mutlu bize :) inanın gurur duydum şimdi kendimizle biz ne güzel kocaman bir aileyiz :becky:
    tşkler kızlar meleklerim bizlerde sizleri seviyoruz sizler bizim baş tacımızsınız :kiss:

8. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

MELEKLER,benimde hayatım çok monotondu bu sitede sizlerle tanışmadan önce.Zaten çok ağır bir darbe yemiştim kimseye güvenim yoktu ki tam bu sırada siteye girdim ve sizlerle tanıştım görümcem sayesinde iyi ki bu site var ve iyi ki sizlerleyim kızlar hepinizi seviyorum[​IMG]

9. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

benim kadınlara ait bir site olduğundan bile haberim yoktu arkadaşım sementha sayesinde öğrendim üye oldum ufkum genişledi diyebilirim sitenin en güzel yanıda uzakları yakın atmesi değişik yerlerden insanlarla tanıştım arkadaş olduk inşaallah ilerde sıkı dostluklarda kurarız melemiğime teşekkürler emeğine sağlık.....

10. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Melekler.............

:utan::utan:ben yeni üye oldum, hayatima yeni bir renk geldi. cok acemiyim daha ama ögrenecegim arkadaslar

11. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

buraya gelmeden önce benimde hem bayanlara özel bir site oldugundan haberim yokru hemde bir siteye üye olacagımdan hiç düşünmezken karsıma çıktı burası ve tereddüt etmeden anında üye oldum iyiki olmuşum ani verilen en iyi kararım bu olsa gerek gerçekten burda mutlu ve huzurlu hissediyorum yeni insanlar tanımak dostluklar kurmak paylasımlar yapmak gercekten beni çok mutlu ediyor böyle bir sitede olmaktan ve mod olarakta görevli olmaktan gurur duyuyorum öncelikle bu güzel siteyi kuran M.C adminime ve herkese tesekkürler........... İYİKİ VARSIN MELEKLERMEKANI :yahoo: :yahoo:

12. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

bu siteye tesadüfen ulaştım iyikide karşıma çıkmış.hayatım biranda renklendi valla.ben çok acemiyim.bilgisayarla yeni tanıştım.ve bu siteyle canlandım çok samimi buldum. iyiki üye olmuşum. emeği geçen herkese binlerce teşekkürler.

13. umay

umay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

site gerçekten güzel.Emeği geçen herkese tşk ler.Bilgisayar kullanmayı M.M sayesinde daha çok pekiştiriyorum.Tabi kızım izin verdiği müddetçe, ve çok sıcak içten ve samimi bir site

14. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    acıkcasıı meleklerr buraya gelmeden önce hiçç konuştugum bir arkadaşım yoktuu cünküü hepp insanların cıkarlarıyla karşılaşmış biriyim....buraya nette gezerken buldum ve nedense hiç bir siteye üye olmayan ben içimdeki sese uyup üye oldumm ve oldugum için hergün biraz daha kendimi şanslı hissediyorumm buranın havasından mı nee bir başka bir sıcaklık var kuranların sevgisi deymişş bellii ... başta siteyi kuran M.C admine ve diger adminlere cok teşekkür ediyorumm..iyikii böle bir site var ve ben iyiki bu siteye üyeyimm....İYİKİ VARSIN MELEKLERR MEKANI:pasi::pasi:

15. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    bende erkekden keleği yiyince kendimi hatunların arasına attım :D:D biz birbirimizi anlıyoruz meleklerim :D yeteriz evelallah yetmediği durumlarda bulcez bişiler artık :hhh:

Melekler............. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler..

melekler..

MELEKLER UÇAR MI? Anne kız konuşuyorlar..küçük kız annesine sorar.. -anne melekler uçarmı ? -ucar.. -bütün meleklermi? -ewet.. -peki bizim hizmetçi kız nie uçmuyor? babam konusurken ona hep 'meleğim' diyorda.. anne öfkeyle fırlar.. ya öyle mi o halde az sonra UÇAR... MELEKLER.. demekki neymiş her kadın bir melek değilmiş.. melek olmayanında sanırım burda işi yoq.. yanılıyormuyum..
  2. Meleğim

Meleğim

Seni tarif etmek gönlüme kolay gelsede Ben kelimelere dökmekte zorlanıyorum seni Gönlünün güzelliği yüzüne yansımış senin Hep böyle kal! Hep böyle vicdanlı hep böyle mütevazi hep böyle mükemmel… Kısacası hep böyle kal güzel meleğim.
  3. Meleklerim

Meleklerim

Merhaba, Bundan yaklaşık 1 ay önce meleklerle ilgili kitaplar okumaya başladım hatta alış sebebim bile bir anda oluştu.Yaklaşık 1aydır hergün meleklerimle konuşuyorum ve meditasyon yapıyorum.Gün içerisinde de bir işe başlamadan yada iş esnasında "Meleklerim,bana ilham verin!" diye sesleniyorum.O kadar değişik bir duygu ki,tanımlayamıyorum.Tüy bırakmadılar yada beni aşırı şaşırtacak...

Sayfayı Paylaş