gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Meleklerden Ramazana dair msjlar sohbetler

Konu, 'İslam ve İnsan' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ramazana dair ramazana dair güzel sözler
    Meleklerim başlıktanda anlaşıldığı gibi bu başlık altında raqmazana dair bir birimize güzel msjlar ve sohbetler edeceğiz;)
    Düşünüyorumda oruç tutmanın güzelliği ne kadar büyüktür... Diğer aylardaki suç oranına göre ramazan ayında işlenen suç oranlarının düşük olması ramazın güzelliği ve hikmetine bir örnek değilmidir.. Gönül isterki her ay Ramazan ayı gibi insanın içini huzurla doldurup, bolluk ve bereketi aynı şekilde yaşatsa... Birde ramazan ayında yoksulların halinden bir nebze olsun anlayabiliyor ve onlara yardımcı olup evimize davet edebiliyorsak ne mutlu bize.. Herkesin bu Ramazan ayını bolluk ve bereket içinde geçirmesini diler saygılar sunarım.

Ramazan-ı Şerif'iniz mübarek olsun:)

Meleklerden Ramazana dair msjlar sohbetler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sohbet

sohbet

bu ana ekrandaki sohbet bi var bi yok neden olaki :confused:
  2. Sohbet

Sohbet

Eş, dost ve akraba ile sohbet etmek sevgiye, hoş geçime ve dayanışmaya; Hastanın ailesiyle sohbet etmesi şerre, aile fertleri dışından biriyle sohbet etmesi iyi olmasına, yabancı biriyle sohbet etmesi ona zarar verecek bir hususa delalet eder. ( Ayrıca BBakınız; Konuşmak.)Rüyada sohbet etmek, havanın günlerce yağmurlu geçeceği anlamına gelir.
  3. Ramazan sohbeti

Ramazan sohbeti

selam millet ...erken açtım konuyu biliyorum ama ramazan öncesini de konuşmak istedim ... Ramazan boyunca bu topicten sohbet edelim istedim .. Mesela ne yemek yapacağız ,kime misafir olup ,kimi misafir edeceğiz v.s. herşeyi buradan paylaşalım istedim .. Ayrıca her gün bir konumuz olsun ve o konuyu konuşalım ,ramazanın feyzini alalım ,birbirimizi bilgilendirip ,tartışalım paylaşalım istedim .....
  4. Zilzal Suresinin Faziletine Dair Bilgiler Burada Meleklerim

Zilzal Suresinin Faziletine Dair Bilgiler Burada Meleklerim

surei zilzal, surelerin anlami Meleklerim Zilzal suresinin faziletlerini biliyormusunuz? Adını deprem ve yer sarsıntısı demek olan Zilzal kelimesinden olan bu sure ile ilgili olarak Efendimiz S.A.V. buyuruyorki: Kim dört defa iza zülzileti okursa, Kuranin tamamini okumus gibi ecir verilir. Bu sureyi okumaya devam edenler düsmanlarinin serlerinden emin olurlar. Bismillahirrahmanirrahim 1....
  5. 09:00-20:00 Ramazan Sohbetleri

09:00-20:00 Ramazan Sohbetleri

Kızlar Ramazan boyunca bu saatlerde buradayız Bizde burada derdimizi yemekler herhangi konuları paylaşabiliriz Hayırlı olsun topiğimiz :D:D :gathering:

Sayfayı Paylaş