gebe
  1. tugcekbr

tugcekbr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Meleklerden yardım istiyorumm

Konu, 'Tatil Hotel Gezi Yerleri' kısmında tugcekbr tarafından paylaşıldı.

meleklerden yardım MELEKLER BEN ARALIK AYINDA EWLENİCEM BÜYÜK Bİ İHTİMALLE DE GÜN ALABİLİRSEK 27 ARALIK ERTESİ GNDE BALAYINA ÇIKMAYI DÜŞÜNÜORUZ,,,KAYAK MERKEZLERİNE GTMEK İSTEMİORUM.SİZCE NEREYİ TERCİH ETMELİYZ. ANTALYA O MEWSİMDE NASIL OLUR BİLENİNİZ WARMI?:d014:

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Uludağ diyorum başka bişe demiyorum:Dsüper yaa inş gitmek bana da nasip olur:Dşimdiden tebrik ediyor mutluluklar diliyorum:)

3. tugcekbr

tugcekbr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım biz zatn bursada oturuorz o yuzden uludağ dibimiz ondan istemiorumm...:(:(

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    O zaman elazığ benim meleket olan hazar baba dağı kayak merkezine ne dersin:D:Dtarihi otantik ve süper bir yerr:)

5. tugcekbr

tugcekbr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  6. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Erciyes de çok güzel tavsiye edebilrim harika bir hizmet var ve süper kayak yapmak için eger Antalya yı düşünüyorsan soguk olmaz fazla ama yinede tam yazın gibi tadını çıkaramazsın.

7. tugcekbr

tugcekbr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    soğuk bi yer hiç gelmio içimden nedense karı falan pek sewmiorum..bakalım antalya düşünüorum antalya lara gideniniz warmı? otel tawsiyede bulunabilirminiz

8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bazı büyük ve tanınmış otellerin kış sezonu içinde gelenler için kapalı havuzları var ..Eğer Antalya düşünüyorsan zaten genelde otellerin çoğunda var bu durum :)

9. tugcekbr

tugcekbr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet cnm bnde kapalı hvzlu olanları terchen bakıorum bakalm bulurm inş ya

10. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Antalya lara bu yaz gittim çok güzel bir yer otel sorarsan eğer sana tavsiye edebilecegim kulüp hotel sera var.

11. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    antalyada buyuk oteller cok ıstedıgın gibi kapalı havuzlarda var hem kısın fazla kalabalık olmas sessiz olur ceketlerle kumsalda gezmekde gusel olur :) didim ve çeşmede güsel olur ;)

şimdiden mutluluklar

12. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bence sen masraftan kaçın, bak yeni evliler çok fazla para harcamamalı :D En iyisi mi bize gel :D:D Yemek, içmek sınırsız, üstelik herşey bedava :D:D Sadece giriş parası adam başı 5,000 TL'cik :haha:

ALLAH mutlu, mesut etsin ve dilerim ki evliliğin ömrünce mutlu, aşk dolu geçsin :) Balayı önemlidir, o yüzden sıkı bir araştırma yap ve içine en sinen yere git ve gittiğin yerde sevgi, mutluluk bul :) :):)

13. tugcekbr

tugcekbr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım teşşkrlerr warsa öle bi yerinizz gelelm walla iii oluurrr bnm içindeee

14. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    İstanbul Ağva diyorum.. :)

15. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    bende aralikta antalyaya gitmistim tmm denize girmek istemezsin ama öyle dondurucu bir soguk yok mawi adminimin dedigi gibi büyük otellerin kapali havuzlari ve farkli aktiviteleri cok bi arastir tavsiye ederim.

Meleklerden yardım istiyorumm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler yardım :(

melekler yardım :(

şu an öylesine yanlsızım ki öylesine çaresiz inanın şu mesajı yazarken ağlıyorum ne yapacağımı bilemiyorum resmen yaşamım avuçlerımın arasından kayıp gidiyor daha öncede yazmıştım annem hasta diye birazda olsa toparladı gerçi ben göremedim ama telefonda sesi iyi geliyor ben şu an sivasdayım okul için tekrar geldim vizelerim vardı ama öylesine yoruldum ki melekler iteleye iteleye bir şeyler...
  2. Meleklerim Yardım edinn !!

Meleklerim Yardım edinn !!

Meleklerim yardım edin diyorum çünkü burta itiraf kadar bi okaddar yardımda isteyeceğim. 2 yıldır pek samimiliğimiz olmayan Çocuk bu sene bana çok yakınlaşmaya başladı. İşte Mesaj atıyor seni düşünüyorum filan diye akşam iyi geceler beni gör rüyanda diyorum Aklımdan hiç çıkmıyorsun ki her gece rüyamdasın diyor.. Ben ise Ona karşı en ufak bişey hissetmezken, Bir gün sana kız ayarlıcam...
  3. acil yardım istiyorumm

acil yardım istiyorumm

meleklerden yardım almak arkadaşlar ben daha yeni üyeyim şimdiye kadar birkaç mesaj attım ama ne cevap gördüm ne de mesajlarımı görebiliyorum.beni sevmediniz mi yoksa:( yardımcı olursanız sevinirim.ağlicam yoksa:grev::grev:
  4. aciilll yardım istiyorummm

aciilll yardım istiyorummm

öncelikle herkese merhaba ben bugün üye oldum ve hemen cevaplanması gereken bir sorum var ben kurban bayramının 2.günü yani 17 kasım da regl oldum ve bugün ayın 22 si 5 gün geçti ve ben hala regl olamadım test yaptım negatif yani tek çizgi çıktı ben şimdi napıyımmm bana lütfen cevap yazamısınız
  5. yardım melekler

yardım melekler

sevgili melekler ; ben sanırım birine aşık oldum sabah akşam onu düşünüyorum.Rüyalarıma bile giriyo napcam ben böyle :) acaba ona duygularımdan bahsetsem mi ??:d040:

Sayfayı Paylaş