gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Meleklere 11 Adımda Ekonomik Güzellik Önerileri

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 11 adımda güzellik hakkında bilgi vermektedir.

Melekler günümüz koşullarında güzellik salonlarına gidip tepeden tırnağa bakım uygulatmak pekte mümkün değil.Bu işi hem evimizde hemde ekonomik bir şekilde halledebiliriz.Zaten güzel olan siz meleklerimiz için 11 adımda güzellik sırları güzellik ve bakım önerileri bölümümüzde.

Her kadın güzeldir; yeter ki bakımlı olsun… Olsun da nasıl? Güzellik salonlarının durumu ortada; ateş pahası! Peki, buna gücü yetmeyen kadın nasıl güzelleşecek, güzel kalacak? Hiç de zor değil… 11 adımda kusursuz güzelliğe kavuşmak elinizde… Nasıl mı; işte böyle…

Fondöteninizin rengi çok mu açık?
    Yanaklarınıza ve kaş kemiğinizin üstüne aydınlatıcı olarak sürün. Çok mu koyu? Yanakları çukurlaştırmak, geniş burnu ince, çeneyi küçük göstermek için gölgelendirici olarak kullanın. Ya da başka fondötenlerle karıştırarak uygun tonu bulun.

Toz pudra istediğiniz renkte çıkmadı mı?
    Çok açık renkteyse aydınlatıcı olarak, çok koyu renkteyse gölgeleri konturlamak için kullanın. Ya da başka bir renkle karıştırarak uygun tonu bulun. Koyu renk toz pudraların tonu, bebek pudrasıyla karıştırarak da açılabilir.

Eyeliner kullanın
    Farınızın rengi mi koyu? Eyeliner olarak kullanın. Toz farsa açık renk ise, aynı rengin daha koyu bir tonuyla kontrast olacak şekilde aydınlatıcı olarak sürün… Ya da en azından iki rengi karıştırarak yeni bir renk elde edin…

Birden fazla işlevi olan güzellik malzemeleri kendilerine ödenen paraya değerler. Örneğin kahverengi bir kalemle hem kaşlarınızı boyayabilir, göz kalemi ve mat far olarak kullanabilir ayrıca dudaklarınızı da belirginleştirebilirsiniz.

Rujunuz sürülmeyecek kadar küçüldüyse tüp tamamen boşalana kadar ruju bir fırçayla alıp kullanabilirsiniz.

Plastik tüpler içindeki malzeme çıkarılmayacak hale gelince, tüpü keserek açın. İçinde ne kadar çok malzeme kaldığını gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Maskara kutusunu sıcak suda biraz bekleterek içindeki son damlaları rahatça kullanabilirsiniz.

Vücut temizliği için
    Temizleyiciniz mi bitti? Yulaf ezmesi ve aynı miktarda bal; ya da pudra şekeri ve zeytinyağı. Bunlar yüzünüz için… Vücudunuz için kalın deniz tuzu ve mısır yağını macun haline getirin…

Yüzünüz için sıkıştırıcı mı gerekiyor?
    Bir yumurtanın akını katılaşıncaya kadar çırpın, yüzünüze sürün. Kuruyunca yıkayın. Cildiniz kuru ise, sarısını besleyici olarak kullanabilirsiniz.

Saçlarınız mı matlaştı?
    Sirke koyu renk saçlarda harikalar yaratır. Limon da sarı saçlara canlı bir parlaklık verir.

Gözleriniz mi yorgun?
    Bir çay kaşığı elma rendesini, salatalık ya da patates dilimlerini iki gazlı bezin arasına koyarak gözlerinizin üzerine yerleştirin. 10 dakika sonra kendinizi çok iyi hissedeceksiniz

Meleklere 11 Adımda Ekonomik Güzellik Önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzellik önerileri ve güzellik maskeleri

güzellik önerileri ve güzellik maskeleri

Cilt maskeleri ile gün*lük bakıma başlarken cildi yumuşatmak ve gö*zenekleri açmak için mutlaka buhar banyosu yapılmalıdır. a) Bir adet elma rendelenir ve yeteri kadar krema ilave edilerek macun kıvamına getirilir. Akşamları yüz ve boyun kısmına sürülür. b) Bir tutam kırmızı gül, ebegümeci, böğürtlen ve kırlangıçotu bir kaba konulur. Yeteri kadar su ilave edilerek kaynatılır. Soğuduktan sonra...
  2. adım adım hızlı makyaj önerileri:

adım adım hızlı makyaj önerileri:

İşte size, adım adım hızlı makyaj önerileri: Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj altı sürün. Göz altlarınızda morluklar, yüzünüzde sivilce ve kıza*rıklıklar varsa mutlaka bir kapatıcı kullanın. Rengi cildiniz*den bir ya da iki ton açık olmalı. Kapatıcıyı parmaklarınızla cildinize iyice yedirin. Fondöteninizi uygulayın. Fondöten rengini cildinizle aynı tonda veya yarım ton...
  3. Güzellik Önerileri

Güzellik Önerileri

dirsekleri yumuşatmak için kayısı çekirdeği kremi kirpik Hangimizin güzellikler ilgili şeylere ihtiyacı yok ki...hepinizin aklında kalacak basit birkaç öneri... :) Yağlı saçlar için pudra Saçınız yağlı bir görünüme sahipse, geniş uçlu bir makyaj fırçasını mineral bir pudranın içine batırın. Fırçanın ucun da kalan fazlalığı azaltmak için sapına elinizle hafifçe vurduktan sonra pudrayı...
  4. Ekonomik Güzelleşmenin 11 Yolu

Ekonomik Güzelleşmenin 11 Yolu

göz kalemiyle güzelleşme yolları evde güzelleşmenin yolları Kızlar güzelleşmek için illa çok paraya gerek yok...Kuaförlere güzellik salonlarına gitmedende evde kendi yapacağınız basit yöntemlerle kusursuz güzelliğe kavuşabilirsiniz...Nasılmı? İşte cevabı :tik: Fondöteninizin rengi çok mu açık? Yanaklarınıza ve kaş kemiğinizin üstüne aydınlatıcı olarak sürün. Çok mu koyu? Yanakları...
  5. Adım adım tırnak bakım önerileri

Adım adım tırnak bakım önerileri

adım adım tırnak bakımı, bilgileri, önerileri, tavsiyeleri burada arkadaşlar Baştan aşağıya marka ve en şık kıyafetleri giyindiniz. Kolunuza da en pahalı marka bir çanta aldınız. Kısacası, yılın trendi, sizsiniz ama sanmayın ki ortalık yıkılyor. Bakımsız tırnaklarınız, tüm şıklığınızı bir balon misali söndürebilir Melek'lerim. Kadınların güzelliğinin tamamlayıcısı olan tırnak bakımının...

Sayfayı Paylaş